Kendi Karavanını Yapanlar; VW T3 Camper - Ömer Sak (osak)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan osak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,127
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; VW T3 Camper - Ömer Sak (osak)

Ömer bey,
Ümraniye oto sanayi'de Oto Aslan Ercan Usta cep. 0532.6338293 telefonu elbise dolabında unutur genelde duyması için ısrarla çaldırın.
Haftaya termostat değişimi için gitmem gerekiyor sizden bahsederim.
Levent

Etiketler

Gideceğiniz zaman belli olduğunda bildirebilirseniz bende ayarlayıp glmeye calışırım

27 senelik araç dediniz ama bu yaş ruhu olan araçlar dönemine denk geliyor sayın osak, çok hoş yolda konuşabileceğiniz araçlardan.Fazla arıza yapmadı notunuzda beni daha mutlu etti, sıcak bakmaya başladım,eğer bu tarz araçları olan arkadaşlar yazarlarsa bizimde bu araçları öğrenmemiz açısından çok faydalı olur diye düşünüyorum.herşey akar mantığı ile sürekli gezersiniz umarım

Sayın mayıstosböce,
benim karavanım 68 model ford kamyonet üzerine 89 da yapılmış.İyi kötü geziyoruz.Bence unutmamamız gereken şu ki;hiçbir karavancı yolda kalmaz,olsa olsa istemediği bir yerde zorunlu konaklama yapar...

Sayın Gezençi ömer beyin sayfasını kullanyoruz umarım kızmaz ama felsefe çok güzel olduğu için yazmak zorunda hissettim''zorunlu konaklama''..Ayrıca sizin araçta benden bir yaş büyükmüş,bu yüzden yolda kalmayız merak etmeyin altmışların bir ruhu vardır

Estafurullah ne demek. Dükkan sizin :smiley: istediğiniz gibi yazışabilirsiniz.Büyük bir zevkle izliyorum. Ne güzel bir tabir "ZORUNLU KONAKLAMA" :smiley:)))))

60 larin ruhu t1 ve t2lerde var. Ben o 60 larin ruhu icin kimlerle ugrasip 3 sene t2 ile 7000 km yol yaptim. Daha da yapardim da ikinci yavrumuz dunyaya geldi. T3e saygimiz sonsuz ama o ruh pek 80lerde yok. :D
Sevgiler

"hiçbir karavancı yolda kalmaz,olsa olsa istemediği bir yerde zorunlu konaklama yapar..."

Güzel Söz. :smiley:

Bu söze katılmamak elde değil.O zorunlu konaklama bile tecrübeye tecrübe katar diye düşünüyorum.İnsanlar en kötü ortamlarda dahi zorun üstesinden geldiklerinde yaşamlarının belkide en zevkli anılarına sahip olacaklardır diye düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

Sayın Ömer SAK bey cavid beyin dediği gibi bende yaratıcılığınızı gecde olsa kutlarım. Böyle bir sitede ortak heves ve hobimizi tatmin etmenin yanısıra Üretmek ilede faydalı olunabilir.Sizin ayrıca bir anketiniz vardı tahmin ederim faydalı olmuştur.Ayrıca bu sitede ki her doğa sever ve girişken insanlarla (Bir elin nesi var ,İki elin sesi var.) sözünden yola çıkarak bir ortak harekete geçilmelidir diye düşünüyorum.Ortak kamp alanları ve lojistik destek market gibi gibi.SEVGİLER.SAYGILAR:

Kuheylan'da bazı ilaveler var :smiley:
Öncelikle perdeleri değişti, birde arkayı biraz genişletmek birazda yazın serinliğini sağlamak için yeni bir zihni sinir ilavesi yaptım. bakalım yorumlarınız ne olacak :smiley:)))

IMGP4508

IMGP4509

IMGP4516

IMGP4528

IMGP4529

Plaj tentesi-güneşliğini ters çevirerek kullanmak. Hakikaten çok yaratıcısın Ömer :D

Ben de baktığım herşeyi başka nerede kullanabilirim diye düşünürüm ama sen zirve yaptın. Kutluyorum.

Ben arka kısmı 1 ve 2. fotolarda olduğu gibi ama öne değil arkaya doğru uzayacak şekilde ve son bölümüne de 3.ve 4. fotolardaki sistemi monte ederek (yükseltmeden mevcut bölümü uzatmanı) tasarlamanı öneriyorum. Böylelikle oturma bölümünü gecenin bir vakti ve aslan sütünden sonra uykun gelmişken yatak yapmaya uğraşmadan arka bölümde yatabilirsin..Bir perde ile de yaşam ve yatak bölümlerini ayırır, yastık,yorgan,pike vs. gibi eşyaları hergün kaldırıp tekrar koymaktan kurtulursun. Tabi o zaman arka kısma börtüböcekten korumak için başka bir çadır monte etmeli veya yaptırmalısın.

Selamlar

Ahmet

1

2

3

4

Ahmet artık bundan sonrasını Küheylanın yeni binicisi yapacak. Benden bu kadar :smiley:)))
Şimdi başka bir proje var kafamada :smiley:
Küheylanı alana çadırwan hediye ediyorum :smiley:))) 1-2 gün içinde sahibinden.com da ilan vericem sanırım. Yeni projeyi kafamda tam netleştirmem lazım.

Ömer Bey, bu küçük çadır nedir?

[attachment=1]

IMGP4528

kiler :smiley:
3 gözlü bir dolap

Projen hayırlı olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR