Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,770

Etiketler
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

takomistik' Alıntı:
gerçi 4 kişi köşelerinden tutunca senin aracı alır kenara koyarız. kayıran Allah bizi kayırsın. ertuğrul abidede süper lastikler var ertık biz şamar oglana döneriz heralde
bajalım artık o lastikler yüzünden neremizi kırarız belli değil,de denemeden de bilemiyecem

yusufcular düşünsün senin araçta bol miktarda var bu arada pmr leri almayı unutmayın.

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
oh oh gecenin bu saatinde bakiyorum herkeslerde burda .. yarın çamur yapacak kadar olmuştur yağmur diyor mustafa

evet herkes burda bu saatte sende hoşgeldin ertuğrul abi
Allah tan çamur lastiklerini sökmemişim yarın çok çamur olacak
tam gününde gidiyoruz offroada ;D

deveci' Alıntı:
evet her 75 kg lık yük 100km de extra 1 lt fazladan yakıt sarfiyatına neden oluyor.
araçta kaç tane yusuff varsa sarfiyat o kadar artıyor ;D
bendede Yusuf olacaktır bırak ağırlık yapsında sağlam dönelim yeter ;D

murat51-38' Alıntı:
ertuğrul abi yarın geliyormusun

evet geleceğim inşallah ufak bir sorun var araçta ama bakalım heralde ciddi birşey olmaz

Hakkaten çizme falan ayarlamak lazım yarın üst baş kesin batacak ta en azından hanım eve gelince kapıdan içeri alabileceği kıvamda olalım...

deveci' Alıntı:
evet herkes burda bu saatte sende hoşgeldin ertuğrul abi
Allah tan çamur lastiklerini sökmemişim yarın çok çamur olacak
tam gününde gidiyoruz offroada ;D
zaten sana güveniyor herkes Engin.. arkandan tek sıra gideriz herhalde :smiley: bu arada lastikleri deneyecek kadar çamur olur umarım .. gaza basılmadığı durumlarda kontrolsuz kaymalar olacağını söyleyip duruyor herkes senin ve benim lastikler için ::smiley:

takomistik' Alıntı:
sıkıntı nedir abi
direksiyon hidroliği yağ kaçırıyor sanırım tam göremedim yerini .. birde arka kampana fren ayarlarını kendim yaptım çok sıkıydı ..şimdide gevşek gibi :smiley:

firenlar ayarlanır sıkıntı degil de şu suzukiyi takip etmeyelim yeter ;D

yusufsan' Alıntı:
Hakkaten çizme falan ayarlamak lazım yarın üst baş kesin batacak ta en azından hanım eve gelince kapıdan içeri alabileceği kıvamda olalım...
Halat - mapalar- eldiven ve çizme olursa o kadar araçla sorun olmaz.. yarın yıkamacılarda sırada bulunmaz araç için

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
zaten sana güveniyor herkes Engin.. arkandan tek sıra gideriz herhalde :smiley: bu arada lastikleri deneyecek kadar çamur olur umarım .. gaza basılmadığı durumlarda kontrolsuz kaymalar olacağını söyleyip duruyor herkes senin ve benim lastikler için ::smiley:
direksiyon hidroliği yağ kaçırıyor sanırım tam göremedim yerini .. birde arka kampana fren ayarlarını kendim yaptım çok sıkıydı ..şimdide gevşek gibi :smiley:

evet lastiklerin kaymasını çamurda değil ama bayır aşağı ıslak çimende yaşadım.
direksiyonu çevirmek ve frene basmak hiç bir işe yaramadı.
her zaman ki gibi fazla riske girmeden ve birbirimizi gaza getirmeden güzel ve eğlenceli bir gezi yapalım.
Allah kaza bela vermesin.
senin araç kolay kolay sorun çıkarmaz olurya yolda sorun çıkarırsa müsayit biryerde park eder bizim arabalarla devam edersin.
yapabileceğimiz birşey olursa benim alet çantası ful dolu olacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR