Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,125,052

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

kodalmmm' Alıntı:
merhabalar,ben seyyah turko, uzun yıllardır hayalini kurduğum 4*4 karavanımın yapımını bitirmek üzereyim.şimdiye kadar edindiğim tecrübelerimi tüm ilgilenen dostlarla paylaşmak istiyorum,çünkü bu süreçte bu sitede tecrübelerini paylaşan dostlardan çok şey öğrendim.Elimden geldiğince süreci kronolojik olarak aktarmaya çalışacağım.

:smiley: herkeze merhaba.....91 xj kasa jeep im var hafif araziler orman bilinmeyen yerler kısacası doğayla başbaşa olmak ...en büyük keyfim .. zaten çalışmıyor teybim ......kısacası motorun sesi yetiyor...

mrb ben kastamonuluyum 1984 doğumluyum ismim selçuk köylü 1987 300se mercedesim var sunroof undan tavşan ceylan vurarım.istanbulda oturuyorum.

sitenize az önce üye oldum ve içimden gelen bir ses burada çok zevkli zaman geçireceğimi söylüyor,nedense heyecan yaptım, benim gibi gezmesini seven birisinin böyle bir yeri şimdiye kadar keşfedememiş olması büyük kayıp,
yeniden selamlar site sakinleri...

Merhaba Değerli Gezenbilir.com üyeleri adım Efe BİLGİN Ankarada yaşıyorum aslen Trabzonluyum. Bilgisayar mühendisiyim evli 2 yaşında bir kız çocuğu babasıyım.

1987 yılında başlayan dalış hayatıma 1990 yılında aldığım ilk tüplü dalış eğitimi ile devam ettim.22 senedir sürdürdüğüm dalış hayatım boyunca (scuba) , sualtı ile ilgili olarak pek çok kurum ve kuruluşta hizmet verdim ve çalışmalarına katıldım.

Halen,Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS), Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF),Kurs Direktörü, 3 Yıldız Eğitmen Dalıcı ,Uzman Eğitmen, TSSF-ILS Altın Cankurtaran Eğitmen ve Rehber Dalıcısı, International Life Saving(ILS) Uluslararası Cankurtaran Eğitmeni, Proffecional Association of Diving Instructors(PADI) Master Instructor, PADI-DSAT Tec Deep İnstructor,PADI-DSAT Nitrox Gas Blender Instructor, Specialty Instructor(17 dalda), Emergency First Response(EFR)Instructor belgelerine sahip olarak görev yapmaktayım.

CMAS-TSSF Kurs Direktörü
CMAS-TSSF 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
CMAS-TSSF Uzman Eğitmen
TSSF Rehber Dalıcı
TSSF-ILS Altın Cankurtaran Eğitmen
TSSF Serbest Dalış Antrenörü
TSSF Sualtı Ragbisi Antrenörü
ILS International Instructor
PADI Master Instructor
PADI Specialty Instructor
DSAT Tec Deep İnstructor
DSAT Nitrox Gas Blender Instructor
Emergency First Responce Instructor
Emergency First Responce Children Instructor
CMAS-BARAKUDA Master Instructor
EUIFA Advanced Underwater Photography Instructor
BADİM-Başkent Susporları İhtisas Kulübü Derneği Başkan yrd.
Sualtı Dünyası Marine Photo Dergisi Danışmanı
TSSF Sualtı Teknik Kurulu Üyesi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR