Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

olsun Nurhak var ;D
çeşme derken onu kastetmiştim :D(arabası ile inip alıp gelecek) ;D ;D ;D
ama o da şimdi çok üzgündür voleybol takımları küme düştü yas tutuyormuş ;D ;D ;D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

Kipa da 12 lt.lik damacana sular 3,59 idi.
4-5 bidon alıp Nurhak'ın arabaya atsaNIZ.

cumartesi günü giderken yolda hallederiz hepsini,
bakalım kimler geliyor..

1.) Murat(legolas)

Nurhak cumartesi akşam katılabilecek bizlere.Su konusunda Mustafa arkadaşımızdan destek alabiliriz :smiley:
Tabi onun programı ne alemde henüz bilmiyorum.Liste belli olsun ona göre detaylar kesinleşir :smiley:

vayyy kamp hayatını da yaşamam şart oldu...
size iyi pazarlar ve kamplar olsun çünkü ben yokum bu hafta

23-24 Nisan'da bekleriz o zaman.
Daha konusu açılmadı ama Kemalpaşa - Ovacık Köyünde kamp yapacağız.

Otizim Dernekleri ile ortak etkinlik olacak.
Aynı anda Ankara - İstanbul ve İzmir'de etkinlik düzenlenecek.

TezzMertek' Alıntı:
O liste yanınıza neler alabileceğinizi göstermek amacı ile hazırlanmıştı.

1 gece 2 gündüzlük bir kampta ;

1 Sabah Kahvaltısı (27 Mart Pazar)

2 Öğle Yemeği (26 - 27 Mart Cts. ve Pazar)

1 Akşam Yemeği ( 26 Mart Cumartesi) olmak üzere toplam 4 Öğün vardır.

Her öğünde yarım ekmek yediğinizi varsayalım. 4 x 0,5 = 2 Ekmek lazım olur.

Kahvaltı için 2 haşlanmış yumurta - 3 dilim peynir (Tercihan kaşar - geç bozulur) - 8-10 zeytin

2 Öğle yemeği için 4 adet parmak sucuk (2 + 2) , 2 domates , 2 hazır çorba (şipşak)

1 akşam yemeği için 2 adet piliç baget + Şipşak Çorba + bira /ayran /cola

Deneme yanılma ile öğrenirsiniz ama önce yürüyüş yapsaydınız keşke.
;D
Evet önce bir yürüyüş yapsam iyi olacak :smiley:. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim ;) Birde bir sorum daha var. Birdahaki balçova baraj vadisi yürüyüşü ne zaman olur ??

ah be abim sen iste ben sırtımda tasırım o suları:dbıde ısyerınden ızın alıp gelebılrsem sabahtan on numara olacak ama aksam gelırsem bıle su ıle gelmeye calısırım:dabım ayrıca gecıcı olarak orda bızımkıler:DDDD

legolas' Alıntı:
olsun Nurhak var ;D
çeşme derken onu kastetmiştim :D(arabası ile inip alıp gelecek) ;D ;D ;D
ama o da şimdi çok üzgündür voleybol takımları küme düştü yas tutuyormuş ;D ;D ;D

Arkadaşlar gelmeyi düşünenler listeye adını yazsın :smiley:

matiate' Alıntı:
Arkadaşlar gelmeyi düşünenler listeye adını yazsın :smiley:

Ben gelmeyi düşünüyorum ama cumartesi akşam 18:00 de çıkıyorum nasıl o vakitten sonra gelecez? Nurhak ve Sinan da geç çıkacaklarmış 2 ümüz buluşup mu gelsek :smiley:

Bu arada bir hatırlatma yapayım.Murat,pazar günü yürüyüş için birinci buluşma noktası Alsancak 7:50 yazmış yine :smiley:
Kopyala yapıştır yaptığı için düzeltmeyi unutmuş.
Pazar günü yürüyüş için buluşma;balçova termal otelin önünde,saat 09:00 da olacak arkadaşlar...

Cumartesi akşam Nurhak sizleri alır gelir.Ben sizi karşılamaya inerim :smiley:

matiate' Alıntı:
Cumartesi akşam Nurhak sizleri alır gelir.Ben sizi karşılamaya inerim :smiley:

Süper :smiley: kamp alanına kadar araç çıkıyor ise ben de bir süpriz yapabilirim aslında teleskobu getirebilirim :D ama araç çıkmıyor ise imkansız 7,9 kg çünkü :D

1- Murat (legolas)
2- Ömer Adil
3- Murat (tezmertek)
4- Nurhak
5- Gürhan
6- Sinan
7-
8-
9-

fgurhanf' Alıntı:
Süper :smiley: kamp alanına kadar araç çıkıyor ise ben de bir süpriz yapabilirim aslında teleskobu getirebilirim :D ama araç çıkmıyor ise imkansız 7,9 kg çünkü :D
Kamp alanına kadar araç çıkıyor.Çıkmasada ben taşırım teleskopu merak etme :smiley:

abı senın teleskopu alalım ya ben hıc bakmadım yıldızlara araba kamp alanına kadar cıkıyor cıkmasada ben sokarım sen uzulme bu arada
GELECEKLER:

1-ÖMER
2-MURAT ÖZ
3-MURAT SANCAK
4-NURHAK
5-FİLİZ
6-GURHAN
7-NURFEN
8-SİNAN
9-SEMİH

BENIM BILMEDIGIM KIM VAR BASKA YAZSIN LITFEN NET SAYIYI MERAK EDIYORUM

fgurhanf' Alıntı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri