Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,438

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkeze merhaba arkadaşlar gezenbilir ailesine hoşgeldiniz.
Serkan (gripin76)
Serdar (şehirlikarga)
Cumhur (Dark)
Erdoğan (ketgenci)
Gülay seba (sherry)
Ertan (geldiler21)
Yunus (hunter_34)
Melih (Melihbaykal)
Mehmet (kara yelken)

Etiketler

merhaba
ben istanbuldan çekirge gezgin özge
doğa aşığı fakat işler nedeniyle haftada bir doğayla buluşan naçizane bir gezgin:smiley:
bilinmeyen bir rotada, macera keşif tadında trekking en büyük zevkim

kolay gelsin herkes

Selamlar,

İsmim Cenk,

31 yaşında,bir yazılım firmasında ( Banyo ve Mutfak ) satış/destek sorumlusuyum.

Off-road,kampçılık,fotoğrafçılık,rafting ve her türlü teknolojik cihaz meraklısıyım :smiley:

Forumunuza Bolbuzjack sayesinde dahil oldum,yarın ( 01/11/08 ) isoff oyunlarında tanısmak-gorusmek dilegiyle...

ben burak bigün kandıra seyrek te gezerken üç tane jeep ve bir grup insan gördüm ormanın iç kesimlerinde enfes manzara ya karşı kamp kurmuşlar ve aradan dört ay geçti ve tesadüfen bu resimleri internette buldum gezenbilir platformu üyelerine aitmiş bu sayede bende üye oldum kocaeli nde oturumorum askeri personelim ayrıca su ürünleri teknikeriyim doğa sporları sayesinde gezenbilir diyorum

Herkese Merhabalar;

Siteyi Jeep Grand Chrokee ile ilgili arama yaparken buldum. 1975 model Buick Apollo sahibiyim ancak evdeki 2 kedi ve 1 köpek yüzünden muhtemelen bir 4x4 araç ile değiştireceğim.

İstanbul'da yaşıyorum ve evliyim. 1976 doğumluyum. Kampçılık, trekking yada off-road konularına hevesli olsam da henüz bir aktivitem yok. Yelken yapmayı, dalmayı ve motosiklet kullanmayı çok severim. Kısa bir süre sitede kaldıysam da içeriğin çok ama çok olduğunu söyleyebilirim. Tek eleştirim ise ana menüde çok fazla konu başlığı olması... Ancak bu da konunun çok geniş olmasından ve üyelerin paylaşımcı olmasından kaynaklı gibi görünüyor.

Burada olmaktan mutluyum. Tekrar merhabalar,

Deniz AKALTAN

Slm arkadaşlar ben zonguldak'tan ufuk 95 model suzuki vitara 2.0 v6 sahibiyim aracımla ilgili bir sorunu araştırırken sitenizi tesadüf gördüm forumunuzu çok beğendim emeği gecenlere tşk lerimi iletirim

herkese merhaba
ben erkin teknik konulara çok meraklı olduğumdan bu siteyi buldum çok güzel bir site

slm.. ben geldim:D çok güzel bir site. ilgili konularda kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. umarım yanılmam..

seahorse (özge),
Explorer_Turkey (Cenk),
ertas_dagkom,
dakaltan (Deniz AKALTAN),
BROS (UFUK),
tr100a,
troublemaker,

Hepiniz Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, keyifli katılımlar, paylaşımlar diliyorum.

mrb jeep ailesine benide katın 2000 model 3.1 td aldım başıma bela napalımm

merhaba ben onur toros, 25 yaşındayım, istanbul/bahçlievlerde ikamet ediyorum, otomotiv ve sanayi boyaları satış ile uğraşıyorum, 2008 model toyota hilux 4x4 arac kullanıyorum, doğada yaşanılabilen her türlü olayla ilgiliyim. hayatı 4x4 yaşıyorum.. fotoğrafçılığada merak sardım :smiley: tüm arkadaşlara iyi muhabbetler diliyorum..

seahorse (özge),
Explorer_Turkey (Cenk),
ertas_dagkom,
dakaltan (Deniz AKALTAN),
BROS (UFUK),
tr100a,
troublemaker,
mert38
onur_toros

Arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR