Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 484
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,468
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

Nihayet klima çalışır duruma geldi.
Ön cam ve küçültülmesini istediğim sağ ön cam takıldı.

1108 001

1108 002

18 temmuz county 006

Etiketler

Hadi bakalım Bülent ustam göster marifetini.her ikinizede kolay gelsin.

Herkese selam Abdullah beyin karavanı eminim çok güzel bi karavan olacak elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz ve bu karavan Ankaradan çıkacak ve bilinecekki Artık Ankardada profesyonel bi karavan firması var, hadi hayırlısı.
NOT:Eleştiri ve övgülerinizi duymaktan memnuniyet duyarım saygılarımla.
DOLLY KARAVAN
BÜLENT SOYDAŞ

Bu araba çok güzel, yıllar önce bir kere görmüştüm, İzmir'den bir spor klübünün taşıma aracıydı. Ondan sonra da böyle bir araçla karşılaşmadım. İlk gördüğümdeki tepkim, "amma güzel karavan olur" olmuştu. Aydınlık, kaba değil ve sevimli.

Umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız.

renaiss' Alıntı:
Bu araba çok güzel, yıllar önce bir kere görmüştüm, İzmir'den bir spor klübünün taşıma aracıydı. Ondan sonra da böyle bir araçla karşılaşmadım. İlk gördüğümdeki tepkim, "amma güzel karavan olur" olmuştu. Aydınlık, kaba değil ve sevimli.

Umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız.
Sağolun
İnanın bende ilk görünce cok beğendim.
İnşallah daha iyileri sizlerin olur.

bülent usta' Alıntı:
Herkese selam Abdullah beyin karavanı eminim çok güzel bi karavan olacak elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz ve bu karavan Ankaradan çıkacak ve bilinecekki Artık Ankardada profesyonel bi karavan firması var, hadi hayırlısı.
NOT:Eleştiri ve övgülerinizi duymaktan memnuniyet duyarım saygılarımla.
DOLLY KARAVAN
BÜLENT SOYDAŞ
Saol Bülent usta.
Bende senin bu samimi fikirlerine yürekten inanıyorum.
Camper konusunda ANKARA'da profosyenel olarak bu işi senden daha iyi yapacak biri daha olmadığını biliyorum.

Çalışmalar hızla sürüyor, kolay gelsin :smiley:

Bülent bey resimlendirdiğiniz sürece takip deyim kolay gelsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR