Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,768
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

alper5005' Alıntı:
Haksızlık etmeyelim Yahşi nin de "ekmek BİŞİRMELİ" gezisi olacak..

evet alper onu unutmuştum.yahşinin organize ettiği kamplı geziisini acele bekliyoruz.
ben yanlız biryerlere hazır ekmek saklayıp gelecem ekmek yapmayı beceremezsek yeriz ;D

Etiketler

murat51-38' Alıntı:
mustafa bey ladayı sattı dedim herhalde sahalarda galloper şovu izleyecez dedim ama ramazan bahanesiyle yusuf kokusu alıyorum....

unimog u tam olarak tanımadığımdan yusuf bey şu an en çok benimle yolculuk yapıyor.
yan taraftan konuşuyor öyle ''arabayı tanımıyorsun her yere girme'' ''burdan inme burdan çıkma'' diyo
''yavaş arabayı devirirsin '' diyo ;D

takomistik' Alıntı:
ramazanda bitecek bakalım o zaman ne diyeceksiniz. oruç beni zorluyor yoksa canını çıkaracam ekmekte pişirecem mangalda yakacam çadırda kuracam

Dur bakalım inşallah yılbaşına şu evin borcunu bitirip aklımdaki aracı alırsam ben takılırım senle Mustafa :smiley:

Nereye dersen

hatırlatayım yusuf burada sana çok kızmıştı

P1050640

deveci' Alıntı:
unimog u tam olarak tanımadığımdan yusuf bey şu an en çok benimle yolculuk yapıyor.
yan taraftan konuşuyor öyle ''arabayı tanımıyorsun her yere girme'' ''burdan inme burdan çıkma'' diyo
''yavaş arabayı devirirsin '' diyo ;D
Bende bir kaç kere unimog kullanma fırsatına eriştim. En büyük sıkıntı ağırlık merkezinin çok daha üzerinde oturuyor olmak. Yani sürücü ve kabindekiler devrilip tüm ağırlıklarını yan tarafa bağışlamışken araç daha henüz limitlerine ulaşmamış oluyor :smiley:

işte canlı örneği (youtube var ise :smiley:)
http://www.youtube.com/watch?v=unrCOGSv6iY&feature=fvsr

bugün işimiz çok yoktu tomarzaya keşfe gittik çok güzel balık avı bölgeleri keşfettik. zamantı ırmagı üzerinde

agzımız bir açılsın ben her hafta sonu mutlaka takılırım bir yerlere bu arada video görünmüyor bende sorun var

takomistik' Alıntı:
hatırlatayım yusuf burada sana çok kızmıştı

evet o bayır çok dikti ve çayır olduğundan araç düşük viteste olmasına rağmen hızla aşağıya kaymıştı.
şimdi önde ağır vinç olduğundan bu şekilde inişler daha tehlikeli
ağırlık merkezi ayarlaması için şaseye ağırlık ekleyeceğim

takomistik' Alıntı:
bugün işimiz çok yoktu tomarzaya keşfe gittik çok güzel balık avı bölgeleri keşfettik. zamantı ırmagı üzerinde

Bak işte balık dedinmi beni kafadan sayabilirsin

hiç hayır demem

takomistik' Alıntı:
benim araç yükselirmi?

İnternette yükseltenler 33 inch lastik takıp kupayı da şasiden 10 cm gibi yükseltmişler. Bu konuda bir başlık açılmış.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21994.0

ama cevap pekde iyi değil..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR