İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet35yildiz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 142
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,604
Ynt: İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

Mustafa bey ben bu sms olayını yapabilirim.

Gezenbilir'den Trekking yapan arkadaşlarımı Telefon rehberimde 20'li gruplar olarak kaydetmiştim.

GZB - 1 , GZB - 2 , GZB - 3 diyerek.

Off Road yapan arkadaşlar içinde ayrı bir gruplnadırma yapmalı. Etkinlik olunca bir mesaj ile tüm arkadaşlar haberdar edilmeli.

Etiketler

bizler aydın off-road sevenler olarak sizlerin etkinlikleri takip etmektetyiz..aydın ilinde sayımız gittikçe artmakta..fakat havanın sıcak olması ( bır çok dostumuzn yazlıklarda olması ) toplanmamıza zorlaştırıyo..murat beyin dedigi gibi sonbahara dogru etkinliklerin artacagına eminim.aydın da da çok güzel yerler var..gelmek isteyen olursa bir kaç güzergah belirleyebiliriz..mesela yaylaya cıkabiliriz..hem serinleyip hemde tanışmış oluruz..

saygılar..

TezzMertek' Alıntı:
Mustafa bey ben bu sms olayını yapabilirim.

Gezenbilir'den Trekking yapan arkadaşlarımı Telefon rehberimde 20'li gruplar olarak kaydetmiştim.

GZB - 1 , GZB - 2 , GZB - 3 diyerek.

Off Road yapan arkadaşlar içinde ayrı bir gruplnadırma yapmalı. Etkinlik olunca bir mesaj ile tüm arkadaşlar haberdar edilmeli.

mükemmel fikir bu şekilde siteden takip edemediğimiz durumlarda bile etkinlikten haberdar olmuş oluruz.(uzun zamandır siteyi ziyaret edememiştim mesela,wınn vb kullanmadiğim için evden uzkta zor oluyor).gelişmeleri merakla bekliyorum.

ARKADAŞLAR...
GEZENBİLİR-OFFROAD-OFFROAD GEZİLERİMİZ-EGE-İZMİR SEFERİHİSAR KIYILARI KUM VE OFFROAD GEZİZİ ADI ALTINDA YENİ KONUDA
04.09.2011 GÜNÜ SEFERİHİSAR ÜRKMEZ ARASINDAN BAŞLAYIP, SEFERİHİSAR URLA ARASINDA BİTECEK GÜNÜ BİRLİK KUMSAL VE KAYALIK ZEMİNDE OFFROAD'A KATILMAK İSTERMİSİNİZ. TABİKİ VAZGEÇİLMEZİMİZ MANGALDA OLACAK DENİZDE. KATILIMCI ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENSİN Kİ SAYIYA GÖRE PARKURU HAZIRLAYAYIM.
1-balikay

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78753.new#new

ilgili konu basligi...

bu aralar gezı yokmu su benıım emektarı bı daga tasa wurayım izmirde oturuyorum bır organizasyon duzenleyelim ??

mehmet35yildiz sizden bir etkinlik bekliyorum aktif birisiniz etkinliklerde benım ılk gezım olucak yollarıda bılmedmden etknlık yapamıorm

C
barann1758' Alıntı:
mehmet35yildiz sizden bir etkinlik bekliyorum aktif birisiniz etkinliklerde benım ılk gezım olucak yollarıda bılmedmden etknlık yapamıorm
Nasip olursa pazar gunu gidelim Ben siz msj attiginiz gun kisa bi gezi yaptim keske onceden haberim olsaydi

Saygilar..

ceske nasip ayarlayalm acın bu sayfa gelenlerı orenelim pazar gunu cıkalım

Bu hafta c.tei pazar Sarnıç piknik alanı arkasında offroad etkinliği var. Değerlendirelim. Selamlar. Face İzmir offroad dan takip edebiliriz. Selamlar...

gümüldür daglarında gezi yapmak isteyen varmıdır

beyler bir catı altında toplayalım gectıgımız pazar toplanıcaktık sıte sorunu yuzunden toplanamadık ayrı ayrı yapmayalım tek bir yere topluca yapalım bir kişi organızasyonu duzenlesın toplanalım bu hafta sonu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR