Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan panzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,126
Ynt: Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

Evet yardımcı oldunuz Mustafa Bey :smiley:
Bende istiyorum para olsa 2005 model disco alırım :smiley:) maalesef ülkemizde 80000 liradan başlıyor

Etiketler

Ağar off road yapmayacaksanız freelander güzel araba kamp için ideal hem vergi ve yakıt avantajı sağlar size, bana kalırsa disco alın derim paylaştığım araçlar tam size göre.
Benim araç meselesine gelince bende araç arıyorum ama ben toyota da karar verdim ikinci araç olarak off road yapmak için alacam yaklaşık üç aydır yoğun bir şekilde arıyorum ama aradığımı bulamadım bulduklarımın kimi çok pahalı kimiside çok dökük :smiley: ama acelem yok birazda vergi yasası için ayak sürüklüyorum.

Mustafa bey
Sizde vergi sistemini bekliyorsunuz anlaşılan bende bekledim ama halen değişen birsey olmadı belki bu sene degisiklik olur ama bilemiyorum bekleyip görcez :smiley: siz Toyota nin hangi aracında karar kıldınız VX100 mu yoksa başka modelimi prado ya ne dersiniz LPG bence uygun olur ama emin değilim tabi Ankara'da satan birisi var KM side az gibi onada baktım size yarın linkleri yollucam tabi Burak Beyede sorucam.
Disco lara cok baktım motor ve vergi olarak gercekten uygunlar fiyat ta iyi bakalım ne olacak ama bu araçlar eski yeni vergide az vergi verelim derken bu sefer cok vergi vermeyelim :smiley:))

Ben hilüx bakıyorum bütçe dar neyazıkki :(
Yasa şubatta çıkacakmış çıksada çıkmasada şubattan sonra alacam kısmetse ha iyi araç bulursam şubatıda beklemem
Ben ağır off road yapmayı seviyorum o yüzden sağlam bir araç gerekli bana daha önce nivam vardı arazisi güzeldi ama motor zayıf kalıyodu hilüx ü alınca kısmetse avatarımdaki aracın aynısını yapacam ve yarışlara girme gibi birde hayalim var bakalım ne olacak.

Hayırlı günlerde kullanın aracınızı inşallah bulursunuz aradığınız aracı,merak ettim neden L200 düşünmediniz bildigim kadarıyla onun icinde cok iyi diyorlar.
Ben netten araştırmıştım formlarda genelde L200 bir adım daha onde Hilux a gore tabi bu benim fikrim degil :smiley: ağır off road ne guzel ben daha normal jeep kullanmasını öğrenirken siz ağır off road yapacaksınız,kısmet birgün bende inşallah yaparım

Eski kasa düşünüyorum özelliklede 2.2 benzinli bakıyorum fiyat aralığım L 200 için çok düşük ayrıca ağır off road için yeni model düşünmek pek mantıklı değil kırılınca canım acır :smiley:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sizde haklısınız sonuçta bu isler aslında bütçe isi :smiley: inşallah istediğiniz aracı bulursunuz sizin dediğiniz gibi Discovery bakıyorum suanda 2,5 motor oluşu vergi avantajı dizel azda yakar sonra LC ye aklım gidiyor 4.0 pradolara baktım vergi maşallah yanına yaklaşılıyor GC 2.7 alayım diyorum fiyat iyi en ez 15 bin bende kalır onunlada gezi yakıt vergi kasko isini hallederim :smiley:
Insanın kafası karışmaya dursun ama su bir gerçek LC herhalde herkesin gönlünde yatan Aslan

Hayırlısı ama benim oyum discoya bence daha off road çu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Disco kesinlikle katılıyorum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-merpen-otomotiv...2003-new-discovery-2.5-td5-4x4-dizelyeni-motor-136628602/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-2004-model-jeep-grand-cherokee-2.7-crd-149107605/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-orjinal-muayyer-jeep-fiyati-dusurdum-131409822/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-2001-model-discovery-2.5-tdi-otomatik-dizel-muayne-var-hatasiz-123389834/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-hatasiz-bir-arac-150494834/detay/
Bu araçlar nasıl fikirleriniz nedir ?

Gönlümdeki yatan aslan bu aslında vergi olayı olmasa bunu almayı çok isterdim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-satilik-arac-146205243/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-masrafsiz-130946193/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-sahibinden-servis-bakimli-149604661/detay/

Burak Bey ;
Sizden rica etsem sizin fikirleriniz nedir ? Lc için vergi olayında bir alt dilime giriyormu ? Giriyorsa siyah olanı almak isterim

Bakınız, vergi olayı ile ilgili en doğru yaklaşımı size sigortacınız verecektir.
Site içinde de vakit ayırıp arayabilirseniz benzer çözümlere ait örneklemeler mevcuttur.
Kısaca benim bildiğim kadarı ile, ben uygulamalarımı hep sigortacı arkadaşıma yaptırırım.
Reasürans'ın web sitesinden aracınızın modeline yaşına göre kasko değerini bulun, bu çok kolay yapılacak bir işlem.
Kasko değeri x 0,05 = bir rakam
gelirler idaresinin sizin aracınızın yaşına ve motor hacmine göre belirlediği yıllık vergi bu bulduğunuz rakamdan büyük ise, o zaman başvuruda bulunup bir alt dilimden vergi ödemenizi yapabilirsiniz.
Vermiş olduğunuz linklerde ki araçlardan Prado'yu tercih etmem. Vx100 ile arasında ciddi ebatsal ve konforsal farklılıklar var.

Selamlar, sevgiler,

Burak Dirican

Eve gidice sizin dediğinizi yapicam ve incelicem vergi olayını
Pradoyu elemissiniz biraz araştırdığımda prado icin iyi diyenler oldu arazi kabiliyeti yüksek dediler ama sizler bu iste iyi olduğunuz icin benim sizi dinlemem gerekiyor.Bugun internetten zor yolları izledim amorokla heryere gittiler birde iz tv de bir program vardı off road Düzce off road kulubü vardı araçlar o karda nasıl gidiyordu anlatamam bir cogunlugu mitsubishi L200 dü Toyota vardı birde GC vardı insanın o an orada olası geliyor tam benim istediğim olay :smiley:)

Inşallah,yeni vergi sistemi umarım Şubat ayında çıkarda bizde ona gore önümüze bakarız dimi:smiley:)

archway' Alıntı:
Inşallah,yeni vergi sistemi umarım Şubat ayında çıkarda bizde ona gore önümüze bakarız dimi:smiley:)

Valla herkez yasayı bekliyo az kaldı şubata ama ben şubatta da çıkacağına inanmıyorum bakalım hayırlısı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR