Jeep'in Ne Renk?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpaslanepli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,521

Hangi renk jeep daha çok tercih ediliyor?

• SİYAH

Kullanılan: 36 27.5%
  • BEYAZ

Kullanılan: 12 9.2%
  • LACİVERT

Kullanılan: 7 5.3%
  • KIRMIZI

Kullanılan: 19 14.5%
  • YEŞİL

Kullanılan: 19 14.5%
  • GRİ

Kullanılan: 12 9.2%
  • FÜME

Kullanılan: 8 6.1%
  • DİĞER

Kullanılan: 18 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    131
Ynt: Jeep'in Ne Renk?

Zakof' Alıntı:
Ergun Bey,

Bana göre Gezenbilirle tanışan her 4x4 sahibinin dikkatini çeken ilk isimsiniz gibi geliyordu. Takip ettikçe daha da netleşti bu düşüncem.
Her türlü teknik konudaki çalışmalarınızı üyelerle gerçekten samimiyetle paylaştığınızı siteye her girdiğimde izliyorum.

Aranıza yeni katılan bir üye olarak paylaşımlarınızdan çok yararlandım gerçekten teşekkürler.

Bu arada hem CJ niz . hem de ZJ niz gördüğüm en güzelleri bence.

Tebrikler.

Selamlar.

ergun abi bak goruosun herkes senin eski cj ye hasta ( bu bi işaret olsa gerek )

zakof bey siz bide ergun abiyi tanımış olsanız ..............
daha neler var onda :D
buarada ergun abi geçen gün gelemediğim için özür dilerim ayağımı kırmasaydım gerçekten çok istiyodum
işallah en yakın zamanda telafi edebiliriz ;)

Etiketler

Hakkı tekrar geçmiş olsun, :smiley:

Buda parmak uğruna kaçırdığın..... :smiley: ;) :D ;D ;D ;D

http://www.metacafe.com/watch/3056824/bir_ba_kad_r_ormanl/

Th Film 00041

arkadaşlar bu konu başlığının açıldığı çok iyi olmuş.bende bu aralar bir xj ile ilgileniyorum.araç tam aradığım özellilerde ve fiyatınıda istediğim rakamlara çektim.fakat kafama takılan renk.çok kararsız kaldım.sizce çokmu yakışıksız...

http://www.sahibinden.com/110000_1999_temiz-93WQQaXQQ12130018WQQpXQQdisplayitem

Aklımda yokken hayatıma girdi ve öğrendim ki bütün JEEP lere bütün renkler yakışıyor ;D ;D ;D önemli olan hangi JEEP e hangi renk en güzel yakışıyor ??? ??? ???

[attachment=1]

MUSTAFA SNNET 205

Kırmızı Alpaslanda var acayip birşey. ;D ;D ;D benimkide turuncu muruncu süper birşey ;D ;D ;D

Sonuçta kız gibi arabalar :eek: :eek: :eek: Bütün kızlar güzeldir ::smiley: ::smiley: ::smiley:

arkadaşlar çok temiz bir xj buldum.99 model 80.000 km de.fiyat 27.000 tl.sizce fiyat yüksekmi.bu para verilirmi?

off-road donanımlı falan mı? 27.000 biraz yüksek fiyat bence. iyi araştırın o kadar ederi var mı gerçekten? link varsa bakalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR