İstanbul Kamp Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Guy Picciotto Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 772

Guy Picciotto

Yeni Üye
Selam,

Bundan 5 yıl önce de buradan kamp grubu kurmayı denemiştim ama başarılı olamadım. Bu 5 yıl, 5 yıl önceki yazdıklarıma gülümsememi sağlayacak kadar beni yaşlandırdı. Bu yüzden eski denemem kadar uzun uzun anlatmayacağım.

Çeşitli sebeplerle çevrenizdeki insanlarla kamp yapamıyorsunuz ama yalnız kamp yapmak da bir yere kadar, sosyalleşmek de lazım.
Evliyim, 1 çocuğum var, yaş 44.

Görgülü, saygılı, oturmasını kalkmasını bilen kamp arkadaşları ile bir whatsapp grubu kurup, yılda ortalama 3-5 kamp yapmak için bir grup oluşturmak niyetindeyim. Böyle bir grubunuz varsa, davet ederseniz, oraya da katılabilirim..

Herkesin dünya görüşüne saygılıyım ama herkes gibi kendime benzeyen insanlar arıyorum. Saygılı, düzeyli, eğitimli, Atatürkçü, maddiyata değer vermeyen, adab-ı muaşeret bilen, huzur verecek insanlar arıyorum, hepsi bu. (sanki bu ülkede kolay bulunacak bişeymiş gibi :smiley: )

Eşli veya sırf erkekler olarak kamp yapabiliriz, bunlar duruma göre değerlendilebilir, club beklentisinde olmayan tekil erkek veya kadınlar da katılabilir.

Katılım talebi olursa whatsapp grubu kuracağım, zamana bırakıyorum şimdilik, herkese mutlu hayatlar..

Selam,

Bundan 5 yıl önce de buradan kamp grubu kurmayı denemiştim ama başarılı olamadım. Bu 5 yıl, 5 yıl önceki yazdıklarıma gülümsememi sağlayacak kadar beni yaşlandırdı. Bu yüzden eski denemem kadar uzun uzun anlatmayacağım.

Çeşitli sebeplerle çevrenizdeki insanlarla kamp yapamıyorsunuz ama yalnız kamp yapmak da bir yere kadar, sosyalleşmek de lazım.
Evliyim, 1 çocuğum var, yaş 44.

Görgülü, saygılı, oturmasını kalkmasını bilen kamp arkadaşları ile bir whatsapp grubu kurup, yılda ortalama 3-5 kamp yapmak için bir grup oluşturmak niyetindeyim. Böyle bir grubunuz varsa, davet ederseniz, oraya da katılabilirim..

Herkesin dünya görüşüne saygılıyım ama herkes gibi kendime benzeyen insanlar arıyorum. Saygılı, düzeyli, eğitimli, Atatürkçü, maddiyata değer vermeyen, adab-ı muaşeret bilen, huzur verecek insanlar arıyorum, hepsi bu. (sanki bu ülkede kolay bulunacak bişeymiş gibi :smiley: )

Eşli veya sırf erkekler olarak kamp yapabiliriz, bunlar duruma göre değerlendilebilir, club beklentisinde olmayan tekil erkek veya kadınlar da katılabilir.

Katılım talebi olursa whatsapp grubu kuracağım, zamana bırakıyorum şimdilik, herkese mutlu hayatlar..
Hakikaten aradığınız vasıflarda insan bulmak zor ancak imkansız değil. Size bol şanslar dilerim. Zaman içerisinde çok şeyler değişiyor ve gelişiyor. Yıllar öncesine göre en azından kamp yapan insan sayısı epey arttı. Var olan guruplara katılmak iyi olabilir. Sevgiler...

Ben 10 yıldan daha uzun süredir buraya yazıyorum ama nafile 😁 Zamana karşı direnen ender sitelerden birisi gezenbilir.com. Kamp konusunda bir şeyler olmasa da çok yönlü bir site. Sahibine çok teşekkürler.. Kamp olayında Laf var icraat yok burada. Kılasik yurdum insanı tutumu. Kamp kültürü yok bizde malesef. Etrafımız denizlerle çevrili yelken yapanda çok az. Eğitim meselesi. Konıu çok derin .. Yazlık ve kışlık tüm kamp malzemelerim var. Evde hanım ile kavga çıkartacak derecede malzeme 😁 Yaş 49 iki çocuk da bende var. Tanışmak amaçlı bir doğa yürüyüşü gurubu ile birlikte yürüyüş yapıp sonrasında beğendiğimiz yere kamp atabiliriz. Saygılar. Elimizi çabuk tutalım orman yasakları gelmeden. 🙂 Özelden mesaj da atıyorum size

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR