Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan panzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,430
Ynt: Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

archway' Alıntı:
Eve gidice sizin dediğinizi yapicam ve incelicem vergi olayını
Pradoyu elemissiniz biraz araştırdığımda prado icin iyi diyenler oldu arazi kabiliyeti yüksek dediler ama sizler bu iste iyi olduğunuz icin benim sizi dinlemem gerekiyor.Bugun internetten zor yolları izledim amorokla heryere gittiler birde iz tv de bir program vardı off road Düzce off road kulubü vardı araçlar o karda nasıl gidiyordu anlatamam bir cogunlugu mitsubishi L200 dü Toyota vardı birde GC vardı insanın o an orada olası geliyor tam benim istediğim olay :smiley:)

Kusura bakmayın özel değilse eğer isminiz, yaşınız, memleketiniz ve neiş yaptığınızı yazarmısınız profilinizde bu bilgiler gözükmüyo merak ettim.

Etiketler

Kusura bakmayın adım Serkan memleket Trabzon ama istanbulda yasıyorum turizm sektöründe çalışıyorum yas 38 :smiley:) yaslandık ve bu olaylara girmek icin biraz geç kaldık galiba :smiley:) halen internetin basında o araç senin bu araç benim bakıyorum,Şubat ayında bende pek inanmıyorum yeni vergi sisteminin çıkacağına birde çıkarsa ve aldığımız araçlar şimdikinden daga fazla vergi yuku binerse bilmiyorum ne olur.
Bir yanım diyor LC al Burak Bey'in dediği gibi ama memlekete gidip gelme 2200 km Buda neredeyse 1200 lira yapıyor :smiley:) dizel alsam GC 2.7 yada 3.0 oda 10 litre yaksa uzun yolda 1000 lirada o yapar :smiley:) yada 2000 motor bir jeep alacağım oyle çamura falan cok girmicem :smiley:
bu arada memnun oldum :smiley:

archway' Alıntı:
Kusura bakmayın adım Serkan memleket Trabzon ama istanbulda yasıyorum turizm sektöründe çalışıyorum yas 38 :smiley:) yaslandık ve bu olaylara girmek icin biraz geç kaldık galiba :smiley:) halen internetin basında o araç senin bu araç benim bakıyorum,Şubat ayında bende pek inanmıyorum yeni vergi sisteminin çıkacağına birde çıkarsa ve aldığımız araçlar şimdikinden daga fazla vergi yuku binerse bilmiyorum ne olur.
Bir yanım diyor LC al Burak Bey'in dediği gibi ama memlekete gidip gelme 2200 km Buda neredeyse 1200 lira yapıyor :smiley:) dizel alsam GC 2.7 yada 3.0 oda 10 litre yaksa uzun yolda 1000 lirada o yapar :smiley:) yada 2000 motor bir jeep alacağım oyle çamura falan cok girmicem :smiley:
bu arada memnun oldum :smiley:

Bende memnunoldum abi biz sana en iyisi L 200 magnum alalım 30-35 e 10-15000 harcadıkmı harika bir araba olur benim okadar param olsa öyle yapardım.

45-50 bin tl ye böyle bişey yapabilirsiniz inceleyin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-turkiyede-esi-olmayan-offrad-araci-141673092/detay

L200 bende cok inceledim ve araştırdım arazi kabiliyeti cok yüksek genelde zaten off road cular kullanıyor cok iyi bir makine :smiley:) inşallah sende en kısa zamanda alırsın gönderdiğin makine cok iyi onu makineyi biliyorum arkadas bayağı emek ve para harcamış bu ise taktir etmek lazım.
Dün tv de izlerken L200 leri karı yara yara gidişi var harikayı.. Sehirde olunca bilmiyorum nasıl olacak vergi side iyi yakıt olarak ta iyi amarok sende tavsiye etmiyorsun yani :smiley:
Senin ilk arazi neydi ?

archway' Alıntı:
L200 bende cok inceledim ve araştırdım arazi kabiliyeti cok yüksek genelde zaten off road cular kullanıyor cok iyi bir makine :smiley:) inşallah sende en kısa zamanda alırsın gönderdiğin makine cok iyi onu makineyi biliyorum arkadas bayağı emek ve para harcamış bu ise taktir etmek lazım.
Dün tv de izlerken L200 leri karı yara yara gidişi var harikayı.. Sehirde olunca bilmiyorum nasıl olacak vergi side iyi yakıt olarak ta iyi amarok sende tavsiye etmiyorsun yani :smiley:
Senin ilk arazi neydi ?

Ben amarok a ne bindim nede kullandım yorum yapmak istemiyorum o yüzden. Benim 4x4 maceraam askerde başladı fırsat buldukça land la dağ bayır kaçıyoduk arkadaşlarla :smiley: sonra askerden gelince petrolcü bir arkadaşımda seri 3 vardı trafikten men uzun zamandırda yatıyodu biraz uğraşıdan sonra çalıştırıp şanzumanı dağıtana kadar ona bindik daha sonra kendim 93 model bir nivayı ölüme terk edilmiş bir şekilde alıp toparladım uzun zaman nivayı ikinci araç olarak arazide kullandım iki yıl önce sattım cheroke almak için fakat o ara işlerim ters gitti 60-70 bin tl kadar para dolandırıldım hala icralar mahkemeler devam ediyo.
Şimdi ise daha öncede dediğim gibi toyota bakıyorum ha mahkeme ve icralardan bişey çıkarsa daha iyi bişey alırım bakalım kısmet. :smiley:

Sen benden daha iyisin bu konularda kardesim ben senin gibi oyle toplama ısinden anlamam,ama 4x4 kullanmisligim var amcamın CJ5 var o araç bizi nerelere getirdi götürdü bir bilsen onun üstüne arazi aracı tanımam bildigin keçi alet heryere girip çıkıyor.Dunyaya bir kere geldik diyorum Allah izin verirse bende kafama uygun hem asfalt hemde arazide iyi giden bir jeep istiyorum formlarda herkes birşeyler diyor almak istediğim araçtan bile vazgecebiliyirsun bazı durumlarda,ben genelde camp yapacagım uzun yol gidicem o yuzden azacikta konfor istiyorum :smiley: simdi diyeceksin ki cok sey istedin inan baktığım araçlar volvo xc90,Touareg,nissan X-trail ve panthfinder, GC 2.7 ve 3.0 LC VX100 ve prado,LR Defander bu araç olursa herhalde TD5 motorlulari daha iyi diyorlar bilemiyorum tabi,inşallah Allah yardım ederde biran önce toplarsin ve mahkemelerde senin istediğin gibi sonuclar istediğin aracı alırsın.sen herhalde o zaman L200 alırdın yada bir tane disco mu ?

L 200 olurdu büyük ihtimalle ama benim sağım solum belli olmaz ben agresif araç kullanmayı seviyorum arabayı sağa sola vurup sonra çekiçle düzeltmek hoşuma gidiyo o yüzden yeni modellere çok sıcak bakmıyorum illaki eski olmalı takla atarsa çekiçle düzelmeli :smiley: L 200 takla atarsa banada takla attırır. :smiley:

Sizin yas kaçtı ? Maşallah ne guzel ama l200 un parçaları biraz pahalı sende yer varsa tabi bu dediğin seyler yapılır ama garaj alet olmayınca maalesef yapılamıyor :(( bende biraz yeni olsun istiyorum cok eski araçla uğraşamam bakımı ve tamiri zor oluyor.bakalim kısmette hangi araç varsa o olsun elbet bizim araçlarda bir yerde bizi bekliyordur :smiley:

yaş 32.

Benim garajım var ayrıca bizim buralar küçük yerler herkes birbirini tanır yani büyük şehirde parayla yapacağınız çoğu şeyi burda selamla yapabilirsiniz. :smiley:

Haklısın kardesim küçük yerlerin boyle güzellikleri oluyor,bakalım bizde emekli olursak küçük bir yere taşınma istegim var...

archway' Alıntı:
Haklısın kardesim küçük yerlerin boyle güzellikleri oluyor,bakalım bizde emekli olursak küçük bir yere taşınma istegim var...

Bekleriz...

Su araba isini halledelim bakalım belki senin oraya geliriz yolculuk yapmaya :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-hatasiz-boyasiz-bu-fiyata-bu-dolulukta-150140969/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-orjinal-muayyer-jeep-fiyati-dusurdum-131409822/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-arazi-canavari-bakmadan-gecme-lpg-li-land-cruiser-149293036/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-masrafsiz-130946193/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-sahibinden-servis-bakimli-149604661/detay
Bu araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Diyecek bişey yok hepsi çok güzel ama vx 100 ler başka güzel

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR