Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,438

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Mevlana demiş., Kendini bilen akıllı, Başkasını bilen zeki, Her ikisini bilen mükemmeldir. Mükemmeli yakalamak her babayiğidin harcı değilldir. Gördüğüm kadarıyla bu site mükemmelliği yakalamanın çizgisinde. Aranızda olmaktan mutluluk duydum. Olanaklarım el verdiği müddetçe bize verilen tüm güzelliklerin tadına varmak dileğim. voleybol, kayak, şanslı kullardan biri olarak köy hayatımda doğayla yaşamak vs gibi hobilerim her zaman bana mutluluk verdi. Bana bu siteyi tanıtan dün akşamki bağdat cad. cumhuriyet yürüyüşünde fotoğrafımı çeken arkadaşa sevgiler.. Tam bağımsız özgürlüklere..

Etiketler

Teşekkürler Deep
Kendimi Tam Tanıtmadım Özür Ben Tekstil Makinaları İthalat Ve Satışını Yapan Bir Firmanın Teknik Servis Müdürü Olarak Çalışıyorum
Benim Mlesef Aracım 2005 Palyo Şehir İçinde Güzel Fakat Aranıza Katıla Bilmek İçin Satıp Lada Niva Almayı Düşünüyorum
Nedersiniz

slm ben serdar
land rover'ın seri 3 modeli bir arabam vardı. Motorla şanzımanı 90 model bir defender 110 ile değiştirdim. Elimdeki canavarla ağırlıkta İzmir urla ve karaburun istikametindeki parkurlarda turluyorum. Dağcılık ve dalış ta diğer ilgi alanlarım. Sitenizi inceledim oldukça başarılı
tebrikler

selamlar , ben Cumhur
eskişehir de yaşıyorum , sitenizi Best Fm sayesinde ögrendim ve aranızda bulunmak adına üye oldum ...

75 model az kullanılmış , sporla arası iyi olan biriyim ...
fırsatım oldukca gezmeyi ve dogada bulunmayı severim ...

siteye emeği geçen herkese cok teşekkür ederim ...

mrb ben ertan iyi kötü bi willisim var ama değiştirmei düşünüyorum :smiley: bezdirdide:smiley:. Off road, fotoğraf ve doğa sporları ile ilgileniyorum fatsa'lıyım:smiley:

merhaba ben yunus avcılık kamp treking ve offroad aranıza haş geldim hehe:smiley:)

Yeni gelen tüm arkadaşlar ;
Serkan (gripin76),Serdar (şehirlikarga),Cumhur (Dark),Ertan (geldiler21),Yunus (hunter_34),Melih (Melihbaykal)

Gezenbilir Ailesine hoşgeldiniz.
Etkinliklerde ve paylaşımlarda buluşmak dileği ile.

Melih ayrıca Doğum Günün de kutlu olsun.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,

Öz Murat,

Serkan (gripin76)
Serdar (şehirlikarga)
Cumhur (Dark)
Ertan (geldiler21)
Yunus (hunter_34)
Melih (Melihbaykal)
Arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz...

Teşekkür ederim mert, Fırsat bulduğumuz bir zamanda köyümü, hatta iki köyümüde sizlere tanıtmak isterim.. Dağ taş dolaştıktan sonra yeğenimin alabalık üretim çiftliğinde balık ısmarlarım. Yer: Düzce uğur köyü, samandıra şelalesinin olduğu yerler. Bilenler bilmeyenlere yol gösterebilir..sevgiler..

değerli arkadaşlar ben erdoğan,adana kozan yusuf baysal anadolu lisesinde coğrafya öğretmeniyim.doğayı gezmeyi seviyorum.tabi imkanlarım dahilinde .renault toros marka bir araba sahibiyim.bizim buraların arazi aracı. bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum.sayenizde birçok bilgi sahibi oldum çok teşekkürler..şimdi de sitemize üye oldum.şimdilik benden bu kadar.herkese sevgiler erdoğan.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR