Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA2RX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 352,250
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Bekir abi sizin gibi biri icin yapılacak,ların ne önemi var abi (Bilgi var,Deneyim var,Tercübe var Malzeme dersen kullanışı, en iyisi hangisi markasına kadar ) Anladığım kadarı ile,ki öyle. Bu işin piri,lerinden birisiniz bu ara saygı ile ellerinden öptüğüm seyfettin hocam evet davulun sesi uzakdan cok güzel geliyo ama ne yapalım abi burdan elden birşey gelmiyo.Keşke bekir abi,ye size yakın olsamda her gün sizlere yardıma gelsem her ikinizede sonsuz saygılarımızla..

Etiketler

Hocam 33 33 numaranız kayıtda zaten neden olmasın saygılar

TUGAY58' Alıntı:
Bekir abi sizin gibi biri icin yapılacak,ların ne önemi var abi (Bilgi var,Deneyim var,Tercübe var Malzeme dersen kullanışı, en iyisi hangisi markasına kadar ) Anladığım kadarı ile,ki öyle. Bu işin piri,lerinden birisiniz bu ara saygı ile ellerinden öptüğüm seyfettin hocam evet davulun sesi uzakdan cok güzel geliyo ama ne yapalım abi burdan elden birşey gelmiyo.Keşke bekir abi,ye size yakın olsamda her gün sizlere yardıma gelsem her ikinizede sonsuz saygılarımızla..

Aman aman! Burada o kadar profesyoneller var ki ben ancak yeni başlayan amatör olurum. Takvim olarak vaktim çok, uğraşacak vaktim az olduğu için aheste aheste gidiyorum. Bu yaz pek elimi sürmeye vaktim olmayacak. Seyfettin hocamın dediği gibi, düşünmeniz yeter.

Sayın hocam o eylemleri lise ve üniversitede cok gercekleştirmiştik bunuda gercekleştiririz dediğim gibi 33 33 kayıpda hocam saygılarımızla

Bekir hocam sucuk ve mantının analizlerini hazırlanıyo sanırım abi saygılarımla kolay gelsin bu yazın sonbaharıda var bu yaz sıcaklarının akşamları daracık yoları ile gidilen giresun kalesinde gecer sanırım

TUGAY58' Alıntı:
Bekir hocam sucuk ve mantının analizlerini hazırlanıyo sanırım abi saygılarımla kolay gelsin bu yazın sonbaharıda var bu yaz sıcaklarının akşamları daracık yoları ile gidilen giresun kalesinde gecer sanırım

Bir haftadır Artvin'deydim. Giresun kalesinin yolları otoyol kadar genişmiş! ;D ;D ;D

Artvin ve civarı mutlaka görülmesi gereken muhteşem bir yer. Fakat Artvin merkezin içi trafik açısından bir felaket. Yollar daracık ve feci ama feci şekilde yokuş. Açıkçası bunca senedir edindiğim bütün şoförlük hünerlerimi kullanmak zorunda kaldım. İster daracık ve dik yokuşlarda yanyana geçerken olsun, ister milimetrik park ederken olsun, sürekli olarak bir kısım araçlarla sürtecek kadar yakın olmak zorundasınız. Bunun kış halini düşünmek bile istemiyorum. Bu sefer Mitsubishi L200 ile gittim. İyi ki de öyle yapmışım. Camper'la gitseymişim kesin bir kaç yerden hasar görür ve verirmişim. Artvin merkeze gitmeyi düşünenlere önerim şoförlüklerine %100 güvenmiyorlar ise kesinlikle vazgeçmeleri yönünde. Özellikle büyük araçla tam bir kabusa dönüşür. İlçeleri daha rahat. Ama Kafkasöre çıkabilmek için bile şehir içinden geçmek zorunda olduğunuz için aynı hünerleri göstermek zorunda kalırsınız.

Bir de Evreşe'nin yollarına laf ederler.
Bekir hocam . Uzak ufuklarda karadeniz yeşilini hayal eder , oralarda olabilmek için de kılavuzlugundan faydalanabilecegimiz bir şans denkgetirmeyi hayal ederdik. :eek:
Yazınızı okuyunca onbeşyıl onceki Demirci (Manisa) yi görür gibi oldum . MÜbarek yerde yorulsanız bir kova suyu yere koyup da dinlenecek bir düzlük bulamassınız. Diyecegim o dur ki ; Şimdi ne yapmalı ? . Pek de hevesli olsak da nasıl Karadenizi görüp hafızalarımızı tatmin edip rahatlamalı. Yani tahrik olmuyor da degilim hani. Ne yani şöförlügümüzü yere mi vuralım şimdi. Gece yolculukları bir , bol virajlı köy yolları iki. Neden dir bilmem , daha bir hoşuma gider.
Yok yok . yine de bir yolunu bulur gideriz evvelAllah. HAAaaa , Bekir hocam dediklerini de kulağımıza küpe ederiz , sagol.
Selamlar.

mehmet_mtrs' Alıntı:
Bir de Evreşe'nin yollarına laf ederler.
Bekir hocam . Uzak ufuklarda karadeniz yeşilini hayal eder , oralarda olabilmek için de kılavuzlugundan faydalanabilecegimiz bir şans denkgetirmeyi hayal ederdik. :eek:
Yazınızı okuyunca onbeşyıl onceki Demirci (Manisa) yi görür gibi oldum . MÜbarek yerde yorulsanız bir kova suyu yere koyup da dinlenecek bir düzlük bulamassınız. Diyecegim o dur ki ; Şimdi ne yapmalı ? . Pek de hevesli olsak da nasıl Karadenizi görüp hafızalarımızı tatmin edip rahatlamalı. Yani tahrik olmuyor da degilim hani. Ne yani şöförlügümüzü yere mi vuralım şimdi. Gece yolculukları bir , bol virajlı köy yolları iki. Neden dir bilmem , daha bir hoşuma gider.
Yok yok . yine de bir yolunu bulur gideriz evvelAllah. HAAaaa , Bekir hocam dediklerini de kulağımıza küpe ederiz , sagol.
Selamlar.

Siz bu taraflara gelin yeter ki. Biz size rehberlik ederiz. Sözümüz şoförlüğüne tam güvenemeyenlere küçük bir uyarı niteliğinde. Çok zorlananlar aracını Çoruh kıyısında parkedip (motosikleti yoksa) şehir içini dolmuşla gezer. Kafkasör denen yer ise bir çoklarının sandığının tersine bir yayladan çok orman görüntüsünde. Manzara seyredecek açıklık yeri pek yok yani. Yolu Artvin'e düşen olur ise dünyanın en büyük Atatürk heykelinin olduğu tepeye çıkmalarını öneririm. Artvin'in en güzel göründüğü yerlerden birisi orası.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR