Hiç Böyle Lada Gördünüz mü???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Simetri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 213
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,202
Ynt: Hiç Böyle Lada Gördünüz mü???

Yavuz pardon ben yazarken göndermişsin fakat daha kesin bilgler.
iyimisin selamlar

Etiketler

NİVACI' Alıntı:
Yavuz pardon ben yazarken göndermişsin fakat daha kesin bilgler.
iyimisin selamlar

1 saniye farkla göndermişiz.
Fena değilim, doktor ilaç değiştirdi, kafam mütemadiyen büst gibi, öylece dolanıyorum..

yavuz oncelikle gecmis olsun.tesekkurler nivaci sanada cok tesekkur ediyorum benim 93 1600 4 vites vardi sattim.memnun kalamadim arazi sanzimani cok titretiyordu dengesinin ayarini kacirmislar dedi ustalar ama ben sogudum sonradan 95 sonrasi araclarda daha az titremeli cikmaya baslamis dediler bende eski bir ladaci olarak yeniden ladadusunmeye basladim birde arazide aldigi hasarlarin beni uzmemesi lazim su anda yurt disindayim :( ve istanbula geldigimde arastirmalara baslayacagim insallah. :smiley:

EYER BİR ARAZİ ARACINI RUSLAR YAPMIŞSA O ARACIN AŞAMIYCAGI :smiley:COK AZ ENGEL VARDIR BUNU DEFALARCA GÖRDÜMM

haklisin biraz denge sorunlari var gecilmeyecek yer yoktur az votka vardir onlar icin heralde :D

AYNEN ÖYLE BEN HAVACILIK SEKTÖRÜNDE CALISIYORUMM ONLAR İÇİN UCMAYAN UCAK YOKTUR SAGLAM ARZALI FARK ETMEZ YETERKİ HAKIKI RUS VOTKASI OLSUN:smiley:)

GÜZEL BEN TAV HAVALIMANLARINDA CALISIYORUMM.. SANA SORMAK ISTEDIGIM BIRSEY VAR BU GURUBUN BİR YERİ VARMI ACABA ETKİNLİKLERE NASIL KATILA BILIRIMM TAM BIR BILGIN VARMI YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM..

95 çok eski bir tarih derken yanlış anlaşılmasın... 15 değil 25 yaşında ama pırıl pırıl bakımlı-temiz araçlar olabilir... şunu ifade etmek istedim; 15 sene içinde muhakkak bazı yerlerde değişiklik-gelişme olmuştur.

Lakin 2. araç bile olsa mümkün mertebe yüksek modelden (2000 ve üzeri) ve hidrolik direksiyonlu olmasından yanayım, bir de hazır-işli sıralı LPG'liyse değme gitsin...

NİVA69' Alıntı:
95 çok eski bir tarih derken yanlış anlaşılmasın... 15 değil 25 yaşında ama pırıl pırıl bakımlı-temiz araçlar olabilir... şunu ifade etmek istedim; 15 sene içinde muhakkak bazı yerlerde değişiklik-gelişme olmuştur.

Lakin 2. araç bile olsa mümkün mertebe yüksek modelden (2000 ve üzeri) ve hidrolik direksiyonlu olmasından yanayım, bir de hazır-işli sıralı LPG'liyse değme gitsin...

yok arkadasim yanlis anlasilacak bir sey yok ne demek tabiki haklisin yil gectikce teknolojide ilerliyor.2000 ve sonrasi orjinal lpgli ise gercekten guzel dir. :smiley:

ibrahim75' Alıntı:
GÜZEL BEN TAV HAVALIMANLARINDA CALISIYORUMM.. SANA SORMAK ISTEDIGIM BIRSEY VAR BU GURUBUN BİR YERİ VARMI ACABA ETKİNLİKLERE NASIL KATILA BILIRIMM TAM BIR BILGIN VARMI YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM..
sen neresi icin soruyorsun arkadasim?hangi grup ve sen tavda hangi bolumdesin?hangi sehirdesin ?bende tava bagli calisan bir firmadayim cogu birimleri tanirim.yardimci olmaya calisirim ama bilgi acikligi olursa sevinirim :smiley:

Bir Rahmetli derdiki.
Bir işi en iyi kim bilir.
Parayı veren bilir.
Kesen Zevklerin ve sen bir koalisyon kurup.
Karar alacaksınız. Sonrada ağlayıp sızlamayacaksınz.
Ne kadar para o kadar köfte.
Artıları eksileri geldiğin zaman tartışırız iyi seneler.

NİVACI' Alıntı:
Bir Rahmetli derdiki.
Bir işi en iyi kim bilir.
Parayı veren bilir.
Kesen Zevklerin ve sen bir koalisyon kurup.
Karar alacaksınız. Sonrada ağlayıp sızlamayacaksınz.
Ne kadar para o kadar köfte.
Artıları eksileri geldiğin zaman tartışırız iyi seneler.
dogru bir soz nivaci geldigim zaman yorumlarimizi yapariz bir araci alalimda sonrasi gelir.herkese iyi seneler bol camurlu olsun mumkunse :D :D :D :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR