Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,379

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Serkan ben izmirde yaşıyorum fotoğraf çekmeyi(film li makine ile)ve doğayı çok seviyorum,jımny ler arazide iyidir (bu sitede örneği çok)sahibine göre mi kişniyor bilmiyorum ama ,bende de jımny var bende memnunum araçtan,site gerçekten güzel çok faydalı ve eğlenceli bir ortam,herkese selamlar

eyvallah hakan bey,
aslında 2 aydır sitedeyim ama bu başlığı yeni gördüm genelde araçlar,suzuki içinde vakit geçiriyorum

müdür54' Alıntı:
HERKESE SELAM,
SAKARYA-PAMUKOVALIYIM. ASIL MESLEĞİM MOTOCROSS'CULUK . KTM 450 EXC VAR. HAFTA İÇİ BİR KAMU KURUMUNUN YÖNETİCİLİĞİNİ YAPIYORUM ;D. SUZUKİ JİMNY'M İLE DE ARASIRA OFFROAD TAKILIYORUZ ARKADAŞLARLA. GEÇEN AY SOSDER'İN DÜZENLEDİĞİ OFFROAD OYUNLARINDA İLK KEZ KATILDIĞIM BİR YARIŞTA KAZAYLA 2. OLDUM. (KAZAYLA DİYORUM ÇÜNKÜ DERECEYE GİRECEĞİMİ DÜŞÜNSEM İŞİ CİDDİYE ALIP 1. OLURDUM :smiley:) DEV GİBİ ARAÇLARIN YANINDA BENİM JİMNY DERECE YAPAMAZ DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM. AMA AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNİYORMUŞ MEĞER. ŞİMDİLİK HOŞÇAKALIN...
sevgili müdür gezenbilire hoşgeldin motokross yapmana en çok ben sevindim motosiklet bölümünede beklerim,endurocu ve kroscu arkadaşlarla tanışırsın hatta senin oradan kuroscu dostlar var. :D birde yazı pnntların küçük olursa daha çok seviniriz malum derlar ya büyuk yazı ile yazmak hakaret diye kim demişse saygılar tekrar hoşgeldin. ;)

selam, dogayı, yaşamayı,gezmeyi ve sporu seven arkadaşlara,,,
gücümün yettiği gönlümün beni taşıdıgı müddetçe bende sizlerle beraber olmak istiyorum.dilek

yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz keyifli yazışmalar

Arkadaşlar merhaba,
ben Erman ,

iş hayatı nedeniyle bir süredir bastırdığım doğa ve off-road aşkı nedeniyle aranıza katıldım , artık biras sahalara cıkmak lasım :smiley: bu nedenle bir off-road aracı için para biriktirmekteyim:smiley:
çömez biri (yani ben oluyorum) off-road'a nasıl bir araçla başlamalı ? deneyimli üye arkaşlarımızdan yorumlarını bekliyorum....

Merhaba Erman,
Şahsen Isuzu Dmax'ın performansından oldukça keyif almıştım ancak forumdan edindiğim bilgiler Jımmy'nin de tatmin edici olduğu yönde, bir de Toyota fanatikleri var kiii, sanırım onlar da farklı önerilerde bulunacaklardır. Burada asıl belirleyici hususlar, sanırım fiyat aralığı ve yaşam stilin olacaktır.

Selamlar..

Erman Bey merhaba,

bende Off road konusunda yeni sayılırım ve aracımı almadan önce forumu iyice incelemiştim. Burada gerçekten büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeli insanlar var. Tavsiyem off road konusunu iyice incelemenizdir. Fikirleriniz okudukça kafanızda şekillenecektir.
Selamlar

geomanager' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
ben Erman ,

iş hayatı nedeniyle bir süredir bastırdığım doğa ve off-road aşkı nedeniyle aranıza katıldım , artık biras sahalara cıkmak lasım :smiley: bu nedenle bir off-road aracı için para biriktirmekteyim:smiley:
çömez biri (yani ben oluyorum) off-road'a nasıl bir araçla başlamalı ? deneyimli üye arkaşlarımızdan yorumlarını bekliyorum....

Erman bey hoşgeldiniz,araç konusunda burdan değilde ofroad /araçlar başlıklarından incelersen daha faydalı olur,
suziki.land,toyota,cj ,mıtsubıshı vs.vs.hepsinin hayranları var bir çok şey öğrenebilirsiniz ,

Merhaba ismim burak saatciyim eskişehir de
saatlere ilgili olan yada sorunu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Cengizsaat

yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz selamlar saygılar....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR