Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan i.güneş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 751
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 184,269

Etiketler
creater 7.5i

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

Sağol Yusuf kardeşim,araç işyerimizindi bel el koydum,üzerinde müşteri ve arkadaşımın sayesinde sadece klima ve havalandırma yaptırdım.Bilare faturası çıkar herhalde.

İlhan bey aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.
Klima karavana göre biraz büyük değilmi zaten izolasyon yapıyorsunuz mobilyalar da yerleşince içerideki hacim azalacak soğutma daha kolay olacak iç ünitenin yarısı olsa yeterli olurdu gibi geliyor ama olsun büyükten zarar gelmez.
İyi çalışmalar diliyorum kolay gelsin.

sayın (berkcantp) ilhan güneş bey hayırlı olmasını diler.sağlıklı mutlu geziler yapmanızı temenni ederim.saygılarımla kemal orhan

Sn.İlhanbey,Aracınız hayırlı ve uğurlu olsun. Atalarımız ( başlamak bitirmenin yarısıdır ) sözünü ne güzel söylemişler. Araç alınıp malzemeler temin edildikçe bakiye kalan % 50 azalarak sıfıra doğru gidecek.birde arkanızda gezenbilirin bu takımının destegi olduğu sürece sırtınız yere gelmiyecek, sabırlı olun,aceleye getirmeyin . Herşey gönlünüzce olsun. Kolaygelsin.

İlker bey teşekkür ederim.Evet karavana göre büyük,karşılıklı bir ticaretten oldu, hacim azalacak ve soğutma çok olacak dediğiniz gibi '' büyükten zarar gelmez.'' diyeceğiz.

Sayın Kemal ORHUN ,Sayın Fahri GÜL çok teşekkürler güzel dileklerinize.Evet şimdi %50 kısmıyla ilgileneceğim yaparken ''acaba'' düşüncesi çok olacağa benziyor.

Tavan Yalıtımında taş yünü 8 m2 aldım sabah araç içinde çalışmaya başlayacağız. sürücü kabin üstüne dolap yaptıracağım. Başka bir amaçla kullanımı hakkında fikri olan varsa destek bekliyorum.

Vehbi kardeşim bu resimdeki sistemi uygulamaya karar verdim.

2005 sprinter a21

Sn. İlham bey
Karavanınızın yapımında kolaylıklar dıler , her seyın ıstedıgınız gıbı olmasını dılerım.
Mehmet

Gecıktıgım ıcın uzgunum,ozur dılerım,
.

İlhan bey hayırlı olsun, sizi zor ama zevkli günler bekliyor kolay gelsin.

Sayın Mehmet Baydemir abi ve
Sayın Cengiz KÜÇÜK kardeşim.
Tatil bitti yuvaya döndük,yabancı plakalı misafir karavancıları görüp,iç çektik.(Nasipsa bizde yaparız)
Gezenbilir arkadaşlarımızdan,yüz yüze ve telonla fikirler alarak,Ramazan'ıda fırsat bilip elektrik paneli,akü ve buzdolabından işe başlamayı planladım.

İlhan Bey,aracınızı almış ve başlamışsınız,kolaylıklar diliyorum.Deneyimli olan arkadaşlarımızın önerileri size yol gösterecektir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR