Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,060,202

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,934 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,956
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba

Burak Uysal İstanbul Bahçeşehir de yaşıyorum. 40 yaşındayım. Scuba ve kayak yapıyorum. Yeni ilgi alanımda offroad.

Siteye offroad hakkında bilgi edinmek ve ileride bir kerede doğru aracı almak amacıyla kayıt oldum ve takip etmeye başladım. Bu konuda her türlü yardıma açığım.

Etiketler

herkese selamlar,
bir haftalık 1988 defender 110 2.5 dizel sahibiyim, önümüzdeki hafta aracımı komple kaporta, boya ve döşemeye teslim edeceğim. tabi biraz fazlasıyla merakım dolayısıyla el emeği olacak.maltepe kartal civarında mekanik servisi varsa çok bi memnun olurum.2 ay sonra gıcır gıcır fotoğrafları paylaşacağım.

merhaba dostlar bilgilenmek, bilgim doğrultusunda bilgilendirmek için burdayım herkeze iyi forumlar

selamlar ben Mustafa,48 yaşındayım.Daha yeni katıldım aranıza.Kısa süreli kamp yaşantısını uzun süreli hayata dökmek istiyorum
Bilge sahibi arkadaşların bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek amacı ile...

Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.Kamplarda görüşmek ümidi ile herşey gönlünüzce olsun.

Merhabalar,

Ben de aranıza yeni katıldım, İstanbul'da yaşıyorum, Bodrum'luyum, reklamcıyım,
Normalde Amerikan araçların meraklısı ve 64 Belair sahibi olup, (araba henüz toplu değil)
Kafayı Defender ile bozmam neticesinde aranıza katıldım.

34UNV48' Alıntı:
Merhabalar,

Ben de aranıza yeni katıldım, İstanbul'da yaşıyorum, Bodrum'luyum, reklamcıyım,
Normalde Amerikan araçların meraklısı ve 64 Belair sahibi olup, (araba henüz toplu değil)
Kafayı Defender ile bozmam neticesinde aranıza katıldım.

İsmim Onur ve 27 yaşındayım... :smiley:

Merhaba dostlar. Burası kendimi tanıtmak için uygun forum kısmımı bilemiyorum. lakin herşeyi bir mesaj altına toplamak istedim. Adım barış . 36 yaşında ve bir medya şirketinde çalışıyorum. dizi ve sinema filmleri çekiyoruz.

Klasik meraklısı bir adamımdır. :smiley: İyi bir motosiklet binicisi ve tutkunuyumdur.
Motosiklete kısa bir süre ara verdim. bu boşluğu doldurmam gerekiyor yerimde duramıyorum :smiley:. 98 model bmw mi sattım ve uzun araştırmalar sonucunda 1.6 tekkapı otomatik bir grand Vitara almaya karar verdim. ufak tefek arazi gezileri yapmak niyetim. bu yüzden araştırmalarımda genelde yapılı olan yani az da olsa offroad donanımı olan araçlara bakıyorum . Lakin bir türlü araç bulamadım kendime. en son istanbul avrupa yakasında bir arkadaşın aracına niyetlendim ama benim telefonumdan 1 saat önce sattığını söyledi.

şimdi sizden ricam şu. ben günde ortalama 100 KM yol yapan biriyim. o yüzden yakıt ekonomisi benim için önemli. işe gidip gelirkende kullanıcam. bildiğiniz dosta gidecek temiz bir araç olursa paylaşımlarınızı bekliyorum.

Sahibinden.com'daki tüm ilanları hatim ettim bu arada :smiley:

Hepinize en derin saygılarımı sunarım.

Barış ARIKAN.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102913.0#ixzz2zc7fL0NY

merhaba;bende 1 hafta önce 1998 5,2 grand cherokee sahibi oldum.forumunuzu izliyordum ama artık jeep sahibi olarak daha çok izleyip faydalanmayı amaçlıyorum....ilerleyen zamanlarda daha çok görüşeceğiz herkese kazasız günler diliyorum....
muğla/datça ilhan devrim

Selamlar,
Tanışma babında yazıyoruz; o halde, ismim Mustafa, yaş 42. Sakarya Sapanca'da nefes alıyorum. Ana uzmanlık alanım grafik tasarım. Seviyeyi creatif director seviyesine yükseltmiş olsam da, bundan ötesi can sıktığı için doğaya ve ilkelliğe dönüş yollarındayım. 4 yıldır bulunduğum yerde yaşıyorum. Kovsalar da kalıcıyım ve bir yere gitmeye niyetim yok. Bilgisayar dünyasını her yönüyle pek iyi bilirim. Pro düzeyde fotoğraf ile uğraşıyorum. Atv lerden çok iyi anlarım. Evdeki dolaplarda bir tamirhane donatacak kadar çok atölye malzemem var. Onarım, mekanik, boya gibi şeyleri kendim yapacağım diye kendimi paralarım, sonunda beceririm de... Doğayı severim, doğada büyüdüm. Off road olayına atv dışında dahilim diyemem, aracımı (97 Nissan Pathfinder 3.3) daha yeni aldım. Şu sıralar gözlemci modda sağa sola bakınıyor ve bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Bu arada, buralarda sıkça üzerinde "gezenbilir.com" yazan 4x4 görüyorum. Bir ara camına yapışmayı düşünüyorum. Saygılar ve selamlar herkese...

Merhabalar,
Bu benim ilk forumum.Bakalım görelim,gezelim bilelim.Umarım samimi,güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğimizi düşünüyorum.Güzel memleketimin farklı yerlerini görmek konusunda orta şekerli yaşantımızı Siyah kurt'umla daha da keyifli hale getireceğimiz kanısındayım.Herkese Sevgi ve Selamlar.

Merhabalar,
Bu benim ilk forumum.Bakalım görelim,gezelim bilelim.Umarım samimi,güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğimizi düşünüyorum.Güzel memleketimin farklı yerlerini görmek konusunda orta şekerli yaşantımızı Siyah kurt'umla daha da keyifli hale getireceğimiz kanısındayım.Herkese Sevgi ve Selamlar.

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Yıllardır motorsporlarının içindeyim , Drag ve Pist arabası hazırladım ve Ankara Şaşmaz'da Quattro Garage isimli bir garajımız var. Quattro diye diye hep 4 çekerlerin içinde yeraldık , sonrasında bir arkadaşımın gazı ile Tedaş'dan çıkma Hilux bakarken , kendimi 2007 Model 4x4 Hilux alırken buldum... Gerisi aynı hikaye , geldim buraya üye oldum :smiley:

Slm, Ben Feda,
Uzun süredir takipteydim siteyi,
40 lı yaşların başındayım, sanırım gezmenin görmenin
doğanın tadını çıkarmanın zamanı geldi geçiyor,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri