Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,009

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese selamlar, :smiley:

Yaklaşık bir buçuk sene önce siteye üye olmuştum ancak 2-3 aydır takip edebiliyorum.. geçen süre zarfında şunu öğrendimki ;
burda hayattın her anını dolu dolu geçirilebileceğini, menfaat gözetmeksizin samimi dostlukların kurulabiliceğini, yardımlaşmanın insanı ne kadar mutlu edebileceğini ve gerçektende paylaşmanın insana ayrı bir haz verdiğini bütün samimiyetimle söyleyebilirim.

Özellikle 'Şu Bölüm' diye belirtmek istemiyorum çünkü her bölümde ayrı bir emek olduğundan dolayı ben de ilgi uyandırdı. Umarım bundan sonra sitede ve organizasyonlarda daha faal olabilirim. Bu sitenin kurulmasında ve sonrasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum çünkü bakış açımı değiştirdiğiniz için..

Hasan YAKAN - İstanbul-Avcılar - yaş 31

Selam değerli gezenbilir dostları.Aranıza katılmaktan mutluyum.Bugün itibarı ile başınızı biraz ağrıtmak istiyorum.Otokaravanımı kendim düzenlemeyi istediğim için sizleden yardım istiyeceğim.Teşekkürler.

seyyah54' Alıntı:
Selam değerli gezenbilir dostları.Aranıza katılmaktan mutluyum.Bugün itibarı ile başınızı biraz ağrıtmak istiyorum.Otokaravanımı kendim düzenlemeyi istediğim için sizleden yardım istiyeceğim.Teşekkürler.

Sayın seyyah54 aramıza hoş geldiniz sizi forum içerisinde karavan bölümüne bekliyoruz orada aradığınız tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Takıldığınız yerde telefonla ararsanız en azından doğru adrese yönlendiririz .

herhese merhaba,
geçen sene 5 kapı 2004 model Suziki Vitara alıdım, siteye üye oldum ama malum dünya işleri, İzmir'deyim, şu anda hard off-road için bütçem yok ama daha hafiflerine katılmak istiyorum, site paylaşımı mükemmel bence.

Aramıza yeni katılan ve eski katılan tüm arkadaşların Ramazan bayramını ,Zafer bayrabını kutlarım hoşgeldiniz .

Gezenbilir Ailesine katılma amacım Off Road ve Kampcılık,Gezi,Dağcılık.
Adım İhsan,,Ticaretle uğraşıyorum 41 yaşındayım,evli bir çocuğum var,,Tam macera tutkunu bir adamım, profesyonel lisanslı kayakçıyım(aynı zamanda tur kayağı), Dağcılık spor ile uğraşıyorum (kulüb üyesiyim bu hafta iran demavend 5600 var), Avcılık hobi olarak, Kanmplı Sazan Avı ve alabalık büyük merakım, Denizde zıpkın la serbest dalış olmazsa olmazım, Balıkçılık büyük saplantım hem jig hem troling, kulüp yöneticisiyim futbol seviyorum, aynı zamanda basketbol,pinpon,bisiklet,voleybol zaman buldukca yapıyorum, tutkum çocukluğumdan beri dağlar ve doğa, bireysel faliyet yapmasını çok severim ama gurub faliyetinde de en uyumlu kişiyim, Dağlara gidip geldikten sonra iyi bir off road araç almayı düşünüyorum(land curiser,land rover,Jeep) pazarlık aşamasındayım, Site de ki forum yazılan bilgiler altın değerinde, istediğim araba hazır fakat, olmazsa yeniden ben yapacağım ve bilgi ve tecrübelerinize başvuracağım aranızdan tanıdıklarımda var inşallah bu form uğurlu gelir ve beraber faliyette yapabiliriz.Görüşmek Üzere...........

ihsane' Alıntı:
Adım İhsan,,Ticaretle uğraşıyorum 41 yaşındayım,evli bir çocuğum var,,Tam macera tutkunu bir adamım, profesyonel lisanslı kayakçıyım(aynı zamanda tur kayağı), Dağcılık spor ile uğraşıyorum (kulüb üyesiyim bu hafta iran demavend 5600 var), Avcılık hobi olarak, Kanmplı Sazan Avı ve alabalık büyük merakım, Denizde zıpkın la serbest dalış olmazsa olmazım, Balıkçılık büyük saplantım hem jig hem troling, kulüp yöneticisiyim futbol seviyorum, aynı zamanda basketbol,pinpon,bisiklet,voleybol zaman buldukca yapıyorum, tutkum çocukluğumdan beri dağlar ve doğa, bireysel faliyet yapmasını çok severim ama gurub faliyetinde de en uyumlu kişiyim, Dağlara gidip geldikten sonra iyi bir off road araç almayı düşünüyorum(land curiser,land rover,Jeep) pazarlık aşamasındayım, Site de ki forum yazılan bilgiler altın değerinde, istediğim araba hazır fakat, olmazsa yeniden ben yapacağım ve bilgi ve tecrübelerinize başvuracağım aranızdan tanıdıklarımda var inşallah bu form uğurlu gelir ve beraber faliyette yapabiliriz.Görüşmek Üzere...........

hoşgeldiniz :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: ne zaman işe gidiyorsunuz? ve kesin bekarsınız değil mi?

ihsane' Alıntı:

Merhaba aramıza hoşgeldiniz,de bize uğraşacak hobi brakmamışsınız bravo vallahi kolay gelsin

ihsane' Alıntı:

Merhaba İhsan bey bravo yaşınıza bir buçuk ekleyip Maşallah demekten başka birşey aklıma gelmedi... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR