Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suatgrbz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,058
Ynt: Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011)

Tüm kartılan Arkadaslara pazar günü icin teşekkür ederim

DSC0485

DSC0487

DSC0488

DSC0494

DSC0347

Etiketler

derya abi çok karizmatik çıkmış

arkadaşlar merhaba güzel görseller ellerinize sağlık parkurunuz çok güzel ve eğlenceliymiş.mersin,den sevgiler

Güzel kareler, paylaşım için teşekkürler ...

harika bir gezi olmuş.emeğinize sağlık.keşke konuyu daha önceden takip etmiş olsa idim.orada olmak isterdim.en kısa zamanda tekrarını yaparsanız bizde katılmak isteriz.mesela haftaya ;) ;)

merhabalar öncelikle çok güzel bir gezi olmuş ama ben opeli olan abiye bir sey sormak istiyorum frontera offroad da başarılımı yada kullanan kişiler tavsiye edermi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Valla hocam eski sport kullanıcısı olarak bu rakamlara alabileceginiz araçlar içersinde tek geçerim diyebilirim aydın abideki araç da yukseltme ve lastik bakımından arazide çok iyi kendisinde video ve resimler var
valla ben sattıgıma pişman olmuşdum bu arada resimlerdeki frontera satılık

IMG 0944

IMG 0359

deco_33' Alıntı:
derya abi çok karizmatik çıkmış
hahaha çirkin kral. eski yeşilçamcılardan. :D sutcım ellerine sağlık harika fotoğraflar çemişsin.

parkurunuz çok güzelmiş,fotolarda harika emeği geçen herkese teşekkürler.

fronteram bana göre çok iyi çok ağır offroad yapmadığınız sürece tavsiye ederim sonuçta 2000 motor ama kısa şase olması lastiklerin ve yükseltme kitinin olmasının avantajını kullanıyorum gayette keyif alıyorum bu arada satmaktan vazgeçtim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR