Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,201
Hocam vın da bisi çıkmadı denediğimde. Gümrükten çıkan Çoğu araç gibi iki koltuklu aracım kopek vs olduğu içinde gerek görmedim ama koltuk girişleri var. Acaba arka koltuğu sokarken abs yi falan iptal mi ettiler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Hocam vın da bisi çıkmadı denediğimde. Gümrükten çıkan Çoğu araç gibi iki koltuklu aracım kopek vs olduğu içinde gerek görmedim ama koltuk girişleri var. Acaba arka koltuğu sokarken abs yi falan iptal mi ettiler

Sanmam bunlar fabrika cikisi van koltuk sokme yok sensordur o sensor

İyiki almasın derken onun da bu aracı almak isteyip alamadığını hatta ne kadar üzüldüğünü daha nazik nasıl anlataydim sanki kendisi hic bulaşmamış gibi yazmış oraya onu hatirlattim kaldiki bu arabanın cefasini belki de en çok ben çektim ama genede seviyorum

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne cefası cektin abi sen ? Ben aldım bşr hafta sonra mal bir arkadaşım ırmagım ortasında suyun içinde koyuverdi arabayı koltugun altındaki tum beyinler gitti, abs otomatik bunları ingiltereden getirttim sonra sanzıman geri vitese girmeme sorunu yaptı iki kere sanzıman yaptırdım valf body deki selonoid bosch marka valfleri almanyadan getirttim bosch denen amk firma ile 2 ay kavga ede ede siparisi gecmeti unutmusuz dediler 30 gun sonra gelir deyip, sonra hubları rusyadan getirttim felan filan ama hepsi bitti .

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazsam roman olur olsun ben böylede seviyorum sen 3.2 den bizi aydinlatsana biraz

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi de arkadaslar bu arabanın yapılmayacak bulunmayacak parcası yok , ve basit bir arac yakında defendercılar gibi orasını burasını kendim elden gecirmeye baslıcam

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlısı sizden daha da değişik şeyler bekliyorum acikcasi

bi de highoutput hocam, kötü bişey demedim niye alınganlık yapıyorsun ki? relax hocam relax. Ben senin söylediğini yanlış anlamışım o 3 aracı değil de suzuki ile korando farklarından bahsediyorsun sandım, ayrıca düzgünce yazdım sana. Uslupte hoşuna gitmeyen ne vardı çözemedim. Orda da sen beni yanlış anlamışsın sanırım. insanın eşşek saati de olur eşref saati de olur bu seferlik unutalım olanları, bi dahakine tam teşekküllü kavga ederiz :D

verdiğin örneklere bakacak olursak gerçekten farklı platformlara benziyorlar, olay şu ki benim için benzin dizel turbodizel vb hiç mi hiç fark etmez, tek olmazsa olmazım otomatik şanzıman olmasını istiyorum o kadar. Neyse bu iş zaten öyle zart diye çözülecek bi mesele değil, burayı da takip ediyorum zaten, olaylar gelişir bi şekilde artık.

bi de highoutput hocam, kötü bişey demedim niye alınganlık yapıyorsun ki? relax hocam relax. Ben senin söylediğini yanlış anlamışım o 3 aracı değil de suzuki ile korando farklarından bahsediyorsun sandım, ayrıca düzgünce yazdım sana. Uslupte hoşuna gitmeyen ne vardı çözemedim. Orda da sen beni yanlış anlamışsın sanırım. insanın eşşek saati de olur eşref saati de olur bu seferlik unutalım olanları, bi dahakine tam teşekküllü kavga ederiz :D

verdiğin örneklere bakacak olursak gerçekten farklı platformlara benziyorlar, olay şu ki benim için benzin dizel turbodizel vb hiç mi hiç fark etmez, tek olmazsa olmazım otomatik şanzıman olmasını istiyorum o kadar. Neyse bu iş zaten öyle zart diye çözülecek bi mesele değil, burayı da takip ediyorum zaten, olaylar gelişir bi şekilde artık.
Ok sorun yok unutalim soz ile yazi bir olmuyor sen yanlis anladin ardindan ben yanlis anladim demekki bilgimiz dahilinde buradayiz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri