Iğdır 2. Land Rover Defenderi Topluyor (HUNTER)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 365
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,254
Ynt: Iğdır 2. Land Rover Defenderi Topluyor (HUNTER)

[attachment=1]

SAM 0815

Etiketler

az kaldı kanka bekle geliyom ;D ;D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/250085_10150183125838381_675938380_6884100_3269570_n.jpg

kankaaaa bitirmişin defenderi hadi hayırlı olsun bakalım ;D ;D ;D

tespitler;

1- renk konusundaki "Bayrak" hassasiyetiniz için teşekkürler, doğru ve güzel bir tercih olmuş,

2- sanırım başlangıçta siyaha boyanan ceta'lar sonradan soyularak (özellikle çamurluk üstlerinde) asıl beyaz renge dönmüş, bu noktada yeniden siyahı düşünün ve kaputun ortasındaki komple çujur-havuz alanı da siyah ceta ile kaplatın,

ayrıca tebrikler, baştan sona okudum macerayı, ustalarında eline sağlık,

Kars-Iğdır ortak etkinliklerinde görüşmek üzere, selamlar...

usta araç hoş oldu ama jant isteR.

B

ARACI JANT AÇAR.HOŞ GÖSTERİR BENİM FİKRİM İNTERNETTE GTTİ GİDİYORDA SAHİBİNDENDE FİLAN ON NUMARA JANTLAR BULABİLİRSİN YARI FİYATINA.

Selam Defender hayırlı olsun güzel oluyor ,tabiki zaman da lazım..
Bne de su an sizinki gibi bir toplama içindeyim,,actıgınız konuyu okurken aldıgınız parcalardan bazıları bana da lazım Tavan ,kapı içi döşemeleri ve ön torpido ,, nereden tedarik ettiniz yardımcı olursanız sevinirim,,

saygılar ,,

royalstarroyal' Alıntı:
Selam Defender hayırlı olsun güzel oluyor ,tabiki zaman da lazım..
Bne de su an sizinki gibi bir toplama içindeyim,,actıgınız konuyu okurken aldıgınız parcalardan bazıları bana da lazım Tavan ,kapı içi döşemeleri ve ön torpido ,, nereden tedarik ettiniz yardımcı olursanız sevinirim,,

saygılar ,,

defender basligini biraz gezin, cevaplari bulacaksiniz, selamlar...

Ynt: Iğdır 2. Land Rover Defenderi Topluyor (hunter)

TARIK kardeş şu benim land ı da satsak yardımcı olsan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-defendeerrrr-134130040/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR