Izmirden Baltık Ülkeleri Rotasında 17 Ülke 15 Başkent

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan isolano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 474
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,069

Etiketler

Sayenizde bir solukta kuzey avrupaya gittik ve geldik sevgili dostum. Bol resimlerle bezenmiş bilgi dolu akıcı ve güzel anlatımınız için teşekkür ederim. Muhakkak ki ileride oldukça faydalanacağım. Emeğinize ve kaleminize sağlık .

Değerli kardeşim ilgine çok teşekkür ederim.
Darısı başına inşallah.
Selamlar

sanırım önceki karavanınızda(sprinterde) mobil klimanız vardı kamplarda onu kullanıyordunuz.şimdi dış üniteli tavan kliması kullanıyorsunuz.benimde karavanımda mobil klimam var kamplarda çok işime yarıyor. ama biraz sesli çalışıyor iki klimayıda kullanmış biri olarak kıyaslama imkanınız olabirmi acaba.(ses ,soğutma ve performas açısından).tabi ikisinin arasında çok fiyat farkı var. mutlaka fark vardır.değecek kadar bir farkmı onu merak ettim.

sanırım önceki karavanınızda(sprinterde) mobil klimanız vardı kamplarda onu kullanıyordunuz.şimdi dış üniteli tavan kliması kullanıyorsunuz.benimde karavanımda mobil klimam var kamplarda çok işime yarıyor. ama biraz sesli çalışıyor iki klimayıda kullanmış biri olarak kıyaslama imkanınız olabirmi acaba.(ses ,soğutma ve performas açısından).tabi ikisinin arasında çok fiyat farkı var. mutlaka fark vardır.değecek kadar bir farkmı onu merak ettim.

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.Klima karşılaştırmasına gelince.Sanırım sprinterdaki mobil klimam biraz daha sessizdi.Ama performans ve soğutmaya gelince tavan kliması kesinlikle çok daha verimli.Mobil klimam sadece önünde durduğum alanı soğuturken tavan kliması iç mekanın tamamında etkili oluyor.Bana sorarsanız tavan kliması verilen paraya değiyor.Saygılarımla

Bir solukta tüm raporu okudum.Benimde hayalimdeki gezi mantığı budur.Çok ayrıntılı ve özenerek hazırlandığınız belli.Sonuçta muhteşem olmuş.Kuzey bölgelerde havanın açık olmasıda bu gezinizin şansı olmuş galiba.Umarım ilerleyen zamanlarda tanışırız,bu denli deneyimli dostlardan bilgi edinmek şanstır.
Teşekkürler.