Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,125,723

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba ben burak kocaeli doğumluyum su ürünleri teknikeriyim kara ve deniz avcılığı le ilgilenirim gezenbilir diyorum

Merhaba ben Hakan Gencer. Dağ bayı yürümeyi motorumla çadırımı atıp gemeyi ve suyun başında ağaç gölgesine yayılıp kalmayı seeviyorum. Osmaniye'de çalışıyorum ( öğteymenim ).Biryerlerde kamp ateşinin başında buluşmayı umuyorum.

selam ben ahmet b.çekmecede oto mekanik servis işletmecisiyim evedi laz arkadaşımın tavsiyesiyle aranıza katıldım bundan sonrada aranızda olcagım .doğagezileri offroad olta balıkcılıgı ilgi alanlarımdan bazıları böyle bi oluşumda aranızda olmak çok güzel enkısa zamanda bi organizasyonda sizlere katılmak isterim . sitenin oluşumunda emegi geçen herkesi kutlarım .
şu an bi 4x4 aracım yok . suziki sivvift kullanıcısıyım . ama enkısa zamanda bi arazi aracı alıcagım
ama deniz arkadaşımın cj si var o yetiyo

selamlar
İbrahim Edirne'den.
ilk olarak şehir içerisinde günlük ihtiyacımı karşılayacak bir araç alma sevdamın sonucu olarak şimdi buradayım. Maalesef hanımdan bize pek araç düşmüyor. bu arada yanlış anlamaya karşı hemen ifade etmek isterim doğaya ve off roada karşı hep meraklıydım. tesadüfi olarak bu siteyi ve üyelerin uzmanlık derecesindeki bilgi ve becerilerini okudukça ağzım bir karış açık kaldı diyebilirim. Elbette su an forumu hatmetmekle ve bir şeyler öğrenme çabası içerisindeyim, halen teoride olan bir makine alma ve onu kendime göre dizayn etme planım mutlak suretle reele aktarılacaktır. İşte o zaman siz değerli arkadaşların her türlü yardımına muhtaç olacağım ki bu kesin. bu bilgi kaynağı için hepinize teşekkür ederim.
İyi günler

İbrahim

selam ben hakan 96 model fronteram var aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum ;D

Benim tek belirleyici özelliğim, Çamlıhemşin'e tesadüfen gidip, oraya, en az oralılar kadar tutkun olmak galiba.Yoksa, 60'ı aşkın yaşım ve 100'ün üzerindeki kilomla dağ sporu yapabilecek durumda değilim. Buna karşın kışın da gittim Ayder', yazın da gittim; hem de Yukarı Kavrun'a kadar. Oralarda o kadar çok sevdiğim var ki, sanırım, daha çok kereler gideceğiz, çok daha fazla güzellikler yaşayacağız.

Sevgili arkadaşlar. 42 yaşında ve bundan sonraki yaşamını bir çekme karavanda sürekli geçirmek isteyen biriyim. İki yıldır araştırma yapıyorum bu konuda. Karavanda sürekli yaşayanlardan tavsiye bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ben Gültekin KADI;
Tıp Fakltesi Dönem 5 öğrencisiyim,
arkadaş tavsiyesi üzerine geldim,offroad merakımmi biliyorlar,tavsiye ettiler,siteyi çok beğendim,inş ileride alacağım aracım için bana yol gösterecek diye umuyorum bu site.sitedeki modifikasyonları ve önerileri izleyerek offroad bilgimi ve hevesimi artırmam dileği ile...

merhaba.
kendisiyle ve doğayla barışık tüm dostlar.
bu birliktelikte bende varım.
birgün,bir sayfada,farklı birkonuda,dostça karşılaşmak,içten yazışmak dileğiyle.......

Aramıza Yeni Katılan Arkadaşlar;
İlkakdeniz
Poryaz
Astrogezgin
hakanbusa
Arabacı
Ethem
Drdr
Yayla Kartalı
Dakgom_ertas
Ninorly
Hüseyin
Nubüvvet_Arzu
Doc_tor112
Arkadaşlar aramıza hoş geldiniz...

merabalar jeep için nerden aksesuar bakabiliriz kaput havalandırma vs

herkeze merhaba arkadaşlar doktor, hüseyin, mert arzu siteye hoşgeldiniz.

Gezenbilir yöneiminin düzenlemiş oldu tanışma gezisine katılamadığım için gercektende cok üzgünüm böyle bir fırsatı birdaha nezamn yakalrım bilmiyorum arkadaşlar başka bir zamn başka bir gezide buluşmak dileğiyle demeliyim katılmayı cokistediğim için katılamadım kısmetse böylebir geziyi birdaha kacırmamm umarım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR