Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmocan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 240
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,184
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan

Ahmet hocam, öfke baldan tatlıdır derler, bu aşamadan sonra değiştiremeyeceklerin için sabır gerekecektir.

Karavanla gezerken anı olarak kalması dileklerimle, selamlar.

Etiketler

Ahmet moralinizi bozmayın ben sizin ne yaşadığınızı tahmin ediyorum. Aynı üretici ile benimde bir münasebetim olmuştu. Aracınızı altınıza çektiğiniz zaman bir de bir buluşma sonrası hiçbir sıkıntınız kalmaz. Nazara geldi nazara...

Eksik olanları düşünmüyorum zaten atarım Berkant'in kafasına hallettiririm hepsini, hoş her sen merak etme ben hallederim diyen, son anda su koyveriyor Berkant da arıza yapabilir ya neyse :smiley: asıl kızdığım tavırlar. Hakslisin valla önce kendi nazarım degmistir :smiley:

karavanınızı iyi günlerde kullanın çok güzel olacak,kaçırdıysam kusura bakmayın karavan dizaynını hangi firmaya yaptırıyorsunuz ve yaklaşık maliyeti öğrenebilirmiyiz.

son durumu merak etmekle beraber yaşanan talihsizliklerin ileride sevince dönüşmesini temenni ediyorum.canını sıkma abicim.

Son yazdığımdan bu yana gitmedim Adapazarı tarafına hiç, ne alemde karavan bilmiyorum isin kötüsü bilmemde istemiyorum :smiley: Nevzat keske bende senin gibi gidip Almanya'da yaptirsaydim öyle pişmanım ki.

Ahmet hocam,
keşke ilk heyecanın güzelliği kadar gelişmelerde güzel sonlansaydı demekten başka söz bulamadım. Selamlar.

ahmocan' Alıntı:
Son yazdığımdan bu yana gitmedim Adapazarı tarafına hiç, ne alemde karavan bilmiyorum isin kötüsü bilmemde istemiyorum :smiley: Nevzat keske bende senin gibi gidip Almanya'da yaptirsaydim öyle pişmanım ki.

Abi bence ümitsizliye kapılma,onca para gömdün, emeklerin var hayaller var... soğutma kendini olan olmuş... olduğu kadarıyla al hele bir düş yollara,zamanla eksik gedik düzeltilir... eskiler boşa dememiş '' kervan yolda düzelir'' diye ...

moralinizi bozmayın, mühim olan sağlığınız sıhatiniz gerisi boş, herşey düzelir

ahmo bir organize olun da bizim ekip bu hafta birgün gidip bakalım su karavanın son durumuna...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR