Kafa Nereye Biz Oraya, 58 Günde Kütahya-salihli-didim-milas-bodrum-marmaris-datça-fethiye-denizli-af

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geziyoM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 310
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 108,272
Ynt: Kafa Nereye Biz Oraya, 58 Günde Kütahya-salihli-didim-milas-bodrum-marmaris-datça-fethiye-denizli-afyon-esk.

enverdede' Alıntı:
Ohhhh.böyle biriktirip ,tek seferde 9 sayfa birden okumakta güzelmiş,Resimli roman gibi ...sayfa çevirdikçe,daha önce gittiklerini anımsa,görmediklerini gör,Rotaya göre daha yolumuz var,izlemeye devam....Klavyenize sağlık .....
ha ha ha Enver Bey teşekkürler, çok selamlar,
evet daha sona gelmedik ama iztuzundan sonra uzun bir ara vermem gerekecek,
nasip olursa yarın Eynal kaplıcalarına doğru yola çıkmayı planlıyoruz dolayısı ile bu yazıyı tamamlamak muhtemelen dönüşe kalacak.

Etiketler
Ynt: Kafa Nereye Biz Oraya, 58 Günde Kütahya-salihli-didim-milas-bodrum-marmaris-datça-fethiye-denizli-afyon-esk.

İztuzunda plajı gezdik, tabanı incecik ve dalgalardan ondülün olmuş kumla kaplı denize girdik, çok iyi vakit geçirdik,
sabah erkenden gelmediğimize pişman olduk.

14 10 16 40 iztuzuplaj

14 10 16 41 iztuzuplaj2

14 10 16 42 iztuzumhmt

14 10 16 43 iztuzusvnc

Eveeett, yarın nasip olursa Eynal Kaplıcalarına gitmeyi planladık, bu sebepten yazımıza uzunca bir süre ara veriyoruz,
Herşeyin gönlünüzce olması dileklerimizle teşekkürler, selamlar.

Sevinç - Mehmet

Hay Allah...Keşke hepsini bitirmeseydim.....Olsun siz sağlık gezinizi bitirin ,biz burdayız...Sağlıklı dinlenceler.

Mehmet bey, Eynal kampında iyi eğlenceler diliyorum :smiley:

Mehmet Bey, torununuzla nice mutlu yıllara. Anlatım, foto ve bilgilendirme güzel.

Verdiğiniz mola çok uzadı Mehmet bey.
Umarım her şey yolundadır.
Devamını bekliyoruz.
Selamlar.

enverdede' Alıntı:
Hay Allah...Keşke hepsini bitirmeseydim.....Olsun siz sağlık gezinizi bitirin ,biz burdayız...Sağlıklı dinlenceler.

Enver bey teşekkürler, gittik, eğlendik, dinlendik, darısı isteyen herkese olsun :smiley:

drares' Alıntı:
Mehmet bey, Eynal kampında iyi eğlenceler diliyorum :smiley:
Haşmet bey çok teşekkürler, gerçekten çok güzeldi :smiley:

KIPÇAK70' Alıntı:
Mehmet Bey, torununuzla nice mutlu yıllara. Anlatım, foto ve bilgilendirme güzel.

Mehmet Kıpçak bey, torunlarla vakit geçirmek hele tatil yapmak harika oluyor, çok teşekkürler.

Gültekin' Alıntı:
Verdiğiniz mola çok uzadı Mehmet bey.
Umarım her şey yolundadır.
Devamını bekliyoruz.
Selamlar.

Sevgili Gültekin, Eynal'dan istemeye istemeye döndük, Eskişehir'de de güzel kar vardı bir kaç gün yakın çevrede kar gezisi yaptık ve yine yola çıktık,
şimdi İstanbul'dayız, o sebeple biraz ara uzadı, yazıyı tamamlamak için gerekli fotografların hepsi olmasa da bir kısmı yanımda ama notlar yok, artık vakit buldukça devamını yazmaya çalışacağız.
Sevinç hanım ile birlikte sana ve Sevgili Şebnem'e selamlar, sevgiler gönderiyoruz.

15 Ekim'de tekrar yola koyulduk,
Hedefimiz Fethiye, önce Ortaca'yı gezdik..

H Datca Koycegiz Dalyan

I Dalyan Dalaman Gocek

J Gocek Inlice Katranci Fethiye Oludeniz

15 10 09 20 Ortaca1

15 10 09 23 OrtacaGobek

Göcek'e doğru giderken tüneli kullanmak yerine manzarası hoşumuza giden dağ yolunu kullanmayı tercih ettik,

Göcek girişinde aracımızı bırakıp sahilde yürüyüş yapalım dedik ve ...

denizin görünüşü içler acısı, otellerin kanalizasyonları bile açıktan denize deşarj ediliyor ve kimsenin umurunda değil, zaten her taraf marina olmuş, yatlar, katlar derken anladık ki göcek körfezi bitmiş :(

15 10 11 28 gocekyolu

15 10 12 30 gocekgecidi

15 10 13 04 gocekkanalizasyon1

15 10 13 07 gocekkanalizasyon2

Denizi bitmiş ama Göcek gayet bakımlı, temiz görülesi yerlerden biri olarak aklımızda kalıyor.

15 10 13 07 GocekSahilMhmt

15 10 13 36 gocekcarsi

15 10 13 37 gocekHeykel

15 10 14 04 gocekyeniavm

Göcek turundan sonra yola devam,

Göcek- Fethiye karayolu üzerinde, rampayı inince 500-600 metre ileride sağa doğru yol ayrımı var,

Göcek halk plajı / İnlice / Kille yani ismi her neyse çok güzel bir plaja ulaşıyorsunuz.

Wc - Duş - Su - Büfe mevcut yaklaşık 20 metre genişliğinde, 400-500 metre uzunluğunda ince kumlu bir sahil

36.7308033,28.9659066

36.707943,29.024268

15 10 14 49 inlicesahil

15 10 18 00 inlicekamp

15 10 18 04 inliceSahilCd

İnlice'de kamp yapmak için beğendiğimiz bir yere park ettik ve çevreyi tanımaya çalışırken Egeli -Yavuz abi ile bir telefon görüşmemiz oldu,
-Mehmet neredesiniz ?
-Abi inlice'deyiz.
-Hadi canım, biz de İnlice'deyiz, sizi niye göremiyoruz ???

derken tarifler üzerine aynı yerde buluştuk :smiley:

Bu gezimizde kendilerinden çok şey öğrendiğimiz sevgili Ülker abla ve Yavuz abi ile İnlice'de 2 güzel gün daha geçirdik,

tek sıkıntımız Kurban bayramı olması ve gelen bazı piknikçilerin kurban etinden cızır cızır ızgara yaparlarken bizim uzaktan bakmamızdı :D

Neyse ki Ülker ablamızın yaptığı nefis yemekler ile karnımızı doyurma şansımız oldu,
- Ülker ablaaaa, ellerine sağlık ;D

16 10 08 39 inliceEgeli

16 10 13 31 InliceDenizSvnc

16 10 13 31 InliceDenizSvncEgeli

16 10 17 12 inliceYemekFasli2

Elinize ,ayağınıza sağlık. Sayenizde gezmiş kadar olduk :smiley:

İnlice'de bir kaç gün daha kalalım diye düşünürken hava bozdu, rüzgar ve yağmur başlayınca yola çıkmaya karar verdik.

İnlice - Katrancı arasında güzel bir koy gördük - 36.707943,29.024268
fakat yağmurda fazla oyalanmadan yola devam ettik..

17 10 07 48 inliceDeniz

17 10 07 49 inliceKampYeri

17 10 07 49 inlicesvnc

17 10 13 19 KucukKargiTabela

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR