Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 334
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 128,381
Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Bende bir tane almak istiyorum, Zerrin ablaya özelden gönderdim ama cevap gelmediği için buraya yazma gereksinimi duydum,ankara dışındanda alabilirmiyiz birde onu merak ediyorum :smiley:

Etiketler

Özgür özelden mesaj gönderdim sana, buradan da yazayım bende, işyerime gelerek ya da etkinlikte alabilirsin Gezenbilir t-shirtümüzü :smiley:

Ankara dışında İstanbul ve İzmir'den de alabilirsin :smiley:

roverman' Alıntı:
Bende bir tane almak istiyorum, Zerrin ablaya özelden gönderdim ama cevap gelmediği için buraya yazma gereksinimi duydum,ankara dışındanda alabilirmiyiz birde onu merak ediyorum :smiley:

arkadaşlar t-shirt dışında başka bir giyim veya aksesuar çıkarıldı mı?

Merhaba Arkadaşlar
Gezenbilir Tişörtleri isteyen arkadaşlarımız bana özel mesaj veya e-mail gönderirseniz en kısa zaman icinde tişörtlerinizin elinize ulaşması için yardımcı olacağım ..

Saygılar
e-mail : yucesan@gezenbilir.com
Tlf : 0536 9364588

TezzMertek' Alıntı:
Gezenbilir Tişörtleri İzmir'e gelmiştir.
Almak isteyen arkadaşların bana özel mesaj atması rica olunur.

muratoz72@gmail.com

Adres:
Ege Üniversitesi
Bornova - İzmir

yol' Alıntı:
Tamamdır :smiley:

Bundan benim de haberim olsaydı keşke :D

Yurtiçi Kargo'yu kullanıyoruz. Özelden mesaj atarsanız sevinirim, arkadaşlara iletiyorum mesajları.
sedat bey merhaba
2 dakika önce hasabınıza 20 tl yatırdım
bende 1 tişört istiyorun.(beden:M )
tişörtle birlikte gezen bilir stikırlarıda yollarsanız sevinirim.teşekkürler.
sinan deniz
ordu cad.no:59/a deniz market / ERZİNCAN
adresine gönderirseniz sevinirim.

paraglinesinan' Alıntı:
sedat bey merhaba
2 dakika önce hasabınıza 20 tl yatırdım
bende 1 tişört istiyorun.(beden:M )
tişörtle birlikte gezen bilir stikırlarıda yollarsanız sevinirim.teşekkürler.
sinan deniz
ordu cad.no:59/a deniz market / ERZİNCAN
adresine gönderirseniz sevinirim.

Merhaba Sinan Bey
Size söyle yardımcı olayım .M beden tşört isterseniz bugün MNG kargoyla vermis oldugunuz adresinize gönderebilirim ..Bir yanlıslık olmaması için bana özelden tlf numaranızı verirmisiniz ? Stıcker su an elimizde yok haftaya gelecekler... İsterseniz hemen tşörtünüzü gönderebilirim veya haftaya stickerlar gelince boyutlarına göre seçersiniz? O zaman ikisini aynı kargoyla gönderebilirim .

Saygılar
Mehmet Ali Yücesan
0536 9364588

yucesan' Alıntı:
Merhaba Sinan Bey
Size söyle yardımcı olayım .M beden tşört isterseniz bugün MNG kargoyla vermis oldugunuz adresinize gönderebilirim ..Bir yanlıslık olmaması için bana özelden tlf numaranızı verirmisiniz ? Stıcker su an elimizde yok haftaya gelecekler... İsterseniz hemen tşörtünüzü gönderebilirim veya haftaya stickerlar gelince boyutlarına göre seçersiniz? O zaman ikisini aynı kargoyla gönderebilirim .

Saygılar
Mehmet Ali Yücesan
0536 9364588
merhaba mehmet ali bey
sedat beyde aynı şeyleri söyledi.tickerlarla birlikte gönderirseniz daha iyi olur.
tel:0543 7110946
0446 2243770
teşekkürler

Farklı renkte T-shirt'ler var mı? Yılın moda rengi turuncu üzerine füme mesela ?

Beyaz üstüne çamur desenlide olur yazın beyaz iyi gider :smiley:

tshirt deseninin büyüğü önde olabilir.... borduma kargo yaparmısınız?

İstanbul'dan elden tişört ve sticker alacağımız yer neresidir?

ihg70' Alıntı:
İstanbul'dan elden tişört ve sticker alacağımız yer neresidir?

Sorunuzun yanıtı aşağıda ki mesajdadır.
İlginize teşekkürler.

yucesan' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar
Gezenbilir Tişörtleri isteyen arkadaşlarımız bana özel mesaj veya e-mail gönderirseniz en kısa zaman icinde tişörtlerinizin elinize ulaşması için yardımcı olacağım ..

Saygılar
e-mail : yucesan@gezenbilir.com
Tlf : 0536 9364588

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR