Karavanlı İlk Uzun Gezimiz; Edremit Körfezi'nden Marmaris Hisarönü'ne Ege Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,743

Etiketler
Ynt: Karavanlı İlk Uzun Gezimiz; Edremit Körfezi'nden Marmaris Hisarönü'ne Ege Turu

Herkese yetecek kadar vardı... ;)
Hatta Aralık ortasında gene benzer bir meteor hamlesi yaşanacak, orada da ülkemizde hymer fabrikası kurulsun diye dilek tutarız da hepbirlikte toptan kurtuluruz bu sıkıntılardan... :D
Güzel bir geceydi, enterasan bir "konser" eşliğinde astronomi meraklılarıyla keyifli zaman geçirdik...

Ynt: Karavanlı İlk Uzun Gezimiz; Edremit Körfezi'nden Marmaris Hisarönü'ne Ege Turu

Tırnova, bize yaklaşık 190 km., haberimiz olsaydı, düşünürdük. Üstelik, ormanlık bir alan ve yayla sayılabilecek bir yerde gecelemek, bu sıcaklarda iyi gelirdi... ;) :smiley: (Denizden yükseklik, 600-700 m.den aşağı olmamalı, Google Maps'e şu an giremiyorum..)

Cavid Sezen

Aranızda Ömür Taksidi Vergisi ve Katlamalı Deve Vergisi için de dilek tutanınız oldu mu?

hiç' Alıntı:
Aranızda Ömür Taksidi Vergisi ve Katlamalı Deve Vergisi için de dilek tutanınız oldu mu?

Ben tam bu konuyu gündeme getirecektim ki o anda konser başladı. Akabinde dileğimin gerçekleşmeyeceğini anladım. Nedenini görüştüğümüz zaman anlatırım. :smiley:

gezmen' Alıntı:
Tırnova, bize yaklaşık 190 km., haberimiz olsaydı, düşünürdük. Üstelik, ormanlık bir alan ve yayla sayılabilecek bir yerde gecelemek, bu sıcaklarda iyi gelirdi... ;) :smiley: (Denizden yükseklik, 600-700 m.den aşağı olmamalı, Google Maps'e şu an giremiyorum..)

Cavid Sezen

Cavid abi Haldun aradığında gece saat 9 du. Önceden bilseydik haber vermez miydik? Ayrıca o kadar uzak olduğunu ben de bilmiyordum. Haldun telefonda ''M.kemalpaşa'da ve yer tarifini aldım'' dedi sadece. Geri kalanı yolda alıştıra alıştıra söyledi. Komployu geç farkettim.

''M.kemalpaşa'nın dışında 9 tane köyü geçtikten sonra dağa tırmanacağız, 8 köy ileride Tırnova'yı 6 km.geçince orman yoluna girip farlar kapalı olarak çalıların arasına dalacağız, 2 km. de bu şekilde ilerledikten sonra varacağız'' dese vazgeçebilirdim.

Ama iyi oldu. İyi ki alıştıra alıştıra söylemiş. :smiley:

Cem bey,gezi anılarınızı keyifle okudum. Kutlarım sizi. Yine kendimce eksik gördüğüm yönlerini belirtmek istiyorum.Sıklıkla aynı konuya değindiğim için belki bazı arkadaşların tepkisini çekeceğim ama olsun. Dünyaya herkez kendi penceresinden bakıyor. Gittiğiniz,gezdiğiniz, konakladığınız yerlerde nereye ne kadar hesap ödediğinizle ilgili tek satır yok.Sürekli para konusunu gündeme getirmek durumundayım Çünkü birçok arkadaşımız limitlerini zorlayarak bir karavan sahibi olabiliyor. Birde gittiğimiz yerlerde kazıklanmayalım bari.Bunu gezi anılarını yazan tüm arkadaşlar göz önüne alırsa yararlı olur kanısındayım.

Paylaşımınız için teşekkürler.

iyi kareler özellikle asklepion ve yukarı şehir tiyatro iyi gezmeler.

orsaalabanda' Alıntı:
Haldun ve Hüseyin abicim,

Özellikle sizlerin bu konudaki değerlendirmeleriniz benim için çok önemli. Gerçekten çok onurlandım. Yüreklendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Sizin kalemleriniz dörtnala uçarcasına giden bir kısrak... Benim ise henüz nereye koşacağını bile bilmeyen, hoplaya zıplaya, oradan oraya savrulan tay... İleride daha da oturacak inşallah... Düşe kalka öğreneceğiz.

Şu anki en büyük sermayem yüreğimin coşkusu... Şimdilik sadece onun sesini dinliyorum yazarken. Övgülerinize layık olmaya çalışacağım.
Konu açılmışken bende cem bey i hayranlıkla izlediğimi belirtmek isterim ; uludağda bundan önceki aracınızla ailenizle bi hafta sonu geçirdiğinizi anlatmış ve fotolarınızı eklemiştiniz o günden bu yana paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı izliyorum hatta bunu da size mesajla belirtmek istedim uygun bi başlık göremeyince yazamadım. Ancak sadece izleyici olduğum için yeni üyelikten kurtulup ta mesaj yazma hakkını kazanamadığımdan size yazamadım ... yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz ve gerek ailemle olsun gerek iş yerinde ki arkadaşlarımla sizleri izlediğimi de belirtmek isterim umarım şartlarımız müsait olduğuunda bizlerde bu deneyimlerinizi yaşama şansını buluruz görüşmek üzere

Beğenileriniz ve iltifatlarınız için teşekkür ederim. Deneyimlerimi elimden geldiğince samimi bir üslupla artıları ve eksileriyle aktarmaya çalışıyorum. Dileğim, arzu eden herkesin hayalindeki karavana bir an önce ulaşması ve kendi deneyimlerini yaşamasıdır...

Cem bey, bu gezinizde çok iyi kareler yakalamışsınız. Gerçekten güzel bir gezi olmuş. Kızınız da doğuştan gezgin:smiley: Hayran olduk. Yeşim&Bülent

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri