Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,009

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selahattin bey sizi tebrik ederim kararınızdan dolayı, siz kafanızda zaten işi bitirmişsiniz, artık paket atıp bırakmak kalmış.Ben 12 sene içtim ve bıraktım yaklaşık 10 seneyi geçti içmiyorum. Size tavsiyem saygı duyduğunuz kişilere bıraktığınızı söyleyin onlara utancınıza başlamazsınız.Allah yardımcınız olsun.

Etiketler

Aramıza yeni katılan ve güzel paylaşımlarda bulunan tüm arkadaşlar
hoş geldiniz .

selam herkese ben Arda.
Kampçılık,hiking,trekking,scuba,fotografcılık,kayak,cankurtaran,buz hokeyi hakemi ve milli sporcusuyum...off-road olayınada girdim sayılır,,

İsim : Gürbüz Gerdektepe
iş : İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Metrosu
Görevi : Tren Makinisti
Doğ.Yer Yıl : Almanya 1973
Faaliyet : 4+1 köpekli insanlı arama kurtarma grubu üyesi ,doğal affet gönülüsü,3* sualtı federasyonu dalgıcı.
İlgi Alanları : sualtı,motor kullanmak(enduro),dağcılık ve yaz kış her türlü hava koşullunda çadır kurmak,fotoğrafcılık,atıcılık.

Şimdiden tanışma ve sohbet ve bilgi paylaşımında bulanaçağım arkadaşlara merhaba,çok içerikli ve güzel bir site olmuş emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Merhaba ben TOYOTA LAND CRUISER 100VX ararken keşfettim ve kullananların bir formu varmıdır derken şimdi burdayım,bu araç sahipleriyle bilgi alış verişi yapmak istiyorum.yardımcı olurlarsa çok sevinirim...şimdiden teşekkürler.Nadir BULUT

hoşbulduk arkadslar ıyıkı kaltılmısım ya zaten yıllarca doga sartlarında kendı ımkanlarımızla bır kac arkadas gurubu bunu karadenızde rıze de vahşi doğa şartlarında hafta sonları mumkun oldukca yapıyordum ama boyle bır aıleyle bır arada olabılmek aynı mutluluk tşk herkese

Merhaba Arkadaşlar ;)

Bu haftasonu yapacağımız İnönü Yaylası yürüyüşü öncesi netten biraz bilgileneyim derken tesadüfen bulduğum bu siteye üye olup paylaşımlardan faydalanmak ve naçizane gezilerimizden bilgileri sizlerle paylaşmak istedim... :smiley:

Şimdiden güzel paylaşımlara diyorum... Sevgiler, Selamlar...

kufuzaa' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar ;)

Bu haftasonu yapacağımız İnönü Yaylası yürüyüşü öncesi netten biraz bilgileneyim derken tesadüfen bulduğum bu siteye üye olup paylaşımlardan faydalanmak ve naçizane gezilerimizden bilgileri sizlerle paylaşmak istedim... :smiley:

Şimdiden güzel paylaşımlara diyorum... Sevgiler, Selamlar...

Hoş Geldiniz Ufuk Bey,

Tam yerindesiniz.

Selamlar.

Merhaba, ben Recep Pehlevan. 1958 İstanbul doğumlu ve ikametliyim. Güzel sitenize yeni üye oldum. Motosiklet, arazi aracı ve kampçılıkla ilgileniyorum. Tüm üyelere sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler diliyorum.

selamlar adım Volkan, 1977 doğumluyum. şimdilik genelde burada yazanları okuyorum. otomobillere meraklıyım, özellikle mercedese. bu siteyi grand cherokee 3.1 td ile ilgili araştırma yaparken gördüm.

vmetin' Alıntı:
selamlar adım Volkan, 1977 doğumluyum. şimdilik genelde burada yazanları okuyorum. otomobillere meraklıyım, özellikle mercedese. bu siteyi grand cherokee 3.1 td ile ilgili araştırma yaparken gördüm.

Volkan Bey Hoşgeldiniz,

3.1 TD'den uzak, benzinli veya Mercedes GD serisine yakın olun :D

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR