Hatay Off Road Grubu: İskenderun, Köy Yolları Gezi Duyurusu (19 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menderessereflisan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,732

menderessereflisan

LR Series III- 88"CSW- 2.25 Petrol+LPG-1983
Yer
İskenderun- HATAY
Uzun zamandır toplu halde gezi düzenleyemeyen Hatay grubu için bir fırsat olması dileğiye,
Bu hafta sonu, saat 9:00 da hareket,

Buluşma noktası: İskenderun/Madenli/Kardelen Sitesi
Kepirce Köyü,
Pirinçlik Köyü,
Arpaderesi, Köyü,
Karahüseyinli Köyü,
Harlısu Köyü,
Kozaklı Köyü,
Müftüler Köyü,
Güzelyayla (Soğukoluk) Köyü,

Parkur uzunluğu: yaklaşık 30 km
Yol koşulları: Stablize köy ve tarla yolu
Yiyecek: Sucuk Ekmek ağırlıklı serbestlik :smiley:

1. Menderes Şereflişan (Land Rover S3) 05353016264

Etiketler
Ynt: Hatay Off Road Grubu: İskenderun, Köy Yolları Gezi Duyurusu (19 Haziran 2011)

[attachment=1]

Madenli Mftler

Ynt: Hatay Off Road Grubu: İskenderun, Köy Yolları Gezi Duyurusu (19 Haziran 2011)

Menderes Hocam selamlar . Valla çok da güzel olur...
Bu arada haftasonu dediğin pazar günü değil mi?

Menderes hocam benim misafirlerim var gelemiyecem zaten K.maraş feke Andırın bölgesinde yatılı olarak yaptığımız geziden henüz geldim.katılmayı çok isterdim size keyifli sürüşler dilerim

menderes hocam,haber verdiğinde sevinmiştim,sana geleceğimi söylemiştim ama okula varınca bir sürprizle karşılaştım.ümit ve yahya hocalar hbenden habersizce üniversite sınavlarında hem kendilerine hem de bana antakya da görev almışlar.nt ten çıktısında almışlar.önümüzdeki iki hafta sonu cumartesive pazar günleri görevliyiz.gelemeyeceğiz.ama sonraki haftaları sabırsızlıkla bekliyoruz.selamlar.nevzat-yahya.

menderessereflisan' Alıntı:
evet bu pazar, 19.06.2011
Menderes hocam bu pazar ben komşu köylülere söz verdim dağa gideceğim Gümüşoluk diye bir yer var Taşolukta yemek yediğimiz yerden 150 metre aşağıda içme suyu tamir işi var benim jeneratörü götüreceğim kaynak işlerini yapacaklar gelemiyeceğim kusura bakma eğer yalnız kalırsan sende bizimle gelebilirsin piknik yapacağız yer güzel değişik bir yer gelmeye karar verirsen haber ver selamlar

Menderes Hocam ortada kimse yok galiba :D

Ya bu arada hocam bu güzergahın Refik Halit'in kitabı ile benzerliği var mı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? Çok eskiden okumuştum şimdi hatırlamakta zorlanıyorum ama kuvvetli çağrışım yaptı...

küçük ağa' Alıntı:
Menderes hocam bu pazar ben komşu köylülere söz verdim dağa gideceğim Gümüşoluk diye bir yer var Taşolukta yemek yediğimiz yerden 150 metre aşağıda içme suyu tamir işi var benim jeneratörü götüreceğim kaynak işlerini yapacaklar gelemiyeceğim kusura bakma eğer yalnız kalırsan sende bizimle gelebilirsin piknik yapacağız yer güzel değişik bir yer gelmeye karar verirsen haber ver selamlar
Sedat bey, bir bakalım duruma...

nrş' Alıntı:
Menderes Hocam ortada kimse yok galiba :D

Ya bu arada hocam bu güzergahın Refik Halit'in kitabı ile benzerliği var mı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? Çok eskiden okumuştum şimdi hatırlamakta zorlanıyorum ama kuvvetli çağrışım yaptı...
okumadığım için bir şey diyemiyorum

Menderes Bey Merhabalar

Etkinlikler bölümü içine duyuruyu yazsak katılım artar bence.Bir de yol durumu nasıl, offroad lastiklerini takmaya gerek var mı.

Selamlar

Menderes bey,

Malum uzun zaman oldu etkinlik yapmayalı.
Ama bu da babalar gününe denk geldi! malesef Mersin de olacağım.
Size iyi eylenceler.

Selamlar
Erkin

konuya el attım mecburen
Etkinlikler sayfasına buyrun..

menderessereflisan' Alıntı:
Sedat bey, bir bakalım duruma...
Hocam bak haberleşelim yol 4200mt hariç güzel yine benim açtığım yol çok güzel yerler düşünürsen diğer arkadaşlarıda yönlendirelim çoktan beri bir araya gelemedik vesile olur

ibrahimir' Alıntı:
Menderes Bey Merhabalar

Etkinlikler bölümü içine duyuruyu yazsak katılım artar bence.Bir de yol durumu nasıl, offroad lastiklerini takmaya gerek var mı.

Selamlar
İbrahim bey selamlar, normal AT lastikler yeterli olacaktır.

küçük ağa' Alıntı:
Hocam bak haberleşelim yol 4200mt hariç güzel yine benim açtığım yol çok güzel yerler düşünürsen diğer arkadaşlarıda yönlendirelim çoktan beri bir araya gelemedik vesile olur
Sedat bey son duruma bakalım, yanlız kalırsam değerlendirmeye alabiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR