Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,125,995

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

forumdaki tüm üye arkadaşlara selamlar ,bende uzun zamandır bir bugyy yapma hayali kuruyordum ve yaklaşık 1.5 ay kadar önce yapım aşamalarına başladım buradan resim nasıl paylaşılır pek fazla bilmiyorum, ama zaman 0ldukça herkesle paylaşabilirim ve burada oldukça bu işe ilgili arkadaşların olduğunu görek beni çok sevindirdi şimdiden hepsini tebrik ediyor iyi paylaşımlar diliyorum resim paylaşmayı bilmediğim için bu linki veriyorum ilgi ve alakanıza teşekkür ederim görüşmek üzere...

http://www.youtube.com/watch?v=tguEedPCuD4

Etiketler

merhaba ben hakan,arkeologum sitye için emeği geçen herkese teşekkürler

Merhaba ,adım Akın Tülübaş.tanısma bolumunu yenı gordum.32 yasındayım,kopek egıtmenı,turk coban kopegı uretıcısı ve arastırmacıyım.hayatım turk coban kopeklerı uzerıne kurulu.ıstanbulda buyukcekmece göl mevkısınde yasıyorum.once zorunluluktan 4*4 merakı basladı,sımdı zevk.aranıza katılmak,agır olmayan off roadlara katılmak,gezılere gelmek ısterım.
aracım 91 model feroza.

Keje

Akin Bey merhaba, disi cok guzel ve heybetli duruyor, Allah can pekligi versin.Bende av kopegi bakiyorum ama kangala hep hayranim, mutlaka sartlar elverdigi ilk firsatta alicam.Bir bahcemiz var etrafini duzenledigimde insaallah hem bekcilik yapsin hemde meragimizi gidermek icin kangal dusunuyorum.

recep abi yaramı deşme yeni konu başlığı açmak zorunda kalırız ençok hayran olduğum köpeklerden birisidir kangallar :smiley:) wattabedemisin acaba tülüğ ?

bozkennel' Alıntı:
Merhaba ,adım Akın Tülübaş.tanısma bolumunu yenı gordum.32 yasındayım,kopek egıtmenı,turk coban kopegı uretıcısı ve arastırmacıyım.hayatım turk coban kopeklerı uzerıne kurulu.ıstanbulda buyukcekmece göl mevkısınde yasıyorum.once zorunluluktan 4*4 merakı basladı,sımdı zevk.aranıza katılmak,agır olmayan off roadlara katılmak,gezılere gelmek ısterım.
aracım 91 model feroza.

Merhaba akın bey hoş geldiniz bizim yaylada beslediğimiz 7-8 tane kangal var ama saf kan olmayabilir aşağıdaki linkte üç yavrunun foroğrafları var bir uzman olarak bakıp yorum yaparsanız memnun olurum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31944.0

Kangallara hayran olamamak mumkun mu, cok hisli cok duygusal hayvanlar. Kotu niyetliyi hemen anliyor,cocuklara karsi cok sabirlilar, cevremizde diger baska cinsler tarafindan isirilmis, yaralanmis ve hatta oldurulmus haberleri duyariz, ben bu zaman kadar cevresine zarar veren bir kangal hic duymadim.[attachment=1]

Bodrumlu

Arkadaşlar Merhaba. Bu siteye yeni üye oldum. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Ordu'da gazetecilik yapmakta ve aynı kentte yaşamaktayım. Ordu'yu Yeniden Keşfediyoruz sloganıyla yola çıkıp 'Foto Safari ve Keşif Gezileri' düzenlemekteyiz. Doğa sporlarıyla ilgili çok uçuk projelerim var. Foto Safari projesi bunun bir versiyonu. O'nda inşallah hedefe ulaşıyoruz. Bugün Türkiye'de google Foto Safari yazdığınızda Ordu ilk sayfada ve ilk sıralarda çıkıyor. Buda güzel birşey tabiki. Foto safari fotoğrafları www.karadenizajans.com foto galeri bölümündeki Foto Safariden bakabilir yada facebookta Ordu Foto Safari ve Keşif Gezisi grubundan inceleyebilirsiniz. 4.sünü düzenleyeceğimiz Foto Safari gezimiz Turnasuyu Vadisi'nin 4. etabında gerçekleşecektir. Hedefimiz Türkiye'de ve dünyadaki profesyonel dağcı-kanyoncularla geçilmez vadisini geçmek olacaktır. Bu vesileyle TEMMUZ AYINDAKİ 1.ULUSLARARASI TURNASUYU FOTO SAFARİ ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ

Baktım tanışma bölümü arkadaşların köpeklerini sergileme bölümü olmuş bende benimkini koyayım dedim; 18 aylık ve adı Karabaş

2

1

merhaba ben selahattin, bu güzel ailenin yeni bir üyesi olarak aramıza yeni katılan arkadaslar hoşgeldiniz en kısa sürede tanışmak ümidiyle

nedim52, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, 1.ULUSLARARASI TURNASUYU FOTO SAFARİ ŞENLİĞİ Programınızı ETKİNLİKLER sayfamızın FESTİVAL ve ŞENLİKLER alt başlığında ayrıntıları ile başlık haline getirmenizi rica ediyorum, bütün üyelerimiz konuyu yakından inceleyerek katılımlarını yapabilsinler. Şimdiden şenliğinizde başarılar diliyorum..

nedim52' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba. Bu siteye yeni üye oldum. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Ordu'da gazetecilik yapmakta ve aynı kentte yaşamaktayım. Ordu'yu Yeniden Keşfediyoruz sloganıyla yola çıkıp 'Foto Safari ve Keşif Gezileri' düzenlemekteyiz. Doğa sporlarıyla ilgili çok uçuk projelerim var. Foto Safari projesi bunun bir versiyonu. O'nda inşallah hedefe ulaşıyoruz. Bugün Türkiye'de google Foto Safari yazdığınızda Ordu ilk sayfada ve ilk sıralarda çıkıyor. Buda güzel birşey tabiki. Foto safari fotoğrafları www.karadenizajans.com foto galeri bölümündeki Foto Safariden bakabilir yada facebookta Ordu Foto Safari ve Keşif Gezisi grubundan inceleyebilirsiniz. 4.sünü düzenleyeceğimiz Foto Safari gezimiz Turnasuyu Vadisi'nin 4. etabında gerçekleşecektir. Hedefimiz Türkiye'de ve dünyadaki profesyonel dağcı-kanyoncularla geçilmez vadisini geçmek olacaktır. Bu vesileyle TEMMUZ AYINDAKİ 1.ULUSLARARASI TURNASUYU FOTO SAFARİ ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ

Gezenbilir Ailemize yeni katılan diğer üyelerimiz de hoşgeldiniz diyorum, keyifli paylaşımlar ..

sigara.... sigara..... sigara,,,,,,,, arkadaşlar merhaba ben selahattin......... 37 yaşındayım. doğayı ve doğayla mekanik olarak mücadele etmeyi ve avcılık yapmayı seviyorum. yedi sekiz senedir doğadan koptum bu bende büyük bir eksiklik yarattı çünkü ben eskiden sigara içmezdim her hafta sonu şehir dışındaydım bu tür gezmeleri bıraktıktan sonra sigara içmeye başladım ama yine doğaya dönmeye karar verdim bunun en iyi vesilesi olarakta bir tane 110 aldım şu an toplatıyorum bittiğinde yine dağlarda ormanlarda ovalarda doğa engellerinin ve çamurlarının içinde olacağım umud ediyorumki şu sigara meretini bırakırım, bütün arkadaşlara hayatlarında sağlık ve başarılar dilerim. en kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR