Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,143
Ee sonuç ne şimdi hepsini okudum başlatan kaçmış gittinizmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Resimler videolar bekliyoruz..
Sonrasında bi bolu organizasyonu yapalım

Öyle resim beklemek falan yok, macera isteyen buyuracak gelecek. Şimdi biz böyle 3 - 5 kişi gezelim dolaşalim derken yarın bi bakmışsınız kocaman bi gurup olmuşuz. Arkadaşlar konunun takipçisi olun lütfen, ben acayip hevesliyim böyle şeylere.

Öyle resim beklemek falan yok, macera isteyen buyuracak gelecek. Şimdi biz böyle 3 - 5 kişi gezelim dolaşalim derken yarın bi bakmışsınız kocaman bi gurup olmuşuz. Arkadaşlar konunun takipçisi olun lütfen, ben acayip hevesliyim böyle şeylere.

Üstad yakınınızda olsaydım hepinizi çekerdim haftanın 4 günü arazide olan biriyim ama uzağız

Çorluda pazar offroad yarışları varmış oraya davet ediyorlar dilerseniz hep birlikte oraya kaçalım fakat sadece izleme olacağı icin ben pek gitme taraftarı degilim

Corludaki yarış 3-4 aralık tarihlerinde. Şu anda etap düzenleme işleri yapılıyor. Biz alternatif gurubumuzu kuralım, ileride güzel elit bi oluşumla ki ben her zaman ailece olması taraftarıyim oldukça güzel işler yapabiliriz

Corludaki yarış 3-4 aralık tarihlerinde. Şu anda etap düzenleme işleri yapılıyor. Biz alternatif gurubumuzu kuralım, ileride güzel elit bi oluşumla ki ben her zaman ailece olması taraftarıyim oldukça güzel işler yapabiliriz

Doğru diyorsun abi önce biz kendi grubu kuralım, sonra ailecek yapılır bir seyler ben avcilardayim dilersen haftaya pazar peş peşe gidebiliriz nerede buluşulacak ise.

Arkadaşlar selamlar ayın 27 si pazar günü bende katılabilirim hatta süperde olur
2008 grand vitara mt lastik takılı vincim henüz yok hafif veya orta farketmez kaldığım yerde çekerseniz gelebilirim karamandere rotası çokta dikkatimi çekti whatsapp grubu yapacaksanız 5332731653

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar selamlar ayın 27 si pazar günü bende katılabilirim hatta süperde olur
2008 grand vitara mt lastik takılı vincim henüz yok hafif veya orta farketmez kaldığım yerde çekerseniz gelebilirim karamandere rotası çokta dikkatimi çekti whatsapp grubu yapacaksanız 5332731653

Yapicaz dostum 27 si görüşmek dileği ile.

Özledik azcık araziye girelim doğayla buluşalım eşli veya eşsiz nasıl isterseniz bence ilk buluşma eşli olmasın keşif amaçlı azıcıkta zorlanacağımız gibi bi rota çok iyi olur kimse el atmadı whatsapp grubunu kurma görevide bende olsun yarın eklerim herkesi

Selamlar

Herkese Merhaba;

27.11.2016 pazar günü bir gezi organizasyonu planlıyoruz. Bu ilk buluşmamız olacağından daha çok tanışma kaynaşma araclarımızın kabiliyetlerini olçme gibi bir gezi olacaktır. Ilk buluşmamızı keşif yapma açısından erkek erkeğe yapacağız. İsteyen arkadaşlar çoluk çocuk gelmekte hürdür. Yukarıdaki yazışmalarda bahsettiğimiz whatsapp gurubunu kurduk. şu an faal olarak anlık sohbetkerimizi bu grup aracılığıyla yapıyoruz. Katılmak isteyenler buradan numaralarını ekletebilirler.

Bu arada ilk gezimiz çilingoz içerisinde olacak. korsan koyuna ulaşmaya çalışacağız. Katılmak isteyen tüm doğa sever dostlarımızı bekleriz​

Whatsapp grubunda olmayan arkadaşlara rota görseli. Buluşma yeri Binkılıç, saat 8, 27 kasım pazar. Yeşil yol izlenecektir.
67CG0A

Herkese Merhaba;

27.11.2016 pazar günü bir gezi organizasyonu planlıyoruz. Bu ilk buluşmamız olacağından daha çok tanışma kaynaşma araclarımızın kabiliyetlerini olçme gibi bir gezi olacaktır. Ilk buluşmamızı keşif yapma açısından erkek erkeğe yapacağız. İsteyen arkadaşlar çoluk çocuk gelmekte hürdür. Yukarıdaki yazışmalarda bahsettiğimiz whatsapp gurubunu kurduk. şu an faal olarak anlık sohbetkerimizi bu grup aracılığıyla yapıyoruz. Katılmak isteyenler buradan numaralarını ekletebilirler.

Bu arada ilk gezimiz çilingoz içerisinde olacak. korsan koyuna ulaşmaya çalışacağız. Katılmak isteyen tüm doğa sever dostlarımızı bekleriz​
merhaba beni de whatts up a eklemeyi unutmayın 5325043271 pazar günü katılmaya çalışacağım inşallah.

Herkese Merhaba;

Merhaba, beni de whatsapp grubuna ekler misiniz? 0533 9648147 numaram. Pazar günü gelmeyi düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR