Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alfonse Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 292
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,708
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

Tolga çok iyi olur, alışveriş için durabileceğimiz bir nokta olmayacak zaten, sadece ekmek almak için Taymek'te durabiliriz, hepimiz tüm alışverişimizi bir gün önceden yapalım...

tolgameltem' Alıntı:
Zerrin abla herkes alışverişini benzinini,mangal malzemesini vs bir gün önceden hazırlasa da yolda durmasak ne dersin :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

tolgameltem' Alıntı:
Sadece telsiz var.Senin telsizin antenini takıp bakarız,zaten elektiriği de çakmak bağlantısı var.

Ok.. Çalışıyorsa hafta içide kablosunu falan alır sabitleriz cihazı araca..

Tamam Eren teşekkür ederim.

Şimdi telsiz kanalları CB-25/PMR-5 olarak sabitlendi mi?

PMR kesin 5.kanal...

CB için ses çıkmadı ama AM 25 uygun aslında.

Zerrin bir el at duruma AM 25 tamam mıdır?

Ufuk abi telsiz işini ne yaptın?

erenatac' Alıntı:
Ufuk abi telsiz işini ne yaptın?

Hic sorma acayip hovardalik yapdim :smiley: :smiley: :smiley:

president texas 1800 power Anten, Midland Alan 48 multi telsiz :smiley: :smiley:

Ukraynadan arkadaslarla konuscazda ;D ;D ;D

İyiymiş hayırlı olsun :D
Bide lineer eklersin ilerde 10 numara takım olur.

ufukozkan' Alıntı:

Ben sana söylüyorum Kerim'e takıl gerisini karıştırma diye ;D

acemi80' Alıntı:
Ben sana söylüyorum Kerim'e takıl gerisini karıştırma diye ;D

Telsizle ilgili bi sorun olursa Kerimin hic sansi yok :smiley: :smiley: :smiley:

Yok ama takımı güzel dizmişsiniz.Antene iyi şase verdikten sonra bir sorun çıkmaz..

erenatac' Alıntı:
Yok ama takımı güzel dizmişsiniz.Antene iyi şase verdikten sonra bir sorun çıkmaz..

Bagaja basdik vidalari gitti Boya moya kalmadi :smiley:

Şase işi tamam yani ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri