İlginç Offroad Araçları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 566
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,894

Etiketler
Ynt: İlginç Offroad Araçları

Türkiye çıksa alınabilecek bir araç

800px Wheee212121 My new car21

Merhabalar,
Deniz kardeşimizin bahsetmiş olduğu araçtan birtane Trabzon-Akçaabat, Mersin'de vardı markası BMV idi.
Ben Yoroz köyünde çalışıyorken bahsederlerdi.Sahibi ruhsat alıp kullanabilmek için çok uğraşmış galiba Sanayii Bakanlığını aşamamış.
Zaman zaman balığa bile gidiyormuş, daha sonra güney de bir tatil köyü işletmecisinin satınalamak istediğini duymuştum.
O dönem başka şeylerle meşgul olduğumdan gidip fotoğrafını çekmedim hala pişmanım.Köyün muhtarı, azası ve benim bilirkişilerim sahibinin iyi dostuydular gitsek belki denize bile çıkabilme şansını yakalardım.
Bu tekne veya otomobil bir dönem ulusal gazetelerin birinde karada seyir halinde ve denizde balık tutarken görüntülenmişti.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

offroad aracı değil ama yolda gördüm eskiden restaurant mış terk edilmiş 1951 model v10 atmosferik dizel mercedes

Grnt0233

Grnt0234

Grnt0235

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Deniz kardeşimizin bahsetmiş olduğu araçtan birtane Trabzon-Akçaabat, Mersin'de vardı markası BMV idi.
Ben Yoroz köyünde çalışıyorken bahsederlerdi.Sahibi ruhsat alıp kullanabilmek için çok uğraşmış galiba Sanayii Bakanlığını aşamamış.
Zaman zaman balığa bile gidiyormuş, daha sonra güney de bir tatil köyü işletmecisinin satınalamak istediğini duymuştum.
O dönem başka şeylerle meşgul olduğumdan gidip fotoğrafını çekmedim hala pişmanım.Köyün muhtarı, azası ve benim bilirkişilerim sahibinin iyi dostuydular gitsek belki denize bile çıkabilme şansını yakalardım.
Bu tekne veya otomobil bir dönem ulusal gazetelerin birinde karada seyir halinde ve denizde balık tutarken görüntülenmişti.
Süper vallahi , ilk hayalim Camel Trophy edition LRDefender 110" Tdi , ikinsi ise böyle bir amfibik araç. O fordları ilk gördüğümde çok heyecanlanmıştım. Keşke gerçeğini , görsem , ardından sahip olabilsem. :D
Selamlar olsun Çanakkale'ye..

Selamın alınmıştır ve binlerce şehitlerimizin yattığı Gelibolu yarımadasına doğru iletilmiştir, çanakkale'den de tüm arkadaşlarımıza selamlar olsun.
Bakalım bu sene köye gidebilirsem akibetini sorup öğrenmeye çalışırım, eğer duruyorsa satılmadıysa fotoğraflarını çekmeye çalışırım.

darktreys' Alıntı:
http://www.kure.tv/web-tv/796-motorlu-arac/dev-kamyon-ikiye-bolundu/77-Bolum/96027/

;D ;D ;D ;D

bizim memlekette eskiden traktör-motor derlerdi-kimin daha güçlü testi böyle yapılır.duster cılara tork ispatını böyle yapalım demiştim.bağlayalım eski bir suzukiye duster i bakalım gerçekten efsanemi duster

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR