Jip Almak için Eşimi Nasıl İkna Ederim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mountaineer16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 122
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,295
Ynt: Jip Almak için Eşimi Nasıl İkna Ederim

burak mehmet' Alıntı:
Neredeyse beraber büyüyünce zevklerde benzer oluyor ;) Sizinde yeni aracınız hayırlı olsun. Nemoda offroad için değil belki ama kamp için çok uygun bir araç.Kamp yaparak araziye alıştırabilirsiniz eşinizi hem onun için hem sizin için eğlenceli olur.Aklınızda bulunsun serin bir yaz akşamında ısınmak için yakılmış ateş başında içilen 2 kadeh sıcak şarabın 4X4 kere hatrı vardır ;);)

teşekkür ederim sağ olun daha iyisi sizlerin olur inşallah . :smiley: bizim ufaklık biraz küçük 7 aylık kısmet olursa yazı bekliyoruz inşallah İstanbul çevresi kamplara katılmak istiyorum elbet
nasip kısmet artık yazı bekliyoruz şimdilik. :smiley:

Etiketler

burak mehmet' Alıntı:
Nemoda offroad için değil belki ama kamp için çok uygun bir araç.Kamp yaparak araziye alıştırabilirsiniz eşinizi hem onun için hem sizin için eğlenceli olur.Aklınızda bulunsun serin bir yaz akşamında ısınmak için yakılmış ateş başında içilen 2 kadeh sıcak şarabın 4X4 kere hatrı vardır ;);)

Yaa bu çok iyi bir fikir hakikaten..... :smiley:

geç kalmış sayılırmısınız bilmem ama benim çözümüm doğayı off road ve her türlü adrenalini seven bir eş adayı bulmamla doğrudan çözüldü ve daha ben 4x4 alamadan kendime direk ona 2.0 v6 vitara alarak ilk aracına sahip oldu.ya ikna olacak ya ikna olacak yoksa diğer çözüme razı olacak ;)

yasakşehir07' Alıntı:
geç kalmış sayılırmısınız bilmem ama benim çözümüm doğayı off road ve her türlü adrenalini seven bir eş adayı bulmamla doğrudan çözüldü ve daha ben 4x4 alamadan kendime direk ona 2.0 v6 vitara alarak ilk aracına sahip oldu.ya ikna olacak ya ikna olacak yoksa diğer çözüme razı olacak ;)

ama abi kural dışı oynuyorsunuz... :smiley:

yok abi ne demek kural dışı.sadece net ve kararlı olduğunu göstereceksin ki size karşı elinde koz olmasın.bak hanım de ben sırf seni düşünüyorum de.sen mutlu ol diye de bişeyler de abi işte hazır fırsatını yakalamışken al şimdi.benimki illada jeep isterim ben başka arabaya binmem deyince benim işim kolay oldu

mrdnmz' Alıntı:
Ee bu konu hallolmadı mı :smiley: araç bakma safhasındayız artık :smiley::smiley:

oldu abi oldu jip olacagı kesin artık.
Ama bu topiciğin çok faydası oldu bana....
özellikle ismail abini dediğini yaptım
mdr' Alıntı:
Biraz mübalaga olacak ama... :D :D

sizleri anlamıyorum arkadaşlar..

biraz kılıbıklık var sizlerde gibi...Hemde fazlasıyla..nedir bu çektiginiz ya... ??? ??? ??? ???

masaya yumrugu vuracaksınız ..o kadar ;D :D ;D :D

yavuz-çelikel' Alıntı:
murnunu yaptırırken sorun yoktu ama:smiley::smiley::smiley:

Nasıl bir hafıza Allahımmm :D şşşşşşşşşş :-X

Arazi araçlarına karşı değilim , ama neden çamurlarda debeleniyorsunuz onu anlamıyorum , çok mu zevkli ? :D

Ynt: Jip Almak i�in E�imi Nas�l �kna Ederim

BTB_Wild' Alıntı:
Nas�l bir haf�za Allah�mmm :D ���������� :-X

Arazi ara�lar�na kar�� de�ilim , ama neden �amurlarda debeleniyorsunuz onu anlam�yorum , �ok mu zevkli ? :D

de�ilmi ?

BTB_Wild' Alıntı:
Nasıl bir hafıza Allahımmm :D şşşşşşşşşş :-X

Arazi araçlarına karşı değilim , ama neden çamurlarda debeleniyorsunuz onu anlamıyorum , çok mu zevkli ? :D

Bundan önceki mesajım sizin durumunuz içindi zaten azrail unutur yavuz çelikel bey unutmaz ellam :D

arazi aracı almazssam gıdıp motor alacagım de 1000 cc race alıp kasksız bınecegım de

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR