GEZENBİLİR STİCKER I

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gebu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,910

Etiketler

Ynt: GEZENBİLİR STİCKER I

Ben işçiliği için değilde daha önceki aracımda vardı ücret mukabili edinmemiştim o açıdan sordum ücreti.

Mrb.Sticker dan bende istiyorum. Adresi buradan mı veriyoruz bilmiyorum. İstiklal Mah.Talatpaşa Cad.No:113/b Ümraniye/İstanbul
Şimdiden teşekkürler.

Valla geze
g_f_b_orkun1907' Alıntı:
Merhaba sticker var mı acaba?:smiley:
Valla gezenbilir bu konuda biraz yavaş çalışıyor. Başka malum site ve organizasyon grupları bu konuyu hiç boş geçmiyorlar hatta anahtarlık kalem vs hepsini kargolarını bile kendileri ödeyerek gönderiyorlar.

Hırçın Karadeniz' Alıntı:
Valla geze Valla gezenbilir bu konuda biraz yavaş çalışıyor. Başka malum site ve organizasyon grupları bu konuyu hiç boş geçmiyorlar hatta anahtarlık kalem vs hepsini kargolarını bile kendileri ödeyerek gönderiyorlar.

Diğer gruplardan stcikerler, bereler, boyunluklar aldım ama bi gezenbilir sticker 'ı alamadım. Parası neyse verebilir yeter ki olsun. Kaç senedir üyeyim, herşeyin başlangıcı bu site, ben hiç bir grubun sticker 'ını arabama yapıştırmadım, sadece gezenbilir olsun istiyorum ancak sticker yok maalesef.

Takip arkadaşlar. Aslında daha iyi organize olabiliriz. en azından sistemli bir şekilde gönderim sağlanabilir. yada bu işlerden anlayan biri varsa yaptırmasını sağlayabiliriz.
Kolay gelsin

index.php

index.php

index.php

index.php

index.php

ben seçip reklamcıdan çıkarttırdım

Ynt: Gezenbilir Sticker I

Gezenbilir yöneticilerinin herhangi bir ticari düşüncesi olmadığı için maddi destek gerektiren konularda sıkıntı yaşanabiliyor. Bana kalsa reklam anlaşmalarıyla yaptırılabilecek sticker, çanta, şapka vb. hem sıkıntıları bir nebze olsun çözer hem de isteyenler için bir hizmet verilmiş olur.

Örneğin;

http://www.otosticker.com/sticker.html sitesine bir mesaj

"Bana gezenbilir sticker'ından dağıtmak için ücretsiz verin, kendim için ayrıca 3 farklı sticker daha bastıracağım."

benimde tek sevdiğim offroad ve doğa sitesi burası çünki hiçbir çıkar ve ticari amaç yok diğer siteler resmen reklam olmuş para kazanma derdine düşmüş site sahipleri bu site dışında bende asla başka sitelerinkini yapıştırmam bisikletime bile yapıştırdım,bir reklamcıya gidip çıkarttırabilirsiniz ben 4 tane çıkarttım 5 tl verdim :D

IMG 11251

maceraavcısı' Alıntı:
benimde tek sevdiğim offroad ve doğa sitesi burası çünki hiçbir çıkar ve ticari amaç yok diğer siteler resmen reklam olmuş para kazanma derdine düşmüş site sahipleri bu site dışında bende asla başka sitelerinkini yapıştırmam bisikletime bile yapıştırdım,bir reklamcıya gidip çıkarttırabilirsiniz ben 4 tane çıkarttım 5 tl verdim :D

Aynen katılıyorum. 8)

Ekli dosyalar

• DSCN3874.jpg
    DSCN3874.jpg
    42.8 KB · Görüntüleme: 269

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR