Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan snguntac Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 185
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 178,211
ben, daimler garantisini anlamadım. neyin garantisi bu? şaşmazda daimler diye bir servis var onun garantisimi? birde çok laf yazılmış... araba ilanı değil ferman. 5 yıldız almış ne arabalar gördüm daha 2 yıldızlık onarılacak yerleri vardı ben WJ ararken.

akgün ün tamirine lafım olmaz. ne yaptıracağınızı biliyorsanız gayet iyi iş yaparlar. ancak araç satışına çok güvenemiyorum ne yalan söyleyeyim.

birde o pembe gösterge paneli de neyin nesi?????!!!

bence gidip görmek ondan sonra heveslenmek lazım.

Etiketler

Arkadaşlar güncel yakıt tüketimim şehiriçi,flowmaster 44 serisiyle birlikte 100 km de 20lt..
Tabiki flowmasterın sesisinin duymak için özellıkle kalkışlarda biraz daha fazla asılıyorum

nereye yazacağımı bilemedim kusuruma bakmayın linkteki aracı tanıyan veya yorum yapacak olan tecrübesi arkadaşların yardımına ihtiyacım var jeepçi olmak üzere bir üyeyim

merhaba . biraz eski bir konu ama incelerken ilgimi çekti. öncelikle yenilikçi anlayışınızı tebrik ederim. size katılıyorum. kremayer direksiyon olayı çok ilgimi çekiyor ancak wj 2.7 jipim için doğru dürüst bir uygulama bulamadım. direksiyon hakimiyeti berbat. kremayer uygulamasını yaptıysanız sonuçları ve nasıl yaptığınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

arkadaşlar selam güncel lpg sarfiyat bilgilerim şu şekilde: araç 2001 model 4.7 wj
kış şartları 100-110 km otoban ankara-istanbul arası çoğunlukla cruise control 15,4 litre lpg.
şehir içi çok ağır trafik şartlarının da olduğu trafikte ise 22 litre lpg sarfiyatı elde ettim. atiker marka lpg sistemi mevcut modeli bilmiyorum önceki sahibi uygulatmış.

Merhaba, 2001 model Wj sahibiyim. İhtiyacı olanlar için güncel LPG tüketim değerlerimi paylaşmak istiyorum:

Lpg 1 litre fiyatı ortalama 3.30 tl'den depom 130 tl alıyor. 130 tl lik gaz ile şehir içi yoğun trafikte ve normal trafikte gaza aracın kendi hafif devirlenmesi dışında hiç dokunmayarak 225 km gidebildim.

Gerçekten zevk alarak ve gazlayarak kullandığımda ise aynı şartlarda bir depo 170-180 km civarı gidebildim.