Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erhan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 233,170
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

buralpdi' Alıntı:
Erhan bey motoru içeri alarakmı seyahat edeceksiniz, arkaya asmayı düşünmüyormusunuz

araba aksesuarları koyunca çok yakışıklı olmuş

Sağol Levent bey teşekkür ederim :smiley: aksesuarlar gösteriyor arabayı haklısın ., içeri rahat girerde o zamanda oturulmaz o yüzden hem arka tampona hem ön tampona motor rampası yaptırtıcam ama şimdilik beklemede ... Ön tampona yaptırtma nedenim arka kapıyı kullanmak zorunda oluşum motorda koyarsam açılıp kapanmaz , o yüzden kısa geliş gidişlerde ön tampon üsütünde bir rampası olsa iyi olacagını düşündüm. Sizin karavanda iyi gidiyor Levent bey gönlünce olsun istediklerin zaten bu işler hep ağır ağır olup sabır istiyor .

Selamlar Erhan

Etiketler

ERHAN ABİ İKİ TEKERDE HAFTA SONU MARMARA TURUNU EKLEDİM BİR ARA BAKARSIN...SAYGILAR

24945 379926029610 761609610 3849817 4440735 n

erhan110' Alıntı:
Sağol Levent bey teşekkür ederim :smiley: aksesuarlar gösteriyor arabayı haklısın ., içeri rahat girerde o zamanda oturulmaz o yüzden hem arka tampona hem ön tampona motor rampası yaptırtıcam ama şimdilik beklemede ... Ön tampona yaptırtma nedenim arka kapıyı kullanmak zorunda oluşum motorda koyarsam açılıp kapanmaz , o yüzden kısa geliş gidişlerde ön tampon üsütünde bir rampası olsa iyi olacagını düşündüm. Sizin karavanda iyi gidiyor Levent bey gönlünce olsun istediklerin zaten bu işler hep ağır ağır olup sabır istiyor .

Selamlar Erhan

Erhan bey çok teşekkürler, selamlar

mr.morning' Alıntı:
ERHAN ABİ İKİ TEKERDE HAFTA SONU MARMARA TURUNU EKLEDİM BİR ARA BAKARSIN...SAYGILAR

Ok Muratcim bakicam.
selamlar.

Aman basınızın üstündeki raftaki kitaplara dikkat. Dik bir rampaya çıkarken connectlerin içindeki raftan kafama bir kitap düsmüstü neye ugradıgımı sasırdım ;D

nasah' Alıntı:
Aman basınızın üstündeki raftaki kitaplara dikkat. Dik bir rampaya çıkarken connectlerin içindeki raftan kafama bir kitap düsmüstü neye ugradıgımı sasırdım ;D

:smiley:)) dogru vallla ...açık opsiyon heran başa gelebilir.....bende aynı şeyi düşündüm ama daha dank etmedi

Selam arkadaşlar .)

Gene tadilattaydık

Securedownload

4x4 LR meraklılarına ilham verelim dedik .)

Securedownload 1

yaybek' Alıntı:
Erhan abi herşey güzel de muayenede bunlar sıkıntı olurmu acaba,yoksa ruhsata işletmekmi gerekiyor.

Günaydın Sevgili Yusuf kardeşim .) Temmuz ortası muayene var akkloyun kara koyun çıkack ozaman ortaya ...valla bodosloma hiçbir değişiklik yapmadan girecem maraz çıkarsa o zaman bakacaz artık . Sen nasılsın iyimisin ne zamn başlıyor yolculuklar ??

Artık son tadilatlara yaklaştığım bu seferdede ağırlıklı olarak döşeme ve perde tadilatlarını yaptırdım . Koltuklar hakiki deriye dönüştü , arabanın güneş alabilecek heryerine perde koydurttum '' sunroof dahil'' :smiley: ayrıca ön konsol üzerine sağlam bir loptop standı geldi böylece pahalı navigasyon aletlerine masraf yapmıycam, zaten GPs falan pek hoşlanmıyorum ben klasik adamım .) 5 yıl önce Roma'da GPS uydu bulacak diye hasta olmustum . Ancak Google Earth bana yetiyor , bu yüzden loptopu gözümün önüne koydum.

Bu vesileyle önemle belirtmek isterimki en güzel dolap kapagı kilitleri Çağlayandaymış , ben perşembe pazarından en iyisini bulurum sandım maalesef , ondan sonrada kapaklara birer çengel takmıştım, şimdi aşagıdaki resimdeki gibi bunlarda değişti tıkır tıkır çalışıyorlar.

karavan kısmı perdeleri

Securedownload 7

Securedownload 1

Securedownload 4

Securedownload

karavan kısmı ve kendı tasarım imalatım akerdeon orta yatak .)

Securedownload 2

Securedownload 5

Securedownload 3

Securedownload 6

Aracınızı çok beğendim, çıkartmalarınızda çok yakışmış,güzel günlerde kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR