Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,126,084

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

bugün Köln´ de tanışdığ arkadaşlarım

Halil Buruk  Yusuf Aybek   Bekir Develi

Etiketler

Merhaba arkadaşlar istanbuldan eyüp ben 85 doğumluym..
şu ana kadar birkaç sporla amatör olarak uğraştım, askerde mavi bereyken koşu ve dayanıklılıkta bölük 1.si, taburun en iyilerindendim ;) Hertürlü spor bende ilgi ve merak uyandırır aslında ama özellikle motorsikletime geçen yıl veda ettikten sonra kendimi boşlukta hissediyorum :(
Doğa ve sporla içiçe olmak bana her zaman huzur vermiştir fakat sanırım rafting ve jumping şu an kanımını kaynatan hedefledğim şeyler..
iyi sohbetler

Hoşgeldiniz, sadece doğa sporları adına değil, ilginize çekecek bir sürü etkinlik ve bilgi bulabilirsiniz sitede.
Doğru adrestesiniz.
Rotanız bol olsun.

Tkc' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar istanbuldan eyüp ben 85 doğumluym..
şu ana kadar birkaç sporla amatör olarak uğraştım, askerde mavi bereyken koşu ve dayanıklılıkta bölük 1.si, taburun en iyilerindendim ;) Hertürlü spor bende ilgi ve merak uyandırır aslında ama özellikle motorsikletime geçen yıl veda ettikten sonra kendimi boşlukta hissediyorum :(
Doğa ve sporla içiçe olmak bana her zaman huzur vermiştir fakat sanırım rafting ve jumping şu an kanımını kaynatan hedefledğim şeyler..
iyi sohbetler

Merhabalar sayın gezenbilir üyeleri ,
ben Mustafa SAĞLAM,Trabzon'da yaşıyorum ve Trabzonluyum,doğayı,doğada yaşamayı ve doğa ile ilgili her şeyi seviyorum,
motosiklet tutkunuyum,bu aralar off-road a merak saldım,nette gezinirken gezenbilir'i fark ettim,buradaki seviyeli ve faydalı yorumlar dikkatimi çekti,
hemen üye oldum,yakında birde 4x4 alamyı düşünüyorum,
Foruma üye deneyimli abilerin ve arkadaşların birikimlerinden en üst düzeyde faydalanmak dileği ile hoşçakalın ,

slmlar :smiley: ben barış kayseriden 22 yaşındayım :smiley: inş yakında bi jimny sahibi oluorm burda bol bol konuşuruz artık kayseriden arkadaşları tanışmaya bekliorm :smiley:

Luqaa' Alıntı:
slmlar :smiley: ben barış kayseriden 22 yaşındayım :smiley: inş yakında bi jimny sahibi oluorm burda bol bol konuşuruz artık kayseriden arkadaşları tanışmaya bekliorm :smiley:

Hem kayserili hemde balıkçı hoşgeldin toprak ve,de diğer yeni arkadaşlar

Herkese selam arkdaşlar ben Emre iyi vakit geçirmek dileği ile...

apollo7474' Alıntı:
Selam
Ben Alper 37 yaşındayım,İstanbuldayım

Luqaa' Alıntı:

ECY' Alıntı:
Herkese selam arkdaşlar ben Emre iyi vakit geçirmek dileği ile...

Hoşgeldiniz arkadaşlar, iyi eğlenceler ..

Hoşgeldiniz arkadaşlar hepinize keyifli bir forum çok şey öğreniyorsunuz ve daha önemlisi çok güzel dostlar var burada.

Antalya'dan Mustafa..
kamp olayında yeniyim ekipman toparlama aşamasındayım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri