Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saldıray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,266
Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

Ya arkadaşlar aracını yükseltmek isteyen yokmu takas edelim benim yayla amortisörü oda mutlu olsun bende bu kadar basit ....

Etiketler

aracımı yükseltmek istiyorum , amortisör ve yaylarım kesinlikle sorunsuzdur ... takas teklifinize varım 0535 268 40 48 no lu hattan ulaşabilirsiniz . Saygılar Mirkan ŞENOL .

arkadaşlar aracın resmi bu

Big 16240845ccz

diğeri de bu ben baktırdım get yokmuş yay amortisör ve bir kol var o değişecekmiş alçaltılması için

Big 16240845zi6

aracın çok güzelmiş Oğuz abim güle güle kullan allah kaza bela vermesin :smiley: kaput deflektörünüde versene bana :smiley: ( şaka tabiki )

Teşekkürler Mirkan deflektör değilde arka bagaj kapağının üstünde bi şapka vardı onu sökmüştüm belki onu veririm sana
;)

valla abim memnun olurum :smiley: ... yada en iyisi arabayı komple ver bana :smiley:

yan basamak istersen bende var abim ... gereksiz gördüğüm için sökmüştüm ... fotoğrafını bulabilirsem yükleyeceğim

Mirkancım aslında basamağa ihtiyacım var fotoları varsa yüklersen sevinirim, orjinal basamakmı yoksa bu yan sanayilerden mi?

yan sanayi abi , ama hoş gözüküyor araç üstünde ... resim için hemen bakıyorum arşive

Güzelmiş Mirkan,bu arada senin arabada canavar gibi kazasız belasız kullan inşallah.

sağolasın abim ... bu ilk aldığımızdaki hali ... şuan çok çok daha orjinal ve çok çok daha güzel duruyor ...
ustamla konuştum ikinci bir dükkan ayarladıktan sonra hallederiz dedi , hemen yan tarafındaki 4x4 araç servisinin liftini kullanacağız . aslında benim ustamdada 2 adet lift var ama biri doluymuş ... bana haber verecek , önceki günden aracı götüreceğiz sökecek parçaları ...

abim amortisörün üzerinde marka yazmıyormu ? kiti araştırsaydık , nelerin aktarılması gerektiğini öğrenmiş olurduk ...

Mirkan hiç zamanım olmadı bakmak için yarın bakarım resimlerinide çeker yüklerim .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR