Gezenbilir Sadece Bende mi Yavaş?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CİNCİN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,797

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Sadece Bende mi Yavaş?

arwin' Alıntı:
Sedat paşam derdimize tez çare istiyoruz....
Ankarada ki gezi fotolarına bakmak mı yoksa oralara gidip aynı yerleri gezmek mi daha az süre arada kalıyorum.... :D :D

:D :D :D :D :D

Sorun akşam saatlerinde oluyor, yoğunluğun en çok olduğu saatler 19:00 ile 00:00 saatleri arasında genellikle. Rating olan saatler belli :D.

Şu an ki saat itibari ile süper hızlı.

loganrory' Alıntı:
10'arlı gruplar halinde siteye giriş yapalım akşam saatlerinde:smiley: fotoğraf yüklemek eziyete döndü,bu saate kaldı:smiley:

Çok daha farklı kombinasyonlarda üretmek mümkün, sizinki de fena değil. :D :D :D

Numara verilir üyelere tek rakam çift rakam yapılabilir,

Şehirlere göre girilebilir,

İsimlerin baş harflerine göre girilebilir

gibi gibi çoğaltmak mümkün tabi.

60188. üyemiz olarak sizce size kaç ay sonra sıra gelir:smiley: devlet kapısına döndürmeyelimde :smiley:
Muhtemelen serverdaki ana makinalardan kaynaklıdır sorun :smiley: çokda anlarım ya sanki yapayım yorumumu :smiley:

loganrory' Alıntı:
60188. üyemiz olarak sizce size kaç ay sonra sıra gelir:smiley: devlet kapısına döndürmeyelimde :smiley:
Muhtemelen serverdaki ana makinalardan kaynaklıdır sorun :smiley: çokda anlarım ya sanki yapayım yorumumu :smiley:

Aynen dediğiniz gib ama gerçekten büyük sıkıntı veriyor bu konu, o saatlerde kesinlikle girmek istemiyorum siteye.

Sedat Bey konuyu mutlaka duymuştur ve gerekli çalışmayı mutlaka yapıyorlardır.

Siz gene yorumlarınızı yapın canım, ne olacak... ;) ;) :smiley:

arwin' Alıntı:
Sedat paşam derdimize tez çare istiyoruz....
Ankarada ki gezi fotolarına bakmak mı yoksa oralara gidip aynı yerleri gezmek mi daha az süre arada kalıyorum.... :D :D
loganrory' Alıntı:
10'arlı gruplar halinde siteye giriş yapalım akşam saatlerinde:smiley: fotoğraf yüklemek eziyete döndü,bu saate kaldı:smiley:
;D ;D

akşam giremedim vaz gectim en iyisi bu aralar seher vakti ..sakin oluyor.sulale kalabalık olunca 4x4 te rampada yetmiyor.BMC gibi SÖRVIR amcam oluyor vırvır.Sizde dağılın kardeşim.yarın gelin. neyse selamlar bunu böyle kabul edelim.elbet onada bir çözüm bulunur.

Özellikle akşam saatlerinde iyice sorun oluyor epeyce bir süredir; birkaç akşamdır ise girmeye uğraşmıyorum artık...

Cavid Sezen

pek sevgili site yöneticileri..
ne olacak bu gezenbilir'in hali diyeceğim.. lakin kanser olmak üzereyim... ;)
her bir sayfanın açılması yaklaşık 1 dk sürmekte.. bunun yanısıra kazara gittiğimiz gezilerin kazara çektiğimiz fotolarını yüklemek tam olarak 5 dk.. yani bildiğiniz çin işkencesi...
tüm bu durum siteye giriş sayımı oldukça azalttı... :(
zira tam gezenbilir.com a tıklayacakken... "iyisimi girme, yine kanser olacaksın" diyerek girmekten vazgeçiyorum...
var mıdır bir çözüm, yoksa siteye girmeyelim mi?

evet abi aynı durum bendede var....sana cevap yazayım dedim 1 dk.göndeeyim diycem tahminen 1 dk gezi fotolarına bakmak zaten işkence ötesi oldu girmedende duramıyorum siteye ama durum kötüye gtmekte gercektende....acil bi çaree ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR