Jeep'in Ne Renk?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpaslanepli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,894

Hangi renk jeep daha çok tercih ediliyor?

• SİYAH

Kullanılan: 36 27.5%
  • BEYAZ

Kullanılan: 12 9.2%
  • LACİVERT

Kullanılan: 7 5.3%
  • KIRMIZI

Kullanılan: 19 14.5%
  • YEŞİL

Kullanılan: 19 14.5%
  • GRİ

Kullanılan: 12 9.2%
  • FÜME

Kullanılan: 8 6.1%
  • DİĞER

Kullanılan: 18 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    131
Ynt: Jeep'in Ne Renk?

alperhoca' Alıntı:
Beyaz bitek bende var sanıyordum. Ne yalan söyleyeyim canlı olarak henüz başka beyaz görmemiştim. Ama içim rahatladı anketi görünce :smiley:

Aaaa olurmu sadece sende var.....:smiley:

Zebra

Etiketler

beatrix' Alıntı:
Aaaa olurmu sadece sende var.....:smiley:
O işin şakası gerçi ama çıkma parça ararken beyaz bi türlü bulamadım. Tonla siyah ve yeşil vardı. :smiley: Geçenlerde panjurum dağıldı onu da Amerika'dan sipariş vericem :smiley:
Birde canlı olarak bana hiç beyaz denk gelmedi, hep siyah ve yeşil. :smiley:

cj

selam arkadaşlar ben de cj hastalarından biriyim ama bütçeme göre sorunsuz bir cj bulamadım yardımcı olurmusunuz
cj 6 7 8 ler tercihimdir

teşekkürler

hasanfb' Alıntı:
Ergün abiye takıl hayatını yaşa... :D :D ;)

hasan bey
e kesinlikle katılıyorum
ergun abi tam bir efsane :smiley:
ah o jeep satılmamış olsaydı benden kaçmazdı ;)
sadce rengi değil cj nin herseyi harikaydı
selamlar ergun abi

yapılan ankete bak allahım yarabbim ....neyse vercez bizde oy jeep sahibiyiz kayıtsız kalamayız ......Ama buradan da anketi yapan arkadaşa şunu sormak isterim .....PEMBE renk şıkkı neden yok arkadaşımm.... :mad: :mad: :mad: ;D[attachment=1]

BarbieZJ400

hakki' Alıntı:
hasan bey
e kesinlikle katılıyorum
ergun abi tam bir efsane :smiley:
ah o jeep satılmamış olsaydı benden kaçmazdı ;)
sadce rengi değil cj nin herseyi harikaydı
selamlar ergun abi

İşin ilgimç tarafı daha CJ'yi satmayı düşünmediğim zamanda siznkiler almayı düşünmüştü, Hatta ilk satmaya karar verdiğimde size haber verdim , ses çıkmayıncada Antalyaya gitti :(

beatrix' Alıntı:
İşin ilgimç tarafı daha CJ'yi satmayı düşünmediğim zamanda siznkiler almayı düşünmüştü, Hatta ilk satmaya karar verdiğimde size haber verdim , ses çıkmayıncada Antalyaya gitti :(

biliyorum ergun abi ya sorma
zaten haberim olsa gitmezdi antalyaya
sölemediler bana
ama gerçekten harikaydı bence ;)

ayhanbursa' Alıntı:
yapılan ankete bak allahım yarabbim ....neyse vercez bizde oy jeep sahibiyiz kayıtsız kalamayız ......Ama buradan da anketi yapan arkadaşa şunu sormak isterim .....PEMBE renk şıkkı neden yok arkadaşımm.... :mad: :mad: :mad: ;D[attachment=1]

sen hangi ara bulaştın buraya be.. Takip etmekte zorlanıyorum. Moderatörlerden rica ediyorum. Siteye istediğin üyelerin attığı mesajları bilgi veren bir format koysunlar buraya..

alpaslanepli' Alıntı:
sen hangi ara bulaştın buraya be.. Takip etmekte zorlanıyorum. Moderatörlerden rica ediyorum. Siteye istediğin üyelerin attığı mesajları bilgi veren bir format koysunlar buraya..
............arkadaşım hiç fikir beyan etmeyelimmi ben fikrşimi söyledim yanlış bir şey yapmadım ki

ayhanbursa' Alıntı:
............arkadaşım hiç fikir beyan etmeyelimmi ben fikrşimi söyledim yanlış bir şey yapmadım ki

Söyleme kardeşim her yerde fikrini söyleme. Bak ne diyor anket. JEEP'in ne renk? diyor. gözden çıkardığın JEEP'in ne renk ? yada tatan ne renk demiyor...

alpaslanepli' Alıntı:
Söyleme kardeşim her yerde fikrini söyleme. Bak ne diyor anket. JEEP'in ne renk? diyor. gözden çıkardığın JEEP'in ne renk ? yada tatan ne renk demiyor...
.........tamam arkadaşım fikrimi istemiyebilirsiniz ama konu sizindiye bu uslubunuzda hiç hoş değil sanırım...teşekkür ederim saygılar

ayhanbursa' Alıntı:
.........tamam arkadaşım fikrimi istemiyebilirsiniz ama konu sizindiye bu uslubunuzda hiç hoş değil sanırım...teşekkür ederim saygılar

Uslubu güzel olan kişilerin açtığı konulara git ozaman birader. İşine gelirse benim konum bu ve uslubumda bu. Birileri kırılmasın diye taviz veremem .. hadeee

Ergun Bey,

Bana göre Gezenbilirle tanışan her 4x4 sahibinin dikkatini çeken ilk isimsiniz gibi geliyordu. Takip ettikçe daha da netleşti bu düşüncem.
Her türlü teknik konudaki çalışmalarınızı üyelerle gerçekten samimiyetle paylaştığınızı siteye her girdiğimde izliyorum.

Aranıza yeni katılan bir üye olarak paylaşımlarınızdan çok yararlandım gerçekten teşekkürler.

Bu arada hem CJ niz . hem de ZJ niz gördüğüm en güzelleri bence.

Tebrikler.

Selamlar.

Zakof' Alıntı:
Ergun Bey,

Bana göre Gezenbilirle tanışan her 4x4 sahibinin dikkatini çeken ilk isimsiniz gibi geliyordu. Takip ettikçe daha da netleşti bu düşüncem.
Her türlü teknik konudaki çalışmalarınızı üyelerle gerçekten samimiyetle paylaştığınızı siteye her girdiğimde izliyorum.

Aranıza yeni katılan bir üye olarak paylaşımlarınızdan çok yararlandım gerçekten teşekkürler.

Bu arada hem CJ niz . hem de ZJ niz gördüğüm en güzelleri bence.

Tebrikler.

Selamlar.

Severek yardımcı oluyoruz arkadaşlarımıza ama yinede herhangi bir konuda problemi veya merakı olan yeni arkadaşlarımızın sitede konu ile ilgili hiç bir araştırma yapmadan, okumadan direkt olarak " arazi aracı almak istiyorum, ne tavsiye edersiniz? " gibi sorularına sitem ediyoruz... ;) :D ;D

Kırmızı CJ'yi malesef 4-5 ay önce Antalya'ya sattık, uğurladık. :(

Sevgiler.

Nasıl kıydınız narçiçeğine ?

dünyanın emeği üzerinde görünüyordu da.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR