Jeep'in Ne Renk?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpaslanepli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,890

Hangi renk jeep daha çok tercih ediliyor?

• SİYAH

Kullanılan: 36 27.5%
  • BEYAZ

Kullanılan: 12 9.2%
  • LACİVERT

Kullanılan: 7 5.3%
  • KIRMIZI

Kullanılan: 19 14.5%
  • YEŞİL

Kullanılan: 19 14.5%
  • GRİ

Kullanılan: 12 9.2%
  • FÜME

Kullanılan: 8 6.1%
  • DİĞER

Kullanılan: 18 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    131
Ynt: Jeep'in Ne Renk?

figo' Alıntı:
Şu araç nasıl hoşuna giderse bu da favorilerimdeydi.

http://www.sahibinden.com/kirmizi_classic-93WQQaXQQ12212032WQQpXQQdisplayitem
bu arçta güzel aslında ama modifiye olmayanlar benim daha çok tercihim.fiyat olarakta biraz yüksek

Etiketler

eyupses' Alıntı:
abi nedesek be valla beni bozar sanki yaa.. ;D

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun. Madem arazi modifiyesi uygulayacaksın Kırmızı çok iyi bir tercihtir. Siyah donanımla inanılmaz bir görsellik kazanır. Tabi zevk meselesi herkese göre değişir. Benim renkler ve JEEP'lerle ilgili fikrim sabittir oda şudur. ''JEEP'e her renk yakışır! ) :smiley:

Bu arada ortada uçuşan linklere bakıyorumda siz çıldırdınız mı? Hiç mi bu işten anlamıyorsunuz? Anlamıyorsanız hiç mi anlayan tanıdığınız yok? Bu fiyatlar ne böyle.. Saçmalamayın. Gidin alın donanımsız bir XJ 20 liraya yapın kendiniz tadını çıkarın. ;)

alpaslanepli' Alıntı:
Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun. Madem arazi modifiyesi uygulayacaksın Kırmızı çok iyi bir tercihtir. Siyah donanımla inanılmaz bir görsellik kazanır. Tabi zevk meselesi herkese göre değişir. Benim renkler ve JEEP'lerle ilgili fikrim sabittir oda şudur. ''JEEP'e her renk yakışır! ) :smiley:

Bu arada ortada uçuşan linklere bakıyorumda siz çıldırdınız mı? Hiç mi bu işten anlamıyorsunuz? Anlamıyorsanız hiç mi anlayan tanıdığınız yok? Bu fiyatlar ne böyle.. Saçmalamayın. Gidin alın donanımsız bir XJ 20 liraya yapın kendiniz tadını çıkarın. ;)

belki gözümüz alışkın olmadığındanda olabilir.aslıda evet siyah modifiye mantıklı.birada gözümüz alıştımmı olur bu iş

20 civarında olan xj ler genelde istanbul tarafında.benimde ist.daki araçlara çok fazla güvenim yok.ist.ikamet etsem olur belki ama ben çanakkale deyim.bilmem etmem.ucuz etin yağnisi olmasın sonra.dolayısıyla fiyatlar bende yükseliyor.kafamda karman çokman oldu tabi bu arada.şu işi bi halletsem sahibinden.com a belki bir iki sene girmeyecem.gire gire yalama etik yaav ;D

eyupses' Alıntı:
donanımsız xj ler genelde istanbul tarafında.benimde ist.daki araçlara çok fazla güvenim yok.ist.ikamet etsem olur belki ama ben çanakkale deyim.bilmem etmem.ucuz etin yağnisi olmasın sonra.dolayısıyla fiyatlar bende yükseliyor.kafamda karman çokman oldu tabi bu arada.şu işi bi halletsem sahibinden.com a belki bir iki sene girmeyecem.gire gire yalama etik yaav ;D

Fiyatın ucuzluğu pahalılığı temizlik hususundaysa okey.. Ama bu linklerde görülen o ki konulan donanımlar için bir yerine üç istenmiş. Yine İstanbul dışından bul güvenin yoksa ama donanımsız bul...

likteki araç var 23 gibi bitecek iş.hafta sonu görmeye gidebilirm büyük ihtimalle aracı.
bu araçta senden ;D ;D

http://www.sahibinden.com/110000_1999_temiz-93WQQaXQQ12130018WQQpXQQdisplayitem

eyupses' Alıntı:
likteki araç var 23 gibi bitecek iş.hafta sonu görmeye gidebilirm büyük ihtimalle aracı.
bu araçta senden ;D ;D

..27.000 tlt yazıp 23 e bitiyormu ben anlamıyorum böyle fiyatlarıda .......desen 1 lira incek amennah...ama 3...4 bin tl .......hoş....he bide alıcak olan olupta alırsa ...şöyle dermi böyle fiyattaki araçları...ya 30 diyordu ama çok bastırdık bide sıkışmış 15 e düşürdükkk ..iyi oldu iyiii...................ha bu arada jeep jeep se siyah olur alpaslan arkadaşım bunu bil yaaaa ;)

eyupses' Alıntı:
bu araçta senden ;D ;D

Müdür illa XJ mi istiyorsun. ZJ olur dersen benim arabayı vereyim sana. 96 model, 97 bin milde. 5.2. Ben 5.9 alıcam ondan. Ama satılık ilanı filan yok. Gezenbilirden tanıdık biri çıkarsa ona vericem, bilmeyen etmeyen adam almasın ;)

dakaltan' Alıntı:
Müdür illa XJ mi istiyorsun. ZJ olur dersen benim arabayı vereyim sana. 96 model, 97 bin milde. 5.2. Ben 5.9 alıcam ondan. Ama satılık ilanı filan yok. Gezenbilirden tanıdık biri çıkarsa ona vericem, bilmeyen etmeyen adam almasın ;)
....al deyince mındar oluyor demedi deme arkadaşım demedi demee ;)

kırmızıydı ..........binemem dedim böyle yaptımm ;D ;D ;D[attachment=1]

Sar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri