Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 325,017
Hocam içinde FM radyosu olan eski telefonlardan edinebilirsiniz.
Değme radyolardan iyi çekiyor. Bir de küçük Bluetooth hoparlör oldu mu 5 yıldız radyo olur.

Etiketler

Karagedik yayına biraz uzak kalıyor. O yüzden benim her zamanki radyom çekmedi. Ama arabanın radyosu çekiyor. Araba radyosu gibi güçlü çeken bir şey lazım.

Bugün epey çalıştılar. Sanıyorum yol asfaltlandı tamamen. Ama getirmeyeceğim karavanı geri. Bundan böyle köyde duracak. Benim okuldan muafiyet belgem var. Arada gideceğim.

Haftada yarım saat öğrencilerimle okuduğum bir okul projesi geliştiriyoruz. Başka öğretmen arkadaşlarım da bize katılıyor. Hepimiz beraber yarım saat okuyoruz.

Elimin altında oldukça zengin bir okul kütüphanesi var. Özellikle klasikler yönünden epey zengin. Ancak kitaplar çok eski, yeni ve öğrencilerin ilgisini çekecek kitaplar neredeyse yok. Kütüphane benim için bir zenginlik. Bize kitap bağışlamak isterseniz adresimiz Karagedik Ercan mh. Gölbaşı- Ankara Kitapları bana gönderebilirsiniz. Geçen sene biraz kitap bağışı aldık. Sınıflardan birine kitaplık oluşturduk. Gönderenlerden allah razı olsun.