Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erhan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 228,071
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Lr 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Gezenbilir e hoş geldiniz.
İyi tatiller.

Kenan YAMA

Etiketler

Sağoll Kenan kardeşim., Defender ın nasıl memnunmusun ?

Defeder e dolaşmaya devam Erhan Abi.
Ağustos sonunu bekliyoruz.

Selamlar
Kenan YAMA

Yolun kuşadasına düşerse tanşalım kenan kardeşim, .. Bu gece düz bir Defender arkadaş geldi , 2 Defender bir araya gelince muhabbet derin olur :smiley:

:smiley: Defender kardeşliği .... karavanımı seviyorum .... Cengiz beye selam

DSCF0328

Kaptanım hiçbir telefonun cevap vermiyor ve sana ulaşamıyorum. Ben İstanbul'a döndüm. Görüşelim.

Döndüm istanbula kaptanım :smiley: senden tık çıkmıyor ???

Merhaba ilanınızı gördüm,okadar emek verdiğiniz aracı neden satıyorsunuz?

Karavanınızın satılığa çıkmasına üzülmedim desem yalan olur.
Eski bir Ataköy ve yeşilköylü olarak 2 kere kahve misyonunuza da şahitolmuştum oysa ki. Umarım iyi bir proje içindir.
Sevgiyle kalın

Sn.Karaali ve Nejat Ural arkadaslarım tesekkürler alakanıza ...evet istemeye istemeyede olsa satışa koydum karavanımı, birdahada bukadar çok uğraşacagımı zannetmiyorum. Kuşadasında yürüyen bir projemiz var vede bunun için ordan küçük bir ev almam gerekiyor bu nedenle satışa koydum aracımı, hayırlısı olsun .... selamlar Erhan.

Arkadaşlar ig2600 karavan jenaratörümü satıcam bilginiz olsun...

DSCF0744

Merhaba ilanınızı gördüm,okadar emek verdiğiniz aracı neden satıyorsunuz?
:smiley: sizin dediginize geldik hcm , satmadim beraberce yaslanicaz karavanimla. bu arada uzun suredir girmemistim siteye neden acaba resimler gorunmuyor???

Iyi aksamlar arkadaslar, 11 senedir beraber oldugumuz sevgili Defender karavanimi bu sefer kesin satma niyetindeyim. Biraz ihanet ediyormusum gibi geliyor ama yapacak bisey yok, yurt disina yerlesme durumumuzdan oturu 4x4 karavan gereksiz geliyor. Ilan sahibinden de yayinlaniyor. Bilgilerinize sunar bugune kadarki paylasimlariniz ve dostluklardan oturu memnuniyetlerimi ve tesekkurlerimi bildiririm. Saglikla mutlulukla kalin. Erhan.

Sn.Karaali ve Nejat Ural arkadaslarım tesekkürler alakanıza ...evet istemeye istemeyede olsa satışa koydum karavanımı, birdahada bukadar çok uğraşacagımı zannetmiyorum. Kuşadasında yürüyen bir projemiz var vede bunun için ordan küçük bir ev almam gerekiyor bu nedenle satışa koydum aracımı, hayırlısı olsun .... selamlar Erhan.
Tabiki satmadim arkadaslar:smiley:) Defender hastaligi boyle biseymis, o kadar cok emek varki 13 yil dile kolay degil . Ticari bi emtia gibi bakamiyorsun. Ayni mobleler ayni tesisatlar aynen mumya gibi duruyor, biz yaslaniyoruz Defender sabit, dostlugumuz devam ...Hatirlayan karavanci arkadaslara selamlar, Erhan.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR