İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan unal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,672
Ynt: İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

murat abinin kızıyla benim oğlum aynı okuldalarmış sanırım hasta olmamış
heheh ama ufaklığın çamurlu paçaları gözüküyor ;D ;D ;D bende kerim beyin oğlu acaba hasta olduğumu vede anneden fırça yedilermi diye merak ediyorum ;D ;D ;D

keşke bende çocuklarımı getirseymişim böyle güzel bir keyifli gezintiyi , onlara yaşatamadığıma üzgünüm
neyse inşallah başka sefere :'(

Etiketler

son dönüş anında tek cekebildiğim kare olan ahmet abinin aracının yan yatma olayı keşke pil bitmeseydide 2 winçle nasıl kurtarıldı görülebilseydi bu fotorafdan fazla bişe anlaşılmıyo ama gende ahmet abiye geçmiş olsun demek lazım 2 resimde düzgün araç kurtarma ile ne kadar hazarsız bu işden sıyrılabileçeğinizi görürsünüz hoş yeni tente yapılmak zorunda kaldı araca oda agaç yırttı tenteyi

100 0832

100 0833

harunarslan' Alıntı:
KEYİFLİ BİR GEZİNTİ OLDU HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER!!!!!!!!!!!

GERÇEKTEN PARKUR KIRICI DEĞİLDİ. PEK ZORLANMADIK ;) EN AZINDAN BİZİM İÇİN ÖYLE GEÇTİ

DÖNÜŞ YOLUNDA ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇIKIŞ KAPSINDA TUTANAK TUTULMAKLA TEHDİT EDİLSEKTE SORUNSUZ MURAT BEYLERLE BERABER ANA YOLA ÇIKMAYI BAŞARDIK
BİZLERİ ORMAN İÇİNDE SEVMİYORLARMIŞ VE İSTEMİYORLARMIŞ
GEREKÇELERİ İSE ; ORMAN YOLLARINI BOZDUĞUMUZU İFADE EDİYORLAR VE BİRDAHA ORMANA GİRMEMİZ HAKKINDA UYARILDIK!!!!!!!!!!!!
MÜDÜRLERİ EMİR VERMİŞ GİRENLER HAKKINDA TUTANAK TULACAK MIŞ AMA BUNUN CEZASI VARMI? YOKMU? SONUCU NEDİR DİNLEMEDEN BASTIK ÇIKTIK:d
şimdi sizin yaptığınızda ayıp bişey ama araçlarınızla neden ormanlara yollara zarar veriyosunuz sizin ormanları siteler yapmak fabrikalar kurmak için ona buna peşkeş çekmeniz ne biliyim eşinize dostunuza yağmalatmamanız ne kadar kötü oysa art niyetiniz ortada araçlarınızla ormana girmişsiniz büyük AYIP

Mesaj yerinde,tabii anlayana... ???

PROF11' Alıntı:
Mesaj yerinde,tabii anlayana... ???
bu arada unuttuğum bişey daha var özür dilerim bir büyük ayıplarıda 4*4 araçlarıyla ormana girmiş olmaları halbuki otabanda gezinti yapmalıydınız o zaman kimse size tutanak tutmakla tehdit edemezdi :smiley:

harun abim çoçuklar hasta olmadı(yanlız herhalde camur hastalığına yakalandı) benim kız bu pazar gezi var deyince bensiz gidemessin baba diyor işallah bu hafta tekrarlıyacağız umarım bir aksilik olmaz sizleride bekliyoruz yurdaer arkadasada selam ederiz .

ama birde bu işlerin öbür tarafı var mesela gecen hafta şile hacılar mevkine giden kişiler yayla tabir edebileçeğimiz yerlere girip tüm yeşilliği katletmişler arazi sevgisi offroad böylemi olmalı ? ormancılarında haklı olduğu yönlerde yok değil şimdi bu yeşilliği hayvanların otladığı mahfedenlerle bunları yapmayanları nasıl ayıracak bu işleri bilmeyenler ? şiledeki insanlar şimdi jandarmaya şikayetci olsa haksızlarmı bumudur yani ?

ünal abi yazını okuyunca düşüdümde

çamurun fazla olduğu yerde 3-5 araç geçince yol iyice derinleşiyor ,allah korusun bir yangın çıksa itfaye ve diğer yardım araçları geçmekte bayağa zorlanırlar .

( ??? ??? ??? ??? amaaaa zaten o araçlar ordan geçmezler dimi????) yok yaaa bizim zararmız olduğunu sanmıyorum.....

ŞİLEDEKİ KENDİNİ BİLMEZLERİ KINIYORUM (BİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE KİBARCA TEPKİ KOYDUM ;D ;D ;D)

MURAT ABİ
pazar günü gelme şansım yok :'( :'( :'(
bizim uşakların birsinin kursu var birisinin de idmanı .
hatun çalışıyor anlayacağın hapisim :'( :'( :'(

harun abim keske diyorum baska bisey demicem ben cok eglendim senin adına üzülddüm yurdaer de gelmedi :'(

WALLA ABİ ÇOK İSTERDİM AMA OLMADI BAŞKA ZAMAN İNŞALLAH...
MURAT ABİ VEYA ÜNAL ABİ BU GEZİNİN RESİMLERİNİ BULAMADIM ????
ÖZELDEN DE SORAMIYORUM YOL GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM

ahmet arkadaşımız bu geziye ait birkaç fotoraf yolamış onlarıda ekleyeyim :smiley:

2010 12 19 142307

2010 12 19 142324

2010 12 19 142344

2010 12 19 150223

2010 12 19 150212

Apo dayının mangalı çok orjinalmiş. ilk defa gördüm ve çok hoşuma gitti. gezi de zaten süper olmuş. herkesin emeğine sağlık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR