İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan unal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,270
Ynt: İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

ünal kardeş sayende oglumla güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik devamını bekliyoruz teşekkürler

Etiketler

2 sene sonra yanıma ver o civanı sen kerim ufaklıkda cevher var :smiley:)

yahu siz cok iyi cıktınız sizi kurbanlıklardan saymıyorum :smiley:))) yurdaer tecrübeli eh traktörlerde takılı idi sorunsuz gezdi :smiley:) ama eminimki herkes arazi lastiğinin önemini iyi anladı :smiley:))

Çok güzel gezi olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

bi sonraki gezi daha kapsamlı olsun istanbul dışından misafirleriniz gelir belki benim gibi ;)

Günlerdir bu topiği açıp açıp yeni fotoğraf eklenmiş mi diye bakıyorum.
XJ aracımı sattığım günün ertesi kuzen Hakan beni CJsine misafir etti ve ilk defa yaşadığım ve hiç unutmayacağım bir geziye götürdü. Arabamı sattığıma pişman etti beni.
Biraz benim de kendimi kaybetmemle :smiley:)) son orman geçişinde kafayı hafif yardım:smiley: Hakanın ön camı çok sağlammış:smiley:
Apo Dayı'nın bizim aracı debrijaysız olarak ve Emre'nin frensiz olarak araçları dağdan şehire indirdiklerine bizzat şahit oldum.
Bu gezide birçok ilk yaşadım ve 10 km hızda bile emniyet kemeri takmak gerektiğini öğrendim:smiley:
Hatta itiraf ediyorum, Grand Cherokee'yi kullanan arkadaşı ormanda emniyet kemeriyle gördüğümde içimden gülmüştüm, şimdi bunları okuduğunda o bana gülüyordur:smiley:
Geziyi düzenleyen Ünal Abi'ye ve beni oralara götüren Hakan'a çok teşekkürler. Apo dayıyı da unutmamak lazım tabi:smiley:

cagman' Alıntı:
Günlerdir bu topiği açıp açıp yeni fotoğraf eklenmiş mi diye bakıyorum.
XJ aracımı sattığım günün ertesi kuzen Hakan beni CJsine misafir etti ve ilk defa yaşadığım ve hiç unutmayacağım bir geziye götürdü. Arabamı sattığıma pişman etti beni.
Biraz benim de kendimi kaybetmemle :smiley:)) son orman geçişinde kafayı hafif yardım:smiley: Hakanın ön camı çok sağlammış:smiley:
Apo Dayı'nın bizim aracı debrijaysız olarak ve Emre'nin frensiz olarak araçları dağdan şehire indirdiklerine bizzat şahit oldum.
Bu gezide birçok ilk yaşadım ve 10 km hızda bile emniyet kemeri takmak gerektiğini öğrendim:smiley:
Hatta itiraf ediyorum, Grand Cherokee'yi kullanan arkadaşı ormanda emniyet kemeriyle gördüğümde içimden gülmüştüm, şimdi bunları okuduğunda o bana gülüyordur:smiley:
Geziyi düzenleyen Ünal Abi'ye ve beni oralara götüren Hakan'a çok teşekkürler. Apo dayıyı da unutmamak lazım tabi:smiley:
Yeni gezileri kaçırmazsın artık :smiley: Bu arada kafan nasıl oldu ? Gece kötü gözüküyordu ...

ÜNAL Abi sağolasın içimiz rahatladı ;)

yurdaerin pilotajı çılgınlığından geliyor ;D abi adam korkusuz ben ne yapayım

yol ve hava şartlarına göre seçilen doğru bir lastik hem can güvenliği hem kolay pilotaj sağlar ... birde bu arazi koşullarındaysa zevkli bir hafta sonu gezisi demektir. ::smiley:
yurdaerin , kıbrıs go kart yarışında ve istanbul tuzla pistinde yaptığı lastik seçimlerinde kupa kaldırmıştık...

murat abi anneanne yokuşunu inmediniz doğru biz indik birde yukarı çıkarken tam ortada bir araç yoldan karşıdan karşıya vinç atmışlardı onları bekledik , sonra oradan tekrar kalkış yaptık ;D ;D ;)

işin gerceği coğu zaman bu lastik s eçimi yada lastik alırken insanlar bircok konuyu gözden kaçırıyor mesela lastiğin dişleri olabilir ama yol tutuşı sıfırdır ama bakınca iş yapar zannediliyo yada zaman içinde lastiğin tüm özelliği kaybolmuşdur yıkayıp parlatınca insanlarda hala iş yapar zannediyo herşeyin olduğu gibi lastiğinde bir ömrü vardır :smiley:))

yarışlarda özellikle rally gibi pilotlar nerde ise hemen hemen her etap lastik değişir paranın cok olduğundan değil ihtiyaç olduğundan :smiley:))

veeee her lastiğin farklı karakteristlik özelliği vardırki coğu zaman görür gülümserim sebebide ....abi öyle lastik olsunki dişli olsun agresif olsun asfaltta ses cıkarmasın camurda kumda kayada gitsin :smiley:))) yahu zaten bunu yapabilseler tek çeşit lastik kulanırdık banada kalsa keşke böyle lastik olsa ama malesef yok kısaca yurda doğrusunu yapıyor :smiley:)

[attachment=1]

P0265 191210

ateşde pet şişedeki cay suyudur yanlış anlaşılmasın :smiley:) resimlerinde devamını bekliyoruz :smiley:

aynen Ünal abi doğada yaşamayı bileceksin ;D
1-2 resimdaha var ama onlar bulanık çıkmış yayınlamadım ... hazırlıksız yaklandık ceple çektiğim resimler walla

ah abi şu resim birazdaha uzaktan cekebilseymişsin minik doğa sever misafirlerimizde bir arada gözükseymiş üşüdüğü halde sorduğumda mimik kızımıza yok abi üşümedim deyipde gülümsemesi :smiley:)) kerimin oğlunun her tarafının camur halini görebilseydik umarım herikiside hasta olmamışdır ama tüm yol boyunca ne camurdan ne yağmurdan hayıflanmayıp keyfini cıkarmalarını zevkle izlemek herşeye değidi bence :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR