Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,457

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

mezeci_67' Alıntı:
Yeni arkadaşlar hoş geldiniz . Bn Niçle en güzel gezme mevsimi ilkbahardır.
ben kendımı biraz daha ayrıntılı tanıtıyım en iiyisi her ne kadar en iyi gezme mevsımı ilkbahar olsada ben oss ogrencısıyım bu sene ve yazı ıple cekıoorum sırtıma cantamı alıp daglara gitmek istioorum=))ayrıca denızlılıyım

niçle , ayrıntılar teşekkür ederiz , tekrar hoşgeldin keyifli geziler dileğiyle............ :smiley:

Herkese selamlar. bu sitede emeği bulunan tüm arkadaşların ellerine sağlık gerçekten çok güzel ve faydalı olmuş. adım mete yalovadan yazıyorum. tabii ki doğayı ve gidilemeyen yerlerde gezmeyi seviyorum. cj-8 kullanıyorum...

Selam arkadaşlar en yeni üyenizim :p siteyi öylesine internette gezerken buldum forentenama yay arıyodum oylesine gezerken denk geldi aslında tam benlikmiş derizya öyle bi şeymiş aslında site umarım aktif olurum yeterince . adım serkan 24 yasındayım ankara da otomobil sektöründeyim araba tamircisi yani :p ama motora biniyorum honda 1000 RR im var ayrıca zevk için toplamıs oldugun bi opel forentanam var bazen kafam bulanır akyurt çubuk polatlı kafama göre takılırım genelde yalnız takılırım çubuk yaylasına cıkıp barajı arkama alıp kamp sandalyeme oturup biramı yudumlarken bi yandanda neşer ertaşı dinleyip gün batımını izllemek cok farklı bi duygu

niçle' Alıntı:
ben kendımı biraz daha ayrıntılı tanıtıyım en iiyisi her ne kadar en iyi gezme mevsımı ilkbahar olsada ben oss ogrencısıyım bu sene ve yazı ıple cekıoorum sırtıma cantamı alıp daglara gitmek istioorum=))ayrıca denızlılıyım

Niçle kızım ihşallah istediğin yeri kazanırsın ondan sonra rahat rahat gezersin.Benim kızımda seneye össy girecek.

Yeni arkadaşlar Gezenbilire hoşgeldiniz.

serkan aramıza hoş geldın,çalıştığın sektör bakımından paylaşacağın bilğiler faydalı olacaktırr

ahmet gezenbilir ailesine hoşgeldin............... :smiley:

bigci , gezenbilir ailesine hoşgeldin , Ankara grubunun aktivitelerini takip edersen bol bol gezer eğlenebilirsin yeni şeyler de öğrenebilirsin...... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR