İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wolkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,497
Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

chorozoglu' Alıntı:
Tekrardan selamlar,

Bilmiyorum beklentimizi mi çok yüksek tuttunuz anlamadım ama bu sene daha çok kalacak konforuna önem verilmiş ama yiyenbilir durumundan çıkılmış gibi duruyor.Özellikle özenle hazırlanan tabakları çok hoş ama dedim ya , geçen dönemlerde gördüğüm bolluğu bereketi taşımıyor :smiley: Sanırım diyet light bir durum yaşanıyor...

Bu arada merak ettim , çadırın girişine yaslı duran Tiguan'i gördüm de neden öyle birşey yapma ihtiyacı hissettiniz.Araç içerisindeki ısınmadan veya çakmaktan faydalanmak için mi? Ayrıca çalıştırdığınızda aracı egozst gazı kokusu girmez mi diye de düşünmeden edemedim.

Saygılar sevgiler...

öncelikle bolluk göremedim demişsiniz ama zaten bizde bahar kampında birazda dinllenmeye gittik oraya..o yüzden de sonbahardaki gibi uğraştırıcı yemek faaliyetleri ;D 'nden uzak olalım dedik...sadelik o yüzden .....

çadırın girişindeki tiguana gelince..çadırı ben bu sene yeni aldım ve reklamında öyle bir resim görmüştüm..acaba aracın arka kapısı çadırın girişiyle uyum sağlarda aracı da çadırla berbaer kullanabilirmiyiz diye deneme yapmıştık...

Etiketler

Karagöl kampı anlatılmaz

Yaşanır. ;)

paylaşım için teşekkürler... bu kampta kaç kilo aldınız merak ettim.. ;D ;D ;D

sinan54' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler... bu kampta kaç kilo aldınız merak ettim.. ;D ;D ;D

:D :D..valla 5 gün değilde herhalde 2 hafta filan bu hızla yesek içsek 5 kilo garanti... ;D ;D..

çok sağlam yaa ;D .. ağabey her etkinliğiniz bir öncekinden daha sağlam oluyor ...
ama merak ettiğim bi konu var ..
elektrik sorununu nasıl hallediyorsunuz ?
::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

son baharda yaptığınız kadar güzel değil desenizde resimler aksini söylüyor ;D
sormak istediğim bir iki soru var çadırı nereden aldınız rakam nedir,kampet de gördüm resimlerde rahatlığı konusunda bilgi istiyorum
ben çocuklarım için şişme yatak kullanıyorum kampet daha mı kullanışlı olur acaba.

harunnn' Alıntı:
çok sağlam yaa ;D .. ağabey her etkinliğiniz bir öncekinden daha sağlam oluyor ...
ama merak ettiğim bi konu var ..
elektrik sorununu nasıl hallediyorsunuz ?
::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:
bi tane ufak 9 k lık jeneratör var ama bazen tesisin elektriğinden de faydalandığımız oluyor..

legolas' Alıntı:
son baharda yaptığınız kadar güzel değil desenizde resimler aksini söylüyor ;D
sormak istediğim bir iki soru var çadırı nereden aldınız rakam nedir,kampet de gördüm resimlerde rahatlığı konusunda bilgi istiyorum
ben çocuklarım için şişme yatak kullanıyorum kampet daha mı kullanışlı olur acaba.

sonbahardakinin güzelliği hava şartlarından üstad..soğuk adamı zinde tutuyor...paso odun toplama faaliyetiyşr uyuşukluk ta gidiyor zaten..yağmurdu çamurdu derken aktivite hiç eksik olmuyor soğuk havada... ;D..
çadıra gelince ; şimdiye kadar 6-7 tane çadır eskittim.aslında biraz kullanıp birilerine hediye ettim desem daha doğru olur..ama bu çadır herhalde 4-5 sene gider bana..istanbulda bir firmadan aldım.1200 tl ye geldi bana..ama kalabalık kamp veya aile kampı için acaip güzel ve kaliteli bir çadır.kurulumu kolay ve içi 3 bölmeden oluşmakta..yani 2 oda bi salon ;D ;D..biz bu sene 3 kampetli 4 kampetsiz 7 kişi geniş geniş kaldık..kampet olmasa 10 kişi rahat rahat yatar..çift katlı ve 2 katıda su geçirmez kumaştan..bütün direkleri aliminyum.25 kg civarında ağırlığı var..herkese tavsiye ederim ...

kampetlerde güzel ama ben bu sene rahat edemedim sünger yatak ta yattım valla...benim belimde ki rahatsızlık daha rahat vermedi bana kampette..ama bazı arkadaşlarda ben artık başka şeyle yatamam diyor..onuda kullanmadan bilemezsiniz...

selamlar...

wolkhan' Alıntı:
sonbahardakinin güzelliği hava şartlarından üstad..soğuk adamı zinde tutuyor...paso odun toplama faaliyetiyşr uyuşukluk ta gidiyor zaten..yağmurdu çamurdu derken aktivite hiç eksik olmuyor soğuk havada... ;D..
çadıra gelince ; şimdiye kadar 6-7 tane çadır eskittim.aslında biraz kullanıp birilerine hediye ettim desem daha doğru olur..ama bu çadır herhalde 4-5 sene gider bana..istanbulda bir firmadan aldım.1200 tl ye geldi bana..ama kalabalık kamp veya aile kampı için acaip güzel ve kaliteli bir çadır.kurulumu kolay ve içi 3 bölmeden oluşmakta..yani 2 oda bi salon ;D ;D..biz bu sene 3 kampetli 4 kampetsiz 7 kişi geniş geniş kaldık..kampet olmasa 10 kişi rahat rahat yatar..çift katlı ve 2 katıda su geçirmez kumaştan..bütün direkleri aliminyum.25 kg civarında ağırlığı var..herkese tavsiye ederim ...

kampetlerde güzel ama ben bu sene rahat edemedim sünger yatak ta yattım valla...benim belimde ki rahatsızlık daha rahat vermedi bana kampette..ama bazı arkadaşlarda ben artık başka şeyle yatamam diyor..onuda kullanmadan bilemezsiniz...

selamlar...

ilginize teşekkür ederim.
cadır gerçekten çok iyi :smiley: fiyatıda :(
sonbahardaki kampa katılmayı istiyorum en azından bir gece bile olsa belki bizim Murat Öz'le(tezzmertek) birlikte bile olabilir.

legolas' Alıntı:
ilginize teşekkür ederim.
cadır gerçekten çok iyi :smiley: fiyatıda :(
sonbahardaki kampa katılmayı istiyorum en azından bir gece bile olsa belki bizim Murat Öz'le(tezzmertek) birlikte bile olabilir.
bekleriz...

bu sene 9 kasım da başlayacak kampımız..4 gece kalacağız..yine bu sayfalardan takip edebilirsiniz...murat benim işyerimide biliyor zaten uğrarsınız dilerseniz...

kankaa ateş bizi çağırıyooo

wolkhan' Alıntı:
bekleriz...

bu sene 9 kasım da başlayacak kampımız..4 gece kalacağız..yine bu sayfalardan takip edebilirsiniz...murat benim işyerimide biliyor zaten uğrarsınız dilerseniz...

9 kasım bayram haftası oluyor yanılmıyorsam..o tarihte Gaziantep ve Suriye gezisi planım var.olmazsa dediğim gibi yanınızda olmak isterim Adaş'ımıda alıp gelirim. işyerinize de uğrama fırsatımız olursa bir çayınızı içmeye geliriz,tanışma fırsatımızda olur,memnun olurum :smiley:

GRUBA YENİ ÜYE OLDUĞUM İÇİN BAŞLIKLARI ANCAK YAVAŞ YAVAŞ İNCELEME FIRSATI BULUYORUM. PAYLAŞIMLARINIZI BAŞINDAN İTİBAREN BİR SOLUKTA OKUDUM. FOTOĞRAFLAR PAYLAŞIMLAR HEPSİHARİKA. OLMAZ BÖYLE BİR KAMP , OLMAZ BÖYLE BİR ORGANİZASYON , EĞLENCE , TECHİZAT , DONANIM VE HEPSİNDEN ÖTESİ BİRLİKTELİK ARKADAŞLIK.. PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.. TAKİPÇİNİZİM..

takipteki herkese selamlar yeniden...bu seneki kampmız 9 kasım ile 13 kasım tarihleri arasında olacak allah izin verirse...şimdilik 15 kişiyiz ama her an artabilir...yeni paylaşımlarla kamp ertesinde görüşmek üzere..

İzmir'de olursam fotoğraflarınızı çekmeye geleceğim :smiley:

matiate' Alıntı:
İzmir'de olursam fotoğraflarınızı çekmeye geleceğim :smiley:

sadece fotoğraf çekmek için değilmi...yoksa yemeklerde filan gözün yok yani....:D...

buyur gel kardeşim...kemeraltınada uğramıosun abi ya..buyur gel bi çayımız iç...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.