Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,379

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

selam arkadaşlar
aileye yeni katılan tüm arkadaşlarımıza şimdiden iyi maceralar keyifli paylaşımlar...

Merhaba ben kursat ıkı yıldır doga gezılerı ve offroad aracları ıle ilgileniyorum. simdilik aktivite alanım ankara yaylaları ve civarı ile sınırlı. hayatımı bilgisayar programciligi ile kazanip gezerek harciyorum. Siteye yeni katıldım. Herkese selami. Siteyi yapan arkadaslara da ayrıca tesekkurler..

selamlar.
Bülent Kızılkaya
mimarım
bursada yaşıyorum
BASK - DROT - Bursa Enduro motorsiklet klulüblerinde yönetici ve üyeyim
Offroad ilgili olarak en son Mardin Cumhuriyet Ofroad Kupasına katılarak aktivitede bulundum
Land Cruiser Prado 2004
Cherokee 1998
CJ5 1980
arçalarıyla hertürlü doğa aktivitesinin içinde nefes almaya çalışıyorum.

bir gün bir yerde buluşmak dileğiyle

merhaba ben burak, yeni üyelerinizdenim :smiley: umarım hoş paylaşımlar içerisinde bulunarak birbirimize yardımcı olabailiriz..

Gezenbilir Ailemize yeni katılan arkadaşların tümüne hoşgeldiniz diyorum, keyifli paylaşımlar...

burak_akt000' Alıntı:
merhaba ben burak, yeni üyelerinizdenim :smiley: umarım hoş paylaşımlar içerisinde bulunarak birbirimize yardımcı olabailiriz..
selam burak,hangi bölüm ile ilgileniyorsan o bölümün altında haber ver bölümü bulunuyor,orayı onayla otamatik olarak bilgi mesajı gelecektir başka bir arzunuz varmı. ;) :D

Ben Hakan

foruma Ankara'dan katılıyorum :smiley:

Defender satın almak isterken arama motorlarından bu forumu buldum.

Elimdeki;

fiat albea
1200 motor
2003 model
35.000 km deki aracımı LR defenderla takas etmek istiyorum.84 modelden aşşağısını düşünmüyorum.Aracın Ankara'da olması tercihimdir.

Herkese merhaba.

(0 536 477 78 76)

Hakan (denizakvaryumu), Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, almak istediğiniz araç ile ilgili olarak GENEL KONULAR - GENERAL ISSUES
İLAN PANOSU - NOTICE BOARD VASITA bölümümüzde konu açarsanız size daha çabuk yardımcı olacak arkadaşlarımız olacaktır, linkini veriyorum,

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=214.0

Sormak istediğiniz bir konu olursa her zaman mesaj atabilirsiniz..

HERKESE SELAM,
SAKARYA-PAMUKOVALIYIM. ASIL MESLEĞİM MOTOCROSS'CULUK . KTM 450 EXC VAR. HAFTA İÇİ BİR KAMU KURUMUNUN YÖNETİCİLİĞİNİ YAPIYORUM ;D. SUZUKİ JİMNY'M İLE DE ARASIRA OFFROAD TAKILIYORUZ ARKADAŞLARLA. GEÇEN AY SOSDER'İN DÜZENLEDİĞİ OFFROAD OYUNLARINDA İLK KEZ KATILDIĞIM BİR YARIŞTA KAZAYLA 2. OLDUM. (KAZAYLA DİYORUM ÇÜNKÜ DERECEYE GİRECEĞİMİ DÜŞÜNSEM İŞİ CİDDİYE ALIP 1. OLURDUM :smiley:) DEV GİBİ ARAÇLARIN YANINDA BENİM JİMNY DERECE YAPAMAZ DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM. AMA AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNİYORMUŞ MEĞER. ŞİMDİLİK HOŞÇAKALIN...

merhaba müdür54 sende hoş geldin pamukova yarışlarını bende izledim yarışta bikaçtane jimyy vardı hepsininde performansı iyiydi tebrik ederim 2 incilikte iyi derece sonraki yarışlarında sana iyi şanslar.Hakan Doğrucan ADAPAZARI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR